Hore
Fórum » Ako fotografovať?
 

Individuálny kurz

lucia_c
lucia_c 2023-01-07 12:52:15+01
Ahojte všetci, neviem či som v správnej skupine podskupine neviem sa dobre na stránke orientovať ale skúsim takto a možno sa nájde niekto kto ma navedie kde sa obrátiť 🙏 chcem sa spytat či máte niekto skúsenosť s individuálnym kurzom fotenia pre začiatočníka co by ale dokázal odpovedať ba všetky otázky s tým spojené od výbavy ateliéru,fotoaparát,technika proste vsetko,že by sa mi niekto venoval bud denne,alebo niekoľko hodín týždenne alebo ak ste niekto niečo takéto absolvovali poradit ako to bolo najlepšie a tým pádom teda zhanam aj človeka Čadca a okolie (KNM,ZA) za všetky odpovede ďakujem 🙏
 
Paladin25
2023-12-20 19:24:31+01
príspevok od: seifi
Nepresvedčili ste ma . Nesúhlasím, aby autor fotografie mal možnosť zablokovať kritika za jeho názor. Všeobecne. Kto ma boláky, resp. sa jedná o hanlivé výroky na adresu autora či jeho diela, mal by sa obrátiť na admina. A nemali by sme ohýbať pravidlá pre prípad, kedy by zmena pravidiel niektorým vyhovovala. Čo s takým zablokovaním, keď autor snímky kritikovi nabrýzga a potom čo ho pošle do prdele ho aj rýchlo zablokuje, aby ten nemal priestor sa brániť, odpoveď. A čo s trestom smrti, ideme ho zmeniť pri obzvlášť veľkom trestnom čine ? Alebo ideme zmeniť pravidlá pri voľbách do parlamentu ... lebo časom sa moci ujmú populisti, ktorí prehajdákajú štátnu kasu, len aby sa udržali pri moci.
Dobre ešte raz pozri tú konverzáciu za ktorú ho dal zablokovať a ukáž mi kde je tam nejaká kritika fotografie?

Keby ho dal zablokovať za kritiku som na tvojej strane... ale naozaj prečítaj si to a prosím odcituj mi kritiku fotografie autora.
0
0
 
seifi
2023-12-20 19:32:09+01
Idú sviatky. Bolo by to využiť a začať komunikovať trocha civilizovanejšie. Takýmto slovníkom jednej či druhej strany sa nedostaneme nikam. Že niekto niečo niekedy ? Slovom ? Predsa nejde o územie, o životy, majetky. Len o názor pod fotografiou. A chováme sa voči sebe ako na Balkáne či Donecku. Ako hovoril klasik Vinni Puch ... ребята, давайте жить дружно
0
0
 
admin
redakcia ephoto.sk 2023-12-21 21:38:50+01
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()