Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

jesenné stretnutie priateľov ePhoto - info

2009-10-09 16:47:30+02
 
2009-10-09 16:49:11+02
Milí Ephoťáci a Ephoťáčky :o)
Prinášam vám základné info o druhom jesennom pokračovaní stretnutia priateľov ePhoto.
Kedy : 23.10.-25.10.2009
Kde: Hotel Lesák v Tajove (pár km od BB) www.hotel-lesak.sk

Ubytovanie a stravu si zabezpečí každý sám podľa vlastného uváženia (k dispozícií sú hotelové izby v cene 15,26/osoba/noc resp. v prípade väčšieho počtu ľudí chatky, taktiež je možnosť stravovania v hoteli), keď chce niekto spať v aute, v stane, prípadne nebýva ďaleko, nemusí riešiť ubytko, je to variabilný systém a je na každom, ako sa rozhodne.

Predbežný program:
V piatok príchod-zrejme nejak poobede, ešte sa to upresní...v pláne je opekačka, možno guľáš, no to závisí podľa počtu osôb (variť guľáš pre veľa ľudí nie je racionálne)
sobota je ešte otvorená, je prísľubená návšteva p. Jána Miškoviča, člena APFSR, držiteľa QEP, ukážka jeho diel a verím, že i zaujímavá diskusia, podľa počasia a po dohode streetfoto v Banskej Bystrici, prípadne je možný výlet do okolitej prírody, fotenie makra, krajinky atď.
Ďalším zámerom bolo celodenné fotoštúdio, avšak prvá oslovená firma z dôvodu prelínania temínov s inou akciou mimo SR, pozvanie s poľutovaním odmietla.

Kvôli zabezpečeniu prenájmu jednej miestnosti minimálne na sobotu (v prípade fotoateliéru i druhej) formou konzumného vo výške 4€/osoba/deň/miestnosť je potrebné previesť na môj účet 10€ (4200050393/8360 mBank), do spávy pre prijímateľa uveďte svoj nick. Z tejto sumy bude zaplatený prenájom miestnosti (podľa počtu miestností 4/8€), zvyšok sa použije na nákup vecí na opekačku, prípadne guľáš.

Pokiaľ máte tipy na program v sobotu, resp v nedeľu dopoludnia, návrhy, zlepšenia, sem s nimi...:o) Nie je to chata jedného človeka, ale viacerých a je len na nás, ako tam zmysluplne strávime čas.
 
branislavbuzek
ocenenie redakciou 2009-10-09 16:56:33+02
ajajáááj. Zrovna si sa termínom trafil do víkendu, kedy mám firemnú akciu v B.Štiavnici. No čo už? Možno nabudúce. Užite si to tam a veľmi sa neopite, aby ste hambu nerobili.
 
2009-10-09 17:02:11+02
príspevok od: branislavbuzek
ajajáááj. Zrovna si sa termínom trafil do víkendu, kedy mám firemnú akciu v B.Štiavnici. No čo už? Možno nabudúce. Užite si to tam a veľmi sa neopite, aby ste hambu nerobili.
tento víkend sa to nedalo kvôli krátkosti času, budúci je FotoSlovakia, voľný víkend bol len toho 23-25.10, o týždeň na to je Všetkých svätých...V tom prvom vlákne každý písal o októbri, vraj v novembri je už zima a škaredo, co je teoreticky i pravda...takže vylučovacou metódou to vyšlo len takto...škoda, že nemôžeš ísť, ale nie si prvý...ktovie, či tam niekto aj bude :o)
 
branislavbuzek
ocenenie redakciou 2009-10-09 17:05:41+02
príspevok od:
tento víkend sa to nedalo kvôli krátkosti času, budúci je FotoSlovakia, voľný víkend bol len toho 23-25.10, o týždeň na to je Všetkých svätých...V tom prvom vlákne každý písal o októbri, vraj v novembri je už zima a škaredo, co je teoreticky i pravda...takže vylučovacou metódou to vyšlo len takto...škoda, že nemôžeš ísť, ale nie si prvý...ktovie, či tam niekto aj bude :o)
no určite lepšie ak vás bude max 10 ako keby vás tam malo byt ako ephotomaku. Komornejšia atmosféra je naj.
 
2009-10-09 17:09:45+02
príspevok od: branislavbuzek
no určite lepšie ak vás bude max 10 ako keby vás tam malo byt ako ephotomaku. Komornejšia atmosféra je naj.
vsetko ma svoje pre a proti...
 
stokinger
2009-10-09 17:30:30+02
no vo fotografii som docela dost novy ale vzhladom na to ze som blizko (intrák pri roosveltke) by som celkom rád na chvilku dosiel pozrieť na profikov a nieco sa od nich priucit saozrejme ak budem vitaný a ak mi to bude casovo vyhovovat
 
2009-10-09 17:42:08+02
príspevok od: stokinger
no vo fotografii som docela dost novy ale vzhladom na to ze som blizko (intrák pri roosveltke) by som celkom rád na chvilku dosiel pozrieť na profikov a nieco sa od nich priucit saozrejme ak budem vitaný a ak mi to bude casovo vyhovovat
vitany je ktokolvek, kto chodi na tuto stranku...a nie je to ani o profikoch, ci zaciatocnikoch, ani o znacke...minule to bolo uzavretejsie, teraz je to open system, aby nikto nemohol povedat, ze nemohol prist...
 
Jozef Krajčo
externý redaktor
- moderator
2009-10-09 18:12:28+02
Vyzera to na zaujimavu akciu! Zatial nic nemam, hadam dojdem na skok..
 
maTTo_corp
2009-10-09 18:21:29+02
...ja som istý pokiaľ mi do toho nič nevlezie (znie to celkom logicky) :D
 
2009-10-09 18:32:30+02
príspevok od: maTTo_corp
...ja som istý pokiaľ mi do toho nič nevlezie (znie to celkom logicky) :D
a možno keď budeš mať šťastie ty vlezieš do niečoho :)
 
maTTo_corp
2009-10-09 18:40:01+02
príspevok od:
a možno keď budeš mať šťastie ty vlezieš do niečoho :)
no ja budem šťastný keď sa dostanem na tú chatu.....akt by ma to sundalo keby som nemohol prísť....
 
2009-10-09 18:46:53+02
príspevok od: maTTo_corp
no ja budem šťastný keď sa dostanem na tú chatu.....akt by ma to sundalo keby som nemohol prísť....
no ja budem asi imposible tak dúfam že bude niekto onlajn na chate
 
maTTo_corp
2009-10-09 18:55:40+02
príspevok od:
no ja budem asi imposible tak dúfam že bude niekto onlajn na chate
tak ak pôjdem môžem občas niečo zreferovať z mobilu.....na ephoto tak chodím často takže nič nové by to nebolo :)..a prečo nemôžeš ?!
 
2009-10-09 19:05:47+02
príspevok od: maTTo_corp
tak ak pôjdem môžem občas niečo zreferovať z mobilu.....na ephoto tak chodím často takže nič nové by to nebolo :)..a prečo nemôžeš ?!
čaká ma okružná cintorínska sviečok zapaľovacia rodinná akcia nové mesto ružomberok žiar nad hronom prievidza a domov
 
conan7
2009-10-09 19:11:32+02
Granko futbal bude nebude? :O
 
2009-10-09 19:20:55+02
príspevok od: conan7
Granko futbal bude nebude? :O
ja sam hrat nemozem...
 
conan7
2009-10-09 19:23:23+02
príspevok od:
ja sam hrat nemozem...
môžem ťa potom poprosiť ako sa ľudia budú prihlasovať dával by si sem zoznam účastníkov?
 
2009-10-09 19:26:28+02
príspevok od: conan7
môžem ťa potom poprosiť ako sa ľudia budú prihlasovať dával by si sem zoznam účastníkov?
ak budem vediet, kto pojde, tak to sem dam...no kedze je to taky open system, neviem, kto presne pride...
 
2009-10-09 19:29:55+02
dodatok k podstate vlakna - hlavna uzavierka prihlasok je 20.10. vecer (utorok), tzn. do tej doby musia byt bubaky na ucte, aby som vedel, kolko ludi asi pojde...mate na to nieco cez 10 dni, takze dost casu na to, aby clovek vedel, ci ma cas, chce ist alebo nie...
 
Strana 1 z 5
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()