Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

stretnutie v BA - Jún

leto
leto 2010-05-16 20:39:54+02
Priatelia fotografie,i nášho portálu ePhoto,všetci čo sa radi stretávate pravidelne,i taký ,čo ešte nikoho osobne nepoznáte,máte tu dalšiu možnosť na spoločný pokec, v piatok 11.07.2010 o 18:00 v Caribic clube nedaleko DK Ružinov,i redakcie ePhoto!I tento večer bude spestrený o niečo zaujímavé,o tému ktorá nás mnohých zaujíma,a ktorá má aj na tomto webe svoje miesto,o street fotografiu.Tento krát som oslovil na krátku prezentáciu svojej tvorby,o tom ako vznikli jednotlivé snímky,aj o streetfotografii samotnej človeka,ktorí sa jej už dáku dobu venuje,je jedným z nás,a to všetkým isto známy Radovan Mišík-ONEHALF! Teším sa,že sa opäť stretneme v hojnom počte,podelíme sa o zážitky,čo sme za mesiac nazbierali,o nové skúsenosti,dobré rady i fotografie,ktoré ste možno ešte nikde neprezentovali,a to všetko pri dobrom pivku,vínku,či niečom ostrejšom ;) Dovtedy všetkým krásnu jar,a dobré svetlo,,, peter :)
 
lu_boss
2010-06-15 15:49:53+02
príspevok od: Marcel Rebro
Priatelia. Ak ma moja mechanicka pamat neklame, niekto ma fotil v detaile v tricku JAVELIN. Ak bude autor tak laskavy a urazi ma tymto zaberom ma u mna kofolu ...
Skusim teda tu urazku :-) Ale nemusim byt jediny a tato bude aj sucastou reportu.
 
Marcel Rebro
2010-06-15 15:53:47+02
príspevok od: lu_boss
Skusim teda tu urazku :-) Ale nemusim byt jediny a tato bude aj sucastou reportu.
Dik pekne si ma urazil. Uz som urazku postupil javelinovi do Trce ...
 
Granko
2010-06-15 15:55:37+02
príspevok od: lu_boss
Skusim teda tu urazku :-) Ale nemusim byt jediny a tato bude aj sucastou reportu.
Plha se hlásí: ´Mám dotaz´ :o) Prečo je javelinovo meno preškrtnuté, to akože ujo Mrco ho neuznáva či ho už zrušil a je mérehaus či ako? ďakujem za odpoveď na fakticko-taktickú otázku :o)
 
Marcel Rebro
2010-06-15 16:23:13+02
to je take ze logo sa to vola. je to nazov ruksaku do ktoreho si strkam padak. a tricko s tym logom som dostal ked som thaiskemu carovi skakal do zahradky na jeho okruhle 72. narodeniny
 
Granko
2010-06-15 16:33:17+02
príspevok od: Marcel Rebro
to je take ze logo sa to vola. je to nazov ruksaku do ktoreho si strkam padak. a tricko s tym logom som dostal ked som thaiskemu carovi skakal do zahradky na jeho okruhle 72. narodeniny
som nevedel, že unser bača má vlastné lego aj s ruksakom :o) v takom veku sú už každé okrúhle, lebo človek nevie, či sa normálnych okrúhlych vôbec dožije :o)
 
Marcel Rebro
2010-06-15 16:36:07+02
príspevok od: Granko
som nevedel, že unser bača má vlastné lego aj s ruksakom :o) v takom veku sú už každé okrúhle, lebo človek nevie, či sa normálnych okrúhlych vôbec dožije :o)
ono to neboli vlastne 72. narodky ale 6. lenze budhisti si roky rataju po tuctoch. tu je par foteciek z tej akcie

www.tjump.sk/gal.php?GalDir=Galeries/Bangkok1

 
Granko
2010-06-15 16:49:36+02
a ty si kerý, haa? ten na poslednej fotke na veľkom obrázku či? :o)
 
lu_boss
2010-06-15 21:15:49+02
príspevok od: Marcel Rebro
Dik pekne si ma urazil. Uz som urazku postupil javelinovi do Trce ...
Ak to chces v plnom rozliseni (2554x3831px), napis mi mail do SS. Je to sken filmu.
 
Strana 13 z 13
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()