Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

stretnutie v BA - Jún

leto
leto 2010-05-16 20:39:54+02
Priatelia fotografie,i nášho portálu ePhoto,všetci čo sa radi stretávate pravidelne,i taký ,čo ešte nikoho osobne nepoznáte,máte tu dalšiu možnosť na spoločný pokec, v piatok 11.07.2010 o 18:00 v Caribic clube nedaleko DK Ružinov,i redakcie ePhoto!I tento večer bude spestrený o niečo zaujímavé,o tému ktorá nás mnohých zaujíma,a ktorá má aj na tomto webe svoje miesto,o street fotografiu.Tento krát som oslovil na krátku prezentáciu svojej tvorby,o tom ako vznikli jednotlivé snímky,aj o streetfotografii samotnej človeka,ktorí sa jej už dáku dobu venuje,je jedným z nás,a to všetkým isto známy Radovan Mišík-ONEHALF! Teším sa,že sa opäť stretneme v hojnom počte,podelíme sa o zážitky,čo sme za mesiac nazbierali,o nové skúsenosti,dobré rady i fotografie,ktoré ste možno ešte nikde neprezentovali,a to všetko pri dobrom pivku,vínku,či niečom ostrejšom ;) Dovtedy všetkým krásnu jar,a dobré svetlo,,, peter :)
 
Marcel Rebro
2010-06-14 15:41:15+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
To áno ochranka bude mať ešte dlho o čom rozprávať :) a tvoje rozlúčkové ranné číslo nemalo chybu :)
ty si sa zucastnil? nieco mi uniklo?
 
polal
2010-06-14 16:21:54+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
To áno ochranka bude mať ešte dlho o čom rozprávať :) a tvoje rozlúčkové ranné číslo nemalo chybu :)
Aj mne niečo uniklo?
 
leto
2010-06-14 17:37:04+02
príspevok od: polal
Aj mne niečo uniklo?
no dajte,aj ja co som opustil club medzi poslednými som mimo,čo ste tam napáchali,hmmm?
 
IceDive1
2010-06-14 18:09:58+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
Vyšiel :) si zbabelo zdrhol :) ani neviem kedy len sa obzriem a ice nikde :)
Kua tak potom co som bol upozorneny zeby uz chceli ist domov som obehol podnik, s potiazami nasiel vychod a prekvapeny ako krasne bolo vonku som sa dostal o 6.00 domov. Nezdrhli ste nahodou vy? Tusim aj Palo bude mat mensie okienko. :D
 
leto
2010-06-14 18:56:43+02
príspevok od: IceDive1
Kua tak potom co som bol upozorneny zeby uz chceli ist domov som obehol podnik, s potiazami nasiel vychod a prekvapeny ako krasne bolo vonku som sa dostal o 6.00 domov. Nezdrhli ste nahodou vy? Tusim aj Palo bude mat mensie okienko. :D
kurňa,človek vás nechá jedno skoré rano bez dozoru,,, :))
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-06-14 19:42:40+02
príspevok od: IceDive1
Kua tak potom co som bol upozorneny zeby uz chceli ist domov som obehol podnik, s potiazami nasiel vychod a prekvapeny ako krasne bolo vonku som sa dostal o 6.00 domov. Nezdrhli ste nahodou vy? Tusim aj Palo bude mat mensie okienko. :D
Som bol v tom že odchádzame a teba nikde lebo fakt že si sedel vedľa a zrazu si tam nebol možno si len odbehol a my že si preč :) ale darmo to riešiť naj aj tak bodoval paparazóóó polal ktorý zas určite nafotil také 4 karty a z 1000 uhlov :) som bol strašne šťastný že nám bezkrkáči neroztrieskali šíšky :) a všetci posielame pozdrav gonzíkovi novotnémú
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-06-14 19:46:04+02
príspevok od: polal
Aj mne niečo uniklo?
Neeeeee dobré to je :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) žiadne násilie len zábava :) aj keď :)
 
IceDive1
2010-06-14 19:47:36+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
Som bol v tom že odchádzame a teba nikde lebo fakt že si sedel vedľa a zrazu si tam nebol možno si len odbehol a my že si preč :) ale darmo to riešiť naj aj tak bodoval paparazóóó polal ktorý zas určite nafotil také 4 karty a z 1000 uhlov :) som bol strašne šťastný že nám bezkrkáči neroztrieskali šíšky :) a všetci posielame pozdrav gonzíkovi novotnémú
Tusim bude veselo ked sa stretneme a pokecame o tej noci. Aj Honzik tam bol? :)
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-06-14 19:49:52+02
príspevok od: Marcel Rebro
ty si sa zucastnil? nieco mi uniklo?
Zuzka ma ukecala aj keď ona to vie tak moc nemusela tak som okolo 22 dobehol a zistil že už tam skoro nikto nebol :) ale zas jadro zostalo až do rána tak som mal zas možnosť sa spamätávať do dnes :) ale pamätám si všetko
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-06-14 19:53:45+02
príspevok od: IceDive1
Tusim bude veselo ked sa stretneme a pokecame o tej noci. Aj Honzik tam bol? :)
Tak to bude aj jediné riešenie keďže sa moc o nej rozprávať nedá aby nedošlo k nejakému zraneniu či nehode doma ale taká malá perlička keď leto chcel ísť na pódium pre go go tanečnice ale mu slušne povedali že má malé ko . . Tak nech ide odtiaľ preč :-):-):-):-):)
 
bebel
2010-06-14 21:55:04+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
Zuzka ma ukecala aj keď ona to vie tak moc nemusela tak som okolo 22 dobehol a zistil že už tam skoro nikto nebol :) ale zas jadro zostalo až do rána tak som mal zas možnosť sa spamätávať do dnes :) ale pamätám si všetko
skoro som sa nespoznala v tej vete :)
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-06-15 06:51:40+02
príspevok od: bebel
skoro som sa nespoznala v tej vete :)
skoro sa neráta :)
 
leto
2010-06-15 08:07:24+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
Tak to bude aj jediné riešenie keďže sa moc o nej rozprávať nedá aby nedošlo k nejakému zraneniu či nehode doma ale taká malá perlička keď leto chcel ísť na pódium pre go go tanečnice ale mu slušne povedali že má malé ko . . Tak nech ide odtiaľ preč :-):-):-):-):)
vidíš,a ja mám v živej pamäti aj na karte že sa to stalo práve tebe,tak kto má potom okno???! :)
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-06-15 08:18:21+02
príspevok od: leto
vidíš,a ja mám v živej pamäti aj na karte že sa to stalo práve tebe,tak kto má potom okno???! :)
Na akej karte :-):-):-):-):-):-):-):-) tesco :-):-) veď ty si vôbec nefotil
 
Marcel Rebro
2010-06-15 14:21:27+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
skoro sa neráta :)
´skoro sa nespoznat´ je nieco ako ´trochu otehotniet´
 
Marcel Rebro
2010-06-15 14:22:34+02
Priatelia. Ak ma moja mechanicka pamat neklame, niekto ma fotil v detaile v tricku JAVELIN. Ak bude autor tak laskavy a urazi ma tymto zaberom ma u mna kofolu ...
 
bebel
2010-06-15 15:18:05+02
ty do toho nejak moc vidis
 
bebel
2010-06-15 15:18:56+02
príspevok od: Marcel Rebro
Priatelia. Ak ma moja mechanicka pamat neklame, niekto ma fotil v detaile v tricku JAVELIN. Ak bude autor tak laskavy a urazi ma tymto zaberom ma u mna kofolu ...
zuzka ta fotila, ale cez pol fotky je tvoja hlavka, takze tricko sa tam ASI nezmestilo - ta kompozicia mi stale nejde
 
Marcel Rebro
2010-06-15 15:22:38+02
príspevok od: bebel
zuzka ta fotila, ale cez pol fotky je tvoja hlavka, takze tricko sa tam ASI nezmestilo - ta kompozicia mi stale nejde
nj, hlavicku nemam malicku. tak podakuj zuzke a ze nech sa polepci
 
bebel
2010-06-15 15:23:19+02
príspevok od: Marcel Rebro
nj, hlavicku nemam malicku. tak podakuj zuzke a ze nech sa polepci
..kuknem doma mrcko
 
Strana 12 z 13
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()