Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

AMFO

bajo
bajo 2010-06-12 00:10:06+02
Ahojte, chodím na ephoto.sk pomerne často ale ešte som tu nevidel zmienku o súťaži amatérskych fotografov AMFO, ktorá je údajne najstaršou a najväčšou fotosúťažou tohto druhu na Slovensku. Zúčastnili ste sa niekedy? Ako hodnotíte úroveň vystavovaných fotografií?
 
hladacvody
2012-10-28 19:31:46+01
príspevok od: DEVOTEE
hej hej dikes, skoda ze tu to len taky lowendy bagrikov.. o rok si vytiahnem lepsie kusky
hej videl som ich tam,hned som vedel ze su tvoje....
 
admin
redakcia ephoto.sk 2012-10-28 20:54:43+01
príspevok od: seifi
Ste predávajúci priestoru na vašom portáli. Z toho predsa žijete. Žijete z počtu klikov a predaja reklamného priestoru, propagácie, a čo ja viem ako to všetko nazvať, podrobne do toho nevidím. Peniaze potrebujete tak ako každý a snažíte sa o max. zisk. Kedže viete, že sme prejavili záujem o informácie o AMFO, predpokladal by som, že by ste aj mohli osloviť AMFO a popýtať sa ich, akým spôsobom vyriešiť tento problém. Presne ako píšeš, ste sprostredkovatelia informácii, a za to utržíte peniaze. Tak by som AMFOu ako sprostredkovateľ služby ponúkol a zarobil na tom. Ale dá sa aj tak, počkať. Ale AMFO má určite len nemalú časť peňazí na propagáciu, môže ich minuť aj inde ako u vás.
Musim sa zasmiat, od AMFO neutrzime nic. Tieto organizacie nie su ochotne platit za propagaciu. Aspon sme sa s tym este nestretli Videli ste niekde propagaciu AMFO? Ja nie. Vacsinou sa to riesi medialnym partnerstvom, ale ani o to nemaju zaujem. Inak by nas asi oslovili, tak ako ine organizacie. Takze o ziadne trzby tu nejde, je to len hruba teoria.
 
DEVOTEE
ocenenie redakciou 2012-10-28 20:59:53+01
príspevok od: admin
Musim sa zasmiat, od AMFO neutrzime nic. Tieto organizacie nie su ochotne platit za propagaciu. Aspon sme sa s tym este nestretli Videli ste niekde propagaciu AMFO? Ja nie. Vacsinou sa to riesi medialnym partnerstvom, ale ani o to nemaju zaujem. Inak by nas asi oslovili, tak ako ine organizacie. Takze o ziadne trzby tu nejde, je to len hruba teoria.
tak trochu smutne, ze sa tomu nevenuje viac pozornosti... ak by som mohol rad by som graficky spropagoval ( ak by som mal moznost..) bez problemov zadarmo tuto sutaž, a napr. efoto ho mohlo taktež aspon raz posnut na uvodnu stranku v dany den, neje to moja kritika na efoto.. no ak by sme sa kazdi podelili svojimi silami o lepsiu uroven, ukazala by sa sutaž AMFO a jej posllanie v lepsom svetle...
 
seifi
2012-10-28 21:13:48+01
príspevok od: admin
Musim sa zasmiat, od AMFO neutrzime nic. Tieto organizacie nie su ochotne platit za propagaciu. Aspon sme sa s tym este nestretli Videli ste niekde propagaciu AMFO? Ja nie. Vacsinou sa to riesi medialnym partnerstvom, ale ani o to nemaju zaujem. Inak by nas asi oslovili, tak ako ine organizacie. Takze o ziadne trzby tu nejde, je to len hruba teoria.
V tejto biede to asi tak bude, čo je smutné. Zčasti to bude asi aj tými pokrívenými dotáciami. Tak to berte ako želanie, prianie niečo viac sa dozvedieť o AMFO, od členov ephoto. Toto sú tu pravda čisto úvahy, že prečo len oni, prečo nevyjdeme aspoň do pol cesty aj my. Aj oni o fotografii, aj my o fotografii. Tak to vieme nájsť cestu k sebe len tým, že počkáme, či pribehnú alebo nepribehnú ?
 
total empty
2012-10-28 21:33:40+01
príspevok od: DEVOTEE
tak trochu smutne, ze sa tomu nevenuje viac pozornosti... ak by som mohol rad by som graficky spropagoval ( ak by som mal moznost..) bez problemov zadarmo tuto sutaž, a napr. efoto ho mohlo taktež aspon raz posnut na uvodnu stranku v dany den, neje to moja kritika na efoto.. no ak by sme sa kazdi podelili svojimi silami o lepsiu uroven, ukazala by sa sutaž AMFO a jej posllanie v lepsom svetle...
Vätšinou sa to propaguje cez regionálne noviny, kde sa to či ono kolo organizuje.
AMFO je neziskovka financovaná z o zdrojov na kultúru. Žiadna veľka reklama sa im nerobí.
Vystavované fotky niesu využité na komerčné učely,autor sa nevzdáva autorských práv a po výstave mu budú vrátene.Podmienka je,že tie isté fotky nemôžu byť v inej súťaži a neboli ani predtým,podobného charakteru.
Porotu sice majú odbornú ale organizátorov už nie,dosť im to škrípe aj kvôli financiam aj kvôli nedostatku schopných ľudí ktorí sa vedia pohybovať v marketingu a reklame,ceny poskytujú sponzori.
Pointa je v tom,ako sa udržať nad hladinou a nespadnúť do biznisu komerčných výstav, a nestali sa marketingovou spoločnosťou ktorá predáva fotky tretej strane a zbavuje fotografou autorských práv. Takže taka tam je zhruba nejaka politika, aspoň v našom okrese aj vo vedľajšom.
Aké su tam detaily okolo organizovania tohto podujatia by bolo najlepšie zistiť na patričnom osvetovom stredisku vo svojom okres.
 
Dano Leitman
2012-10-29 06:56:28+01
príspevok od: admin
neviem o tom, ze by sme nieco take zamietli. Je to vec vzajomnej dohody. Prehlad zaujimavych akcii podľa nášho výberu uverejňujeme v tipoch dna a pokial sa dohodneme na medialnom partnerstve uverejnime info ako samostatny clanok. Je to velmi jednoduche, staci iniciativa z druhej strany. Nemame vsak radi snahy o obchadzanie a pretlacanie reklamnych informacii cez forum bez akejkoľvek dohody (co, ak sa dobre pamatam sa kedysi davno v minulosti stalo).
len som reagoval na to co pisal "dodo_bb" na zaciatku vlakna, ze sem hodil info a bol sprdnuty zato ... nemam to z vlastnej ruky sorry
 
admin
redakcia ephoto.sk 2012-10-29 09:56:14+01
príspevok od: seifi
V tejto biede to asi tak bude, čo je smutné. Zčasti to bude asi aj tými pokrívenými dotáciami. Tak to berte ako želanie, prianie niečo viac sa dozvedieť o AMFO, od členov ephoto. Toto sú tu pravda čisto úvahy, že prečo len oni, prečo nevyjdeme aspoň do pol cesty aj my. Aj oni o fotografii, aj my o fotografii. Tak to vieme nájsť cestu k sebe len tým, že počkáme, či pribehnú alebo nepribehnú ?
Na zaciatku (pri vzniku ephoto.sk) sme ich oslovili dopadlo to zle. Z ich strany nezaujem, lebo oni su znami, maju tradiciu, nepotrebuju nas a pod. Mozno sa odvtedy vela zmenilo (aj ludia okolo), to nevieme. My sme otvoreni vsetkym neziskovkam a klubom.
Niekedy sa stava, ze ponukneme priestor a nakoniec sme my postaveni do ulohy prosebnikov a druha strana si zacne klast podmienky. Je to az smiesne. Preto nechavame priestor otvoreny tým, ktorí majú záujem, ale tiez zbierame info a uverejnime co uzname za zaujímavé v tipoch týždna. Ludia ktori organizuju AMFO o nas urcite vedia, ale asi nepovazuju za potrebne propagovat sa. Co s tym?
 
admin
redakcia ephoto.sk 2012-10-29 09:56:16+01
príspevok od: seifi
V tejto biede to asi tak bude, čo je smutné. Zčasti to bude asi aj tými pokrívenými dotáciami. Tak to berte ako želanie, prianie niečo viac sa dozvedieť o AMFO, od členov ephoto. Toto sú tu pravda čisto úvahy, že prečo len oni, prečo nevyjdeme aspoň do pol cesty aj my. Aj oni o fotografii, aj my o fotografii. Tak to vieme nájsť cestu k sebe len tým, že počkáme, či pribehnú alebo nepribehnú ?
Na zaciatku (pri vzniku ephoto.sk) sme ich oslovili dopadlo to zle. Z ich strany nezaujem, lebo oni su znami, maju tradiciu, nepotrebuju nas a pod. Mozno sa odvtedy vela zmenilo (aj ludia okolo), to nevieme. My sme otvoreni vsetkym neziskovkam a klubom.
Niekedy sa stava, ze ponukneme priestor a nakoniec sme my postaveni do ulohy prosebnikov a druha strana si zacne klast podmienky. Je to az smiesne. Preto nechavame priestor otvoreny tým, ktorí majú záujem, ale tiez zbierame info a uverejnime co uzname za zaujímavé v tipoch týždna. Ludia ktori organizuju AMFO o nas urcite vedia, ale asi nepovazuju za potrebne propagovat sa. Co s tym?
 
seifi
2012-10-29 10:33:09+01
príspevok od: admin
Na zaciatku (pri vzniku ephoto.sk) sme ich oslovili dopadlo to zle. Z ich strany nezaujem, lebo oni su znami, maju tradiciu, nepotrebuju nas a pod. Mozno sa odvtedy vela zmenilo (aj ludia okolo), to nevieme. My sme otvoreni vsetkym neziskovkam a klubom.
Niekedy sa stava, ze ponukneme priestor a nakoniec sme my postaveni do ulohy prosebnikov a druha strana si zacne klast podmienky. Je to az smiesne. Preto nechavame priestor otvoreny tým, ktorí majú záujem, ale tiez zbierame info a uverejnime co uzname za zaujímavé v tipoch týždna. Ludia ktori organizuju AMFO o nas urcite vedia, ale asi nepovazuju za potrebne propagovat sa. Co s tym?
beriem argumenty a asi by som postupoval rovnako; uzatvorené
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()