Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

eFoto chatovačka 2010 :o)

Granko
2010-09-20 21:30:05+02
 
Granko
2010-09-20 21:31:42+02

Milí eFoťáci :o)
ako vlani, tak i teraz skrsla vo mne myšlienka dať pár ľudí dohromady v jeden
víkend na jednom mieste pri opekačke, guľáši, dobrej nálade, zábave a stretnutí s ľudmi rovnako ´postihnutými´, ktorých možno vídať na portáli.
Stretká sa od roka rozbehli celkom slušne, no nie každý chodí na každé či už v rámci svojho alebo iného mesta. Na základe ohlasov behom roka, ktoré som nazbieral na stretnutiach po celom Slovensku (bolo ich asi 6-7) som sa rozhodol poriešiť 2.ročník eFoto chaty zhodou okolností na rovnakom mieste ako minulý rok.

Momentálne je voľných ešte asi 5 miest.

Bližšie info:

Termín: 1.10.-3.10.2010
Miesto: Staré Hory /www.chata-donovaly.sk/
Cena: 35€/osoba

V cene je zarátané 2x ubytko (piatok-sobota) vrátane zapožičaného posteľného prádla, zvyšok sa použije na nákup potravín na spoločnú grilovačku, opekačku, guľáš...Alkohol i prípadné raňajky sú vo vlastnej réžií, na Starých horách sú aj potraviny (nebol som), krčma (bol som) a cestou je v BB Tesco - tam majú všetko ;o), čo v prípade potreby sa dá poriešiť i zo Starých hôr.

Program (predbežný) - piatok poobede až večer príchod (každý podľa časových možností), večer posedenie pri guľáši, v sobotu spoločné raňajky, cez deň nejaky fotovýlet (dúfam, ze vyjde počasie), večer grilovačka/opekačka, žúrka až do rána bieleho ;o) no a v nedeľu raňajky a pred obedom zrejme záver pobytu :o)
Je to kostra programu. Detaily čo sa týka fotenia v sobotu cez deň či akéhosi domáceho štúdia na terase, ako sme mali minulý rok, sa upresní v priebehu diskusie na tomto mieste resp. v piatok večer priamo na chate. Ide o to zabaviť sa, zrelaxovať a stráviť pekný víkend :o)
Nejaké tipy sú už teraz - napr. v sobotu sa v BB koná banskobystrický fotomaratón (pre účasť sa treba registrovať - info na webe), miest na fotenie je i meste veľa, prípadne blízko je Špania dolina, v Bojniciach je vraj rytiersky turnaj, cez Donovaly je blízko na Liptov - minulý rok sme tam tiež boli konkrétne vo Vavrišove na bitke (tá už tento rok bola).

Takže pokiaľ nemáte nič na pláne budúci víkend a chcete ho prežiť v spoločnosti eFoťákov, neváhajte ma kontaktovať za účelom zaslania čísla účtu kvôli zrealizovaniu platby.
Po skúsenostiach z minulého roku, poprosím, keby sa súkromne kvôli č.ú. ozvali len ľudia, ktorí to myslia záväzne a dotiahnu svoj úmysel do konca. Príkladom je quintes, martin.b či Kvietok - v priebehu dvoch dní bola ich účasť potvrdená i finančne. Lebo úvaha o tom, žeby človek išiel či už v mysli alebo písaním do témy je jedna vec, ale pokiaľ príde ´na lámanie chleba´, to už je vec iná.
Keďže tých voľných miest je obmedzený počet, v princípe ´čím skôr, tým lepšie, lebo už včera bolo neskoro´ sa poponáhľajte :o)

PS: účastníkom odporúčam sledovať tému, prípadné chýbajúce info sa dozvedia z nej.
 
Strhak
2010-09-20 22:07:53+02
neviem prečo som bol v tom že je to o dva týždne, no nevadí. Už len ten piatok dáko doriešiť ;-)))
 
quintes
2010-09-20 22:19:10+02
akurát dnes som myslel na to, kedy sa tu objaví táto téma :-)
 
quintes
2010-09-20 22:26:04+02
btw, počasie vybavené?
 
Granko
2010-09-20 22:41:42+02
príspevok od: quintes
akurát dnes som myslel na to, kedy sa tu objaví táto téma :-)
v pláne bolo 20-teho, tak ho dodržujem :o)

za počko sa modlím, začni sa aj ty :o)
 
quintes
2010-09-20 22:45:19+02
príspevok od: Granko
v pláne bolo 20-teho, tak ho dodržujem :o)

za počko sa modlím, začni sa aj ty :o)
len nech nezačne snežiť.. Bo mám letné sliky :-) a dúfam že pršať nebude.. Dobre no idem povedať mame nech sa modlí. Jej to ide lepšie.
 
Granko
2010-09-20 22:56:16+02
príspevok od: quintes
len nech nezačne snežiť.. Bo mám letné sliky :-) a dúfam že pršať nebude.. Dobre no idem povedať mame nech sa modlí. Jej to ide lepšie.
daj vyhlásiť miestnym rozhlasom v Čani i v kostole, nech sa tomu venuje celá dedina :o))
ale offtopik je vedľa, tu sa to budem snažiť redukovať na minimum...o to prosím aj diskutujúcich...
 
Strhak
2010-09-20 23:20:21+02
no čo sa týka programu na sobotu. Viem že Kveto bude na foto-maratóne. Mi členovia fotoklubu to máme tak nejak ´´ povinné ´´ ;-))) Ja síce nebudem fotiť ale budem sa starať o tlač, no nevylučujem že si predsa len niečo cvaknem aj keď nie súťažne. Na večer dáke malé okienko o štúdiových svetlách a to môžeme aj v piatok. Dúfam že počasie bude dobré o náladu a to ostatné sa nebojím :-DDD
 
Granko
2010-09-20 23:40:14+02
príspevok od: Strhak
no čo sa týka programu na sobotu. Viem že Kveto bude na foto-maratóne. Mi členovia fotoklubu to máme tak nejak ´´ povinné ´´ ;-))) Ja síce nebudem fotiť ale budem sa starať o tlač, no nevylučujem že si predsa len niečo cvaknem aj keď nie súťažne. Na večer dáke malé okienko o štúdiových svetlách a to môžeme aj v piatok. Dúfam že počasie bude dobré o náladu a to ostatné sa nebojím :-DDD
hej, viem, že tam bude...
 
Granko
2010-09-21 14:22:10+02
ja len aby to bolo na očiach :o)
 
tomasqo
2010-09-21 22:01:39+02
Takze moje prve efotostretko :-) tesim sa. A aby to bolo na ociach :-)
 
Granko
2010-09-21 22:06:37+02
príspevok od: tomasqo
Takze moje prve efotostretko :-) tesim sa. A aby to bolo na ociach :-)
sa nakazíš eFoťáckym duchom stretiek a už to pôjde :o) je to ako droga :o)
a mimochodom zistíš možno i vyskúšaš, čo a ako na ateliér, ľudia znalí tejto témy tam budú minimálne dvaja :o)
 
Strhak
2010-09-21 22:33:29+02
príspevok od: Granko
sa nakazíš eFoťáckym duchom stretiek a už to pôjde :o) je to ako droga :o)
a mimochodom zistíš možno i vyskúšaš, čo a ako na ateliér, ľudia znalí tejto témy tam budú minimálne dvaja :o)
no joooo budú budú ;-)))
 
kucerawa
ocenenie redakciou 2010-09-21 22:38:28+02
som zvedavá :)
 
Granko
2010-09-21 22:48:18+02
príspevok od: Strhak
no joooo budú budú ;-)))
trafený gunár vždy zagága :o)
 
Granko
2010-09-21 22:51:57+02
príspevok od: kucerawa
som zvedavá :)
ale, ale, kohože tu nevidím na fóre po dlhej dobe :o)
 
Strhak
2010-09-21 22:57:50+02
príspevok od: Granko
trafený gunár vždy zagága :o)
ga ga :-DDD
 
Granko
2010-09-21 23:06:02+02
príspevok od: Strhak
ga ga :-DDD
lejdy ga-ga :o)
 
Kvietok
2010-09-21 23:10:57+02
príspevok od: Strhak
no čo sa týka programu na sobotu. Viem že Kveto bude na foto-maratóne. Mi členovia fotoklubu to máme tak nejak ´´ povinné ´´ ;-))) Ja síce nebudem fotiť ale budem sa starať o tlač, no nevylučujem že si predsa len niečo cvaknem aj keď nie súťažne. Na večer dáke malé okienko o štúdiových svetlách a to môžeme aj v piatok. Dúfam že počasie bude dobré o náladu a to ostatné sa nebojím :-DDD
no ja sa určite chystám na maratón, a jedným z dôvodov je, že keď už to Pali budeš tlačiť, tak nech ti teda rukami prejde nejaká kvalitka :-))
 
Strana 1 z 14
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()