Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

eFoto chatovačka 2010 :o)

Granko
Granko 2010-09-20 21:30:05+02
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-10-03 23:47:56+02
príspevok od: kralik_j
tak to ste pekne stravili slnecnu nedelu... :)
Ako mi manželka o 19.00 volala, že kde som...a jak to - že mi to tak dlho zo Starých Hôr domov trvá???...a povedal som jej , že: v Púchove :-))...zostalo chvíľu v telefóne ticho...asi keď si predstavila mapu - tak nechápala či čo ...ale naozaj len chvílenku :-)
Fakt bol perfektný čas
 
kralik_j
2010-10-03 23:51:42+02
moje foto z toho jarmoku z Oberačky po Sebechlebsky mozte pozriet:

http://www.flickr.com/photos/31656123@N03/sets/72157624963828511/

 
Granko
2010-10-04 07:09:48+02
tak deťúrence, aj ja som asi pred hodinkou došiel domov :o) ale to je tak, keď sa z priamej 94km trasy stane 540km :o)
kým sa človek prelúska mailami, fotkami, čo ste pridali, hodí sprchu, navarí fajný čajík na prebudenie, tak to potrvá :o)

ďakujem ešte raz všetkým, čo boli, že som mohol stráviť perfektný víkend so super ľudmi, ďakujem Janke, že prišla, Braňovi a Mirke, že sa tak spontánne rozhodli prísť, pre mňa to bolo veľmi príjemné prekvapenie, ďakujem i návšteve od bratov Čechov, že náhoda je blbec a nejak sa dátum zosúladil s ostatnými vecami, Jančimu za odvoz i za návštevu po dva dni, dodovi, že nás prišiel tiež na chvíľku a ostatným, ktorých som nespomenul...

osobne ďakujem i za včerajšie popoludnie, za výlet do Nimnice a večer, bolo to krásne zavŕšenie úžasného víkendu :o)

snáď ste sa cítili príjemne, bolo mi nesmiernym potešením, dúfam, že sa vidíme pri podobných záležitostiach častejšie :o)
 
essy
2010-10-04 09:43:05+02
Ďakujem všetkým aj ja! Bohužial som musel odísť skôr,ale vďaka za všetko všetkým!!!
 
tomasqo
2010-10-04 09:58:05+02
príspevok od: essy
Ďakujem všetkým aj ja! Bohužial som musel odísť skôr,ale vďaka za všetko všetkým!!!
Veru aj ja len smutne kukam a tisko zavidim, o co vsetko som prisiel po zdekovani sa v skore sobotne rano.

Vlado, asi by sme si to mali vynahradit najblizsim fotenim v okoli bb/zv :-) a mozno sa k nam aj niekto prida :-)
 
Martin Brojo
ocenenie redakciou 2010-10-04 10:24:32+02
tak pridám jedného quintesa v dvoch prevedeniach z chaty aj ja. :-)
 
Martin Brojo
ocenenie redakciou 2010-10-04 10:25:00+02
a tu v druhom prevedení, ktoré sa mne pozdáva viac
 
Martin Brojo
ocenenie redakciou 2010-10-04 10:26:14+02
akurát pozerám, že mi to tu nejako farby rozhodilo
 
kralik_j
2010-10-04 10:35:37+02
príspevok od: tomasqo
Veru aj ja len smutne kukam a tisko zavidim, o co vsetko som prisiel po zdekovani sa v skore sobotne rano.

Vlado, asi by sme si to mali vynahradit najblizsim fotenim v okoli bb/zv :-) a mozno sa k nam aj niekto prida :-)
kludne napiste sukromnu spravicku datum, akcia cas a pridam sa ;)
 
essy
2010-10-04 13:08:59+02
Kľudne niečo môžeme vymyslieť. Je to celkovo fajn,že aspon z okolia už niekoho poznám a môžme ísť spolu cvakat. Hodíme si nejakú tému ako na fotomaratóne a ideme!
 
tomasqo
2010-10-04 13:50:19+02
príspevok od: kralik_j
kludne napiste sukromnu spravicku datum, akcia cas a pridam sa ;)
jupi budem si moct vyskusat konecne aj nikon 105 micro :-)))) kedze na chate boli sami CANONaci a mne nic nepasovalo :-(

hehe srandujem, to spolocne fotenie bude prinosnejsie :-))))
 
tomasqo
2010-10-04 13:53:32+02
príspevok od: Martin Brojo
a tu v druhom prevedení, ktoré sa mne pozdáva viac
tato je super, sa mu machrovalo s takou rekvizitou :-D
 
dodo_bb
2010-10-04 15:01:02+02
Z Quintesa sa stáva mediálna hviezda :-) Ak sa dade vyberiete, dajte vedieť, občas sa môžem pripojiť aj ja.
 
quintes
2010-10-04 15:44:55+02
príspevok od: dodo_bb
Z Quintesa sa stáva mediálna hviezda :-) Ak sa dade vyberiete, dajte vedieť, občas sa môžem pripojiť aj ja.
ja len dúfam že neprekonám maskota bališa.. :-) ale musím pochváliť hlavného svetliča :-)
 
tomasqo
2010-10-04 16:17:29+02
príspevok od: quintes
ja len dúfam že neprekonám maskota bališa.. :-) ale musím pochváliť hlavného svetliča :-)
... no ale minimalne by si si mal zmenit profilovku :-)
 
Martin Brojo
ocenenie redakciou 2010-10-04 16:44:15+02
príspevok od: quintes
ja len dúfam že neprekonám maskota bališa.. :-) ale musím pochváliť hlavného svetliča :-)
dúfam, že ti nevadí, že som vybral takú, kde nevyfukuješ dym, ale takto sa mi to viac pozdávalo. možno by som mal výhrady k výrazu, ale vzhľadom na podmienky aké sa to fotilo ... :-D
 
quintes
2010-10-04 16:48:43+02
príspevok od: Martin Brojo
dúfam, že ti nevadí, že som vybral takú, kde nevyfukuješ dym, ale takto sa mi to viac pozdávalo. možno by som mal výhrady k výrazu, ale vzhľadom na podmienky aké sa to fotilo ... :-D
ten vyraz bol urcite pred tym ako som siel zakaslat :DDD
 
Martin Brojo
ocenenie redakciou 2010-10-04 16:50:01+02
príspevok od: quintes
ten vyraz bol urcite pred tym ako som siel zakaslat :DDD
som o tom presvedčený. bola to jedna z konca tej série, takže si tam mal toho už určite dosť. :-)
 
Kvietok
2010-10-05 20:18:10+02
Tak som sa už aj ja dostala konečne po dvoch dňoch k počítaču :-)

Pre mňa to bol víkend plný náhod, výsledkom ktorých bol príjemne strávený čas v spoločnosti skvelých ľudí. Som rada, že som tam s vami mohla byť a spoznať osobne ľudí, ktorí sa skrývajú za nickmi a písmenkami na portále.

Najväčšia vďaka, ako už bolo spomenuté vyššie, patrí Michalovi za zorganizovanie tejto akcie, zabezpečil to najdôležitejšie, aby sme sme mali kde byť, kde spať, a čo jesť - len s tým posledným mu pomohol Martin, krabicami plnými mňamiek z pekárne, a ostatní potom ovocnými palivami a tak :-)

Víkend na chate vyzeral, okrem iného, aj ako cyklus mini-workshopov, tak ďakujem všetkým, ktorí mi pomohli cennými radami v mojom boji s technikou, lebo toto je oblasť, s ktorou permanentne zápasím :-(

Okrem iných vecí spomenutých už v predchádzajúcich príspevkoch, bol výborný nápad aj sobotné premietanie fotiek. A som rada, že som aj ja prispela svojou troškou do mlyna, aj keď som mala pôvodne pocit, že z mojich sobotných cvakov nie je nič verejne pozerateľné :-)

Ďakujem Quintesovi, že som nemusela riešiť dopravu až na Staré Hory a posledný úsek cesty som mohla stráviť v príjemnej spoločnosti :-)
Veľká vďaka patrí eskorte, ktorá ma na spiatočnej ceste doprevádzala až takmer po hranice, aj za príjemné chvíle v Nimnici a nakoniec aj večer na stanici pri čaji z automatu, lebo všetko už bolo zatvorené :-)

V prílohe je obrázok atmosféry toho víkendu tak ako mi to utkvelo v pamäti ... pohoda, klídek ................. a tabáček už sa tu objavil na iných fotkách :-)
 
quintes
2010-10-05 20:28:00+02
príspevok od: Kvietok
Tak som sa už aj ja dostala konečne po dvoch dňoch k počítaču :-)

Pre mňa to bol víkend plný náhod, výsledkom ktorých bol príjemne strávený čas v spoločnosti skvelých ľudí. Som rada, že som tam s vami mohla byť a spoznať osobne ľudí, ktorí sa skrývajú za nickmi a písmenkami na portále.

Najväčšia vďaka, ako už bolo spomenuté vyššie, patrí Michalovi za zorganizovanie tejto akcie, zabezpečil to najdôležitejšie, aby sme sme mali kde byť, kde spať, a čo jesť - len s tým posledným mu pomohol Martin, krabicami plnými mňamiek z pekárne, a ostatní potom ovocnými palivami a tak :-)

Víkend na chate vyzeral, okrem iného, aj ako cyklus mini-workshopov, tak ďakujem všetkým, ktorí mi pomohli cennými radami v mojom boji s technikou, lebo toto je oblasť, s ktorou permanentne zápasím :-(

Okrem iných vecí spomenutých už v predchádzajúcich príspevkoch, bol výborný nápad aj sobotné premietanie fotiek. A som rada, že som aj ja prispela svojou troškou do mlyna, aj keď som mala pôvodne pocit, že z mojich sobotných cvakov nie je nič verejne pozerateľné :-)

Ďakujem Quintesovi, že som nemusela riešiť dopravu až na Staré Hory a posledný úsek cesty som mohla stráviť v príjemnej spoločnosti :-)
Veľká vďaka patrí eskorte, ktorá ma na spiatočnej ceste doprevádzala až takmer po hranice, aj za príjemné chvíle v Nimnici a nakoniec aj večer na stanici pri čaji z automatu, lebo všetko už bolo zatvorené :-)

V prílohe je obrázok atmosféry toho víkendu tak ako mi to utkvelo v pamäti ... pohoda, klídek ................. a tabáček už sa tu objavil na iných fotkách :-)
jeeej tato je krasna :) a aj ja dakujem ze si svojou troskou prispela k prijemnej spolocnosti, tak ako vsetci :)
 
Strana 13 z 14
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()