Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

eFoto chatovačka 2010 :o)

Granko
Granko 2010-09-20 21:30:05+02
 
quintes
2010-10-03 22:21:08+02
suhlasim.. a fajku odlozim na urcity cas... ako, poviem ti, este teraz ma stipe jazyk :D
 
quintes
2010-10-03 22:22:42+02
príspevok od: Strhak
čo ti mám k tomu povedať :-DDDDDDDDD sme sa našli :-DDDDDDDDDD
vsimol som si... a aj to ako si ziarlil ked som sa s Matkom rozpraval :D
inak to si hned siel fotit ako som ta hodil domov???
 
Strhak
2010-10-03 22:33:31+02
príspevok od: quintes
vsimol som si... a aj to ako si ziarlil ked som sa s Matkom rozpraval :D
inak to si hned siel fotit ako som ta hodil domov???
;-)))
jojo vybalil som jeden záblesk zobral statív a softbox a pajechal preč
 
kralik_j
2010-10-03 22:47:30+02
no tu dam este jeden kusok..
 
kralik_j
2010-10-03 22:49:07+02
drsny cavo :D
uz len jednooky pohlad z ´dymu smrti´ heh trosku morbidnosti v texte :-o
 
quintes
2010-10-03 22:55:53+02
ty vole... to ani ne som ja :) smekam klobuk dole :)
 
Strhak
2010-10-03 22:58:31+02
príspevok od: kralik_j
no tu dam este jeden kusok..
ja si dym nechám na neskôr a teraz pridám skôr niečo s iného súdku ;-)
 
quintes
2010-10-03 23:05:01+02
príspevok od: Strhak
ja si dym nechám na neskôr a teraz pridám skôr niečo s iného súdku ;-)
hej hej toto je origo kucerawa :)
 
quintes
2010-10-03 23:06:23+02
inak, ako neviem akym zazracnym tahom win7 sa mi podarilo presunut vase foto z prezentacie do kosa, a este vacsi zazrak je, ze v kosi nie su... :(((
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-10-03 23:06:42+02
Takže: Ďakujem Vám všetkým za víkendové ...hm...ako by som to najvýstižnejšie a naj kratšie?...aháááá... pocitové opejenie... nuž ešte také dva - tri dni, kým sa dostanem do ,,normálu,,. Ešte také malé podrobnosti z poobedia a cesty ...Michal Granko príde domov niekedy v hlbokej noci...možno asi až ráno, tak dúfam...že docestuje v poriadku...sme sa tak neplánovane rozhodli...že si cestou domov zavýletujeme...ja do Nitry...a on do Lučenca...horom cez Žilinu a Považskú .. u neho je to už tradícia...že zo všetkých stretiek, keď sa budú konať hoc kde...bárs aj pár Km od domu ...tak pocestuje domov cez Blavu :) Takže naša dnešná cesta zo Starých Hôr bola takáto: sme sa tak nejako rozhodli, že odprevadíme zahraničnú účastníčku stretka ...až skoro na hranice...ako taká cudzinecká eskorta :)...po ceste sme strávil skoro tri krásne hodinky, v bezveternom a slnečnom počasí...v Nimnici – Kúpele...kde som ako chlapec každé prázdniny vyrastal u babky a poznám tam naozaj každý štvorcový meter...som rád, že som si spomienky mohol oživiť...a bol som pri tom... NESÁM. Kvetke na Moravu a Michalovi smer Blava išli vlaky z Púchova tak okolo 20.15. Ja som už tiež doma...a hádam by som sa mal ísť aj trocha umyť a vybaliť.
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-10-03 23:07:08+02
...Ďakujem všetkým ešte raz...............a očúúúúvajte ma galgani jenni...tuším mi je volááááko smutno... ;-)
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-10-03 23:09:04+02
Tento...tento.. mladý pánko je fak... nenormálny sympoš..že až... :)
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-10-03 23:10:11+02
Kúrňa...tá je fakt dobrá...pre mňa osobne taká pamätná...šak ja držím v rukách foťáááááák :-)
 
staleusmiaty
2010-10-03 23:10:30+02
No vyzerá to, že ste sa mali výborne, tíško závidím :) Mišo, to by chcelo naozaj report napísať! :)
 
quintes
2010-10-03 23:12:25+02
príspevok od: Koma
...Ďakujem všetkým ešte raz...............a očúúúúvajte ma galgani jenni...tuším mi je volááááko smutno... ;-)
nebud smutny krstny otec :))) este sa urcite uvidime... a nabuduce to bude nejake ine ovocie oki???? :))
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-10-03 23:18:33+02
Tak dám aj ja takú...naozaj len ilustračnú...no ako sme to spolu s Grankom
,, ťahali ,, z piatka na sobotu až do úplneho rána...som mu stále hovoril... Očúvaj Michal...ná nejďeme ešte chrápať?...a on že : Niéé, niéééé...čo si pipi...no a potom, keď ste sa na Štiavnickom výlete nepozerali...rýchlo rýchlo rýchlo zadriemal a spal kade chodil...tak si na pár sekúnd vždy zdriemol...bol jak taká stará vykopávka ;)
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-10-03 23:20:30+02
príspevok od: quintes
nebud smutny krstny otec :))) este sa urcite uvidime... a nabuduce to bude nejake ine ovocie oki???? :))
:-)..tak Jo ...a prídem stopro v Tvojej čapici ;)
 
quintes
2010-10-03 23:22:44+02
príspevok od: Koma
:-)..tak Jo ...a prídem stopro v Tvojej čapici ;)
dohodnuti :)
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-10-03 23:29:32+02
príspevok od: quintes
dohodnuti :)
...skutočne si doniesol takto pred zimou... výborné vitamíny ;)...chrípka nemá šancu :)
 
kralik_j
2010-10-03 23:36:56+02
príspevok od: Koma
Takže: Ďakujem Vám všetkým za víkendové ...hm...ako by som to najvýstižnejšie a naj kratšie?...aháááá... pocitové opejenie... nuž ešte také dva - tri dni, kým sa dostanem do ,,normálu,,. Ešte také malé podrobnosti z poobedia a cesty ...Michal Granko príde domov niekedy v hlbokej noci...možno asi až ráno, tak dúfam...že docestuje v poriadku...sme sa tak neplánovane rozhodli...že si cestou domov zavýletujeme...ja do Nitry...a on do Lučenca...horom cez Žilinu a Považskú .. u neho je to už tradícia...že zo všetkých stretiek, keď sa budú konať hoc kde...bárs aj pár Km od domu ...tak pocestuje domov cez Blavu :) Takže naša dnešná cesta zo Starých Hôr bola takáto: sme sa tak nejako rozhodli, že odprevadíme zahraničnú účastníčku stretka ...až skoro na hranice...ako taká cudzinecká eskorta :)...po ceste sme strávil skoro tri krásne hodinky, v bezveternom a slnečnom počasí...v Nimnici – Kúpele...kde som ako chlapec každé prázdniny vyrastal u babky a poznám tam naozaj každý štvorcový meter...som rád, že som si spomienky mohol oživiť...a bol som pri tom... NESÁM. Kvetke na Moravu a Michalovi smer Blava išli vlaky z Púchova tak okolo 20.15. Ja som už tiež doma...a hádam by som sa mal ísť aj trocha umyť a vybaliť.
tak to ste pekne stravili slnecnu nedelu... :)
 
Strana 12 z 14
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()