Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

"stretko v BA" - marec

leto
leto 2011-03-09 17:56:00+01
priatelia ePhota a dobrého svetla, šestnáste stretnutie užívatelov tohto portálu z BA a okolia je tu! Caribic pub nás privíta znova a to už v piatok, 18.03. 2011 o 18-tej hodine.
Viem že mnohí z Vás, čo patríte k železnému "stretávkarskému" jadru bojkotuje posledné akcie pre fajčenie v priestoroch nášho "separé". I mne samému, ako nefajčiarovi tento fakt prekáža, aj preto hladáme riešenia, ako si pomocť, dosiaľ sme však žiadne nenašli,,,
Možme však dať hlavy dokopy, a nájsť možnosti, prípadne lepšie priestory na naše stretávky.Do 22 hod. je Caribicu stále dýchatelný vzduch, ak to bude neúnosné, možme sa presunúť inam,,,
Preto pozývam každého, kto patrí do skupiny "stretká v BA", alebo má zaujem byť aj nadalej súčastou tejto "každomesačnej sejšn" pridte nám pomocť vymyslieť ako to urobiť lepšie,,,
My, čo organizujeme tieto príjemné stretávky sa na Vás tešíme,,,
 
sese
2011-03-19 07:36:20+01
mne bolo fajn. Nevadilo mi vôbec nič, skôr naopak...bola som milo prekvapená. A veľká vďaka za organizáciu a spoločnosť.
 
Helen1
2011-03-19 08:21:31+01
príspevok od: brki
zúčatneným ďakujem za príjemný večer, Letovi a Špagetke za organizáciu, Špagetke navyše za dobrý výber šenku... , konečne som sa nemusel doma oddymovať a v krčme sme sa všetci navzájom počuli...teda počuli sme leta ...ešte ďakujem tým, čo som doteraz nepoznal, že som ich spoznal, ďakujem tým čo neprišli, za to, že nabudúce snáď prídu, na záver ďakujem pánom Canonovi a Nikonovi za fotiaky (iní zastúpenie myslím nemali), želám všetkým svetový mier a pekný víkend s megapixlami
istotne prídeme....už len dychtivo čítam Vaše riadky o tom ako bolo a či sa páčilo v dúbravke..naozaj sme nemohli prísť ,ale dúfam, že dúbravka zvíťazila nad caribikom
 
Helen1
2011-03-19 08:22:45+01
príspevok od: sese
mne bolo fajn. Nevadilo mi vôbec nič, skôr naopak...bola som milo prekvapená. A veľká vďaka za organizáciu a spoločnosť.
aj Ty si bola?...toto je teda fakt zákon schválnosti
 
brki
2011-03-19 08:37:24+01
príspevok od: Helen1
istotne prídeme....už len dychtivo čítam Vaše riadky o tom ako bolo a či sa páčilo v dúbravke..naozaj sme nemohli prísť ,ale dúfam, že dúbravka zvíťazila nad caribikom
u mňa určite ...a podľa vyjadrení ostatných aj oni boli spokojní
 
leto
2011-03-19 09:09:18+01
priatelia, veľmi ma tešia vaše ohlasy na včerajšie "stretko v BA"
áno, podnik u šrámka má svoje čaro, dobrú kuchyňu, dobré pivko, skvelé vínko, je bez cigeratového oparu, a jeho poloha, ktorá sa zdala s počiatku "od ruky" sa pozdávala aj petržálčanom aj trnave,,,
špagetka, dobrý výber,,,
no najlepšia bola spoločnosť včerajšieho večera,,,
16-te stretko hodnotím ako velmi dobré a celej 13-ke zúčastnených DAKUJEM za spoločnosť,,,
 
Strana 6 z 6
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()