Hore
Fórum » Digitálne zrkadlovky
 

Fotoaparat a zima

Krtko fotografom
2012-04-25 08:34:17+02
Mali by ste so svojou technikou odvahu na nieco take? Ja, nikdy . Nie je to sice TOP tema, ale urcite to tiez patri k fotografovaniu, tak dufam, ze to nebude nikomu vadit. Fotka je z internetu.
 
bonifacko
2012-04-25 08:40:51+02
príspevok od: Krtko fotografom
Mali by ste so svojou technikou odvahu na nieco take? Ja, nikdy . Nie je to sice TOP tema, ale urcite to tiez patri k fotografovaniu, tak dufam, ze to nebude nikomu vadit. Fotka je z internetu.
Pozri si valušiakove filmy, tak budeš z toho fakt debil, ako to natačali. Z antarktídy, predtym prechod cez severny pol.....
 
viking81
2012-04-25 08:42:32+02
príspevok od: Krtko fotografom
Mali by ste so svojou technikou odvahu na nieco take? Ja, nikdy . Nie je to sice TOP tema, ale urcite to tiez patri k fotografovaniu, tak dufam, ze to nebude nikomu vadit. Fotka je z internetu.
poznam podobne fotky...ale s canonom
 
total empty
2012-04-25 08:54:15+02
Neni problém z Lumixom do mínus 15, vo vätšej zime som nefotil,takže neviem.
Inak zoom a ostrenie ide nenormálne ťažko a treba mať pri sebe kopu handričiek a papierových servitiek na otieranie stroja. Original batérie držia napätie bez problémov.
Nech stroj porazí, ale tie fotky v zime a fujavici stoja zato.
 
Martin Školiak
2012-04-25 09:08:01+02
Fotil som túto zimu z kinofilmom Canonom EOS 33V pri -29 st. celzia a všetko fungovalo. Strednoformátový Kiev mi pár minút predtým zamrzol. Pri stlačení spúšte v ňom len dačo zachrastilo a koniec. Prebral sa až doma v teple.
 
planco
2012-04-25 09:09:18+02
príspevok od: Krtko fotografom
Mali by ste so svojou technikou odvahu na nieco take? Ja, nikdy . Nie je to sice TOP tema, ale urcite to tiez patri k fotografovaniu, tak dufam, ze to nebude nikomu vadit. Fotka je z internetu.
ked mas kvalitnu utesnenu techniku nemusis sa obavat ja som fotil s nikonom D3000 v -5+snezilo a zvladol to..
 
tomis.ales
2012-04-25 11:01:05+02
Normalne by som do toho nesiel, aj ked by to moj fotaky vydrzal. Nebal by som sa, ci to vydrzi, ale len vybrat fotak z brasne a potom ho tam zase súkat a oprasovat a utierat..., by ma nebavilo To by musel byt zaber za sto zlatych.
 
martin9113
2012-04-25 11:08:06+02
príspevok od: Krtko fotografom
Mali by ste so svojou technikou odvahu na nieco take? Ja, nikdy . Nie je to sice TOP tema, ale urcite to tiez patri k fotografovaniu, tak dufam, ze to nebude nikomu vadit. Fotka je z internetu.
neraz som vyzeral podobne ale fotak vzdy v batohu. odvahu som nenasiel,.
 
lubco
2012-04-25 11:11:24+02
Ja by som určite z foťákom do takej zimy určite nešiel. Ale vlastne to ani bez foťáku
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()