Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

zeby sme zacali mat moderovane forum ?

viking81
2009-05-12 21:42:30+02
po zmazani temy exif viewer a domnievam sa ze aj temy o blokovani uzivatelov som nadobudol dojem ze tu mame moderovane forum ? ci sa mylim a bola to len podpasovka demokracii ?
 
WildSammy
2009-05-12 21:46:59+02
Preco sa vlastne zmazala tema Exif Viewer?
 
quintes
2009-05-12 21:48:02+02
psst, ticho, admin (edu zombie) zmaže rovno teba..
Tak tíško odíď sám a zober si pre istotu aj rodný list..
 
Marcel Rebro
2009-05-12 21:48:26+02
toto nie je demokracia. toto je sukromna pagina a niekto plati za jej prevadzku, aby sme sa tu mohli realizovat. a ten kiekto teda aj urcuje pravidla ... u teba teba doma sa tiez asi budeme riadit tvojimi pravidlami, ci nie? nic osobneho, nic to nemeni na mojom nazore na Autora, ale chapem ´reakciu radakcie´
 
quintes
2009-05-12 21:49:08+02
a tejto téme predpovedám najrýchlejší zánik v histórii tohto demokratického fóra alebo najviac príspevkov :-)
 
viking81
2009-05-12 21:51:38+02
ja beriem ze sme na serveri...a ten ma nejake pravidla...ale potom ako ich ta tema porusovala ? ak tam boli nevhodne prispevky tak mali zmazat tie...alebo dat vystrahu uzivatelovi popripade ho na isty cas bloknut...a nie zmazat celu temu...fakt mi topride ako zakryvanie pravdy
 
jake
2009-05-12 21:57:25+02
a to akoze uz nemozem pit a pisat tu na serveri? no sak co na to povie Ali a Pipinka? - ale inac je to fasacke a mna to tu proste bavi, v dobrom aj zlom - sak je aspon sranda - kedze som skoro umrel 2 mesiace dozadu tak taketo uuuuplne detaily su pre mna potesenie, hlavne ZIADEN KLUD a vela lasky medzi ludi a fotografom dobre svetlo - a teraz ma mozete pokritizovat, ja sa na nikoho nehnevam, fakt, cestne slovo
 
quintes
2009-05-12 21:58:18+02
ja to už fakt nemám nervy riešiť. Je to celé zbytočné. A berie mi to veľa energie. Beriem to tak že tu niekto nechce mať slobodu prejavu, a pokec. Buď to budeme rešpektovať a tíško sledovať ako si tu nejaký orgán zvyšuje ego alebo budeme minimálne zablokovaný. Mám ozaj sto chutí odtiaľto odísť. Tak ako som mal chuť podporovať tento portál, tak ako mi bol sympatický a vedel by som sa zaň biť tak mi je z neho na grc. Ozaj sa môžte hanbiť. Kašlem na to a odchádzam. Majte sa tu krásne.
 
rumrunner
2009-05-12 22:03:45+02
problem tohto portalu je v tom, ze je tu vela ludi, ktori maju radsej nezmyselne temy a dlhe nikam neveduce pokecy ako fotenie a prispievanie do hodnotnych diskusii o foteni a technike. Ze vas to este bavi...
 
viking81
2009-05-12 22:04:09+02
príspevok od: quintes
ja to už fakt nemám nervy riešiť. Je to celé zbytočné. A berie mi to veľa energie. Beriem to tak že tu niekto nechce mať slobodu prejavu, a pokec. Buď to budeme rešpektovať a tíško sledovať ako si tu nejaký orgán zvyšuje ego alebo budeme minimálne zablokovaný. Mám ozaj sto chutí odtiaľto odísť. Tak ako som mal chuť podporovať tento portál, tak ako mi bol sympatický a vedel by som sa zaň biť tak mi je z neho na grc. Ozaj sa môžte hanbiť. Kašlem na to a odchádzam. Majte sa tu krásne.
odchod aj mne napadol...:( bohuzial
 
jake
2009-05-12 22:04:52+02
príspevok od: quintes
ja to už fakt nemám nervy riešiť. Je to celé zbytočné. A berie mi to veľa energie. Beriem to tak že tu niekto nechce mať slobodu prejavu, a pokec. Buď to budeme rešpektovať a tíško sledovať ako si tu nejaký orgán zvyšuje ego alebo budeme minimálne zablokovaný. Mám ozaj sto chutí odtiaľto odísť. Tak ako som mal chuť podporovať tento portál, tak ako mi bol sympatický a vedel by som sa zaň biť tak mi je z neho na grc. Ozaj sa môžte hanbiť. Kašlem na to a odchádzam. Majte sa tu krásne.
neponahlaj sa, ja ti pomozem ak bude treba, kazdeho co odide bude skoda - je jedno aky je, ja chcem fotit a cez portal som si nasiel aj dost priatelov
 
Ultra TXF
2009-05-12 22:06:51+02
príspevok od: quintes
ja to už fakt nemám nervy riešiť. Je to celé zbytočné. A berie mi to veľa energie. Beriem to tak že tu niekto nechce mať slobodu prejavu, a pokec. Buď to budeme rešpektovať a tíško sledovať ako si tu nejaký orgán zvyšuje ego alebo budeme minimálne zablokovaný. Mám ozaj sto chutí odtiaľto odísť. Tak ako som mal chuť podporovať tento portál, tak ako mi bol sympatický a vedel by som sa zaň biť tak mi je z neho na grc. Ozaj sa môžte hanbiť. Kašlem na to a odchádzam. Majte sa tu krásne.
Zmazanie tých dvoch vlákien považujem za totálne chybný krok a nebezpečný precedens,to vo naozaj nečakal.
Alebo žeby hej? Po blokovaní a rozdávaní núl od majstra a maximálnom strápnení sa svojimi reakciami a zavádzaní,osočovaním , mali v redakcii len dve možnosti.
Buď uznajú jeho chybu a ja neviem,zoberú mu posratú vlajočku alebo to uhrajú do stratena,čo sa aj stalo a vlákna sú fuč.
A aj koza sa nažrala a vlk zostal celý...alebo naopak.Šalamúnske vyriešenie problému.
 
WildSammy
2009-05-12 22:07:34+02
príspevok od: quintes
ja to už fakt nemám nervy riešiť. Je to celé zbytočné. A berie mi to veľa energie. Beriem to tak že tu niekto nechce mať slobodu prejavu, a pokec. Buď to budeme rešpektovať a tíško sledovať ako si tu nejaký orgán zvyšuje ego alebo budeme minimálne zablokovaný. Mám ozaj sto chutí odtiaľto odísť. Tak ako som mal chuť podporovať tento portál, tak ako mi bol sympatický a vedel by som sa zaň biť tak mi je z neho na grc. Ozaj sa môžte hanbiť. Kašlem na to a odchádzam. Majte sa tu krásne.
Neber to tak tragicky.. keby ani autor nenapise, ze sa tu nieco zmazalo, ja by som si to ani nevsimol :) bude to tym, ze ma take prispevky ani nezaujimaju a offtopic ma citat nebavi :) Mozno keby si ich aj ty necitas, az takto by si to nevnimal :) Ved o co Ta obohatili? Mna teda o nic a teba o nervy :)
 
viking81
2009-05-12 22:07:41+02
príspevok od: rumrunner
problem tohto portalu je v tom, ze je tu vela ludi, ktori maju radsej nezmyselne temy a dlhe nikam neveduce pokecy ako fotenie a prispievanie do hodnotnych diskusii o foteni a technike. Ze vas to este bavi...
problemje to ze nie je moderovane forum...nemozes chciet aby sa tu viedli siahodlhe deaty o technikde ked je tu kazdy druhy den otazka aku zrkadlovku do 500 eur..alebo ze co vravite na tamron 17-50 2,8 :-) tych co maju chut na to odpovedat je menej a menej...takze sa debaty zvadsa zvrtnu uplne inam....a ja sa ani necudujem :) takze chceme moderovane forum...ale nechceme aby mazali cele temy :D
 
jake
2009-05-12 22:14:19+02
príspevok od: viking81
problemje to ze nie je moderovane forum...nemozes chciet aby sa tu viedli siahodlhe deaty o technikde ked je tu kazdy druhy den otazka aku zrkadlovku do 500 eur..alebo ze co vravite na tamron 17-50 2,8 :-) tych co maju chut na to odpovedat je menej a menej...takze sa debaty zvadsa zvrtnu uplne inam....a ja sa ani necudujem :) takze chceme moderovane forum...ale nechceme aby mazali cele temy :D
vies, ja doslova milujem radit novacikom ked sa pytaju, mne tu kedysi tiez poradili a zacalo ma to bavit a dnes fotim jak diviak, parada - este raz, nejde o zivot nejde o nic priatelia a admin nech si maze co chce, ma na to pravny narok a raz za cas sa porozculovat tiez dobre padne
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2009-05-12 22:15:38+02
príspevok od: viking81
ja beriem ze sme na serveri...a ten ma nejake pravidla...ale potom ako ich ta tema porusovala ? ak tam boli nevhodne prispevky tak mali zmazat tie...alebo dat vystrahu uzivatelovi popripade ho na isty cas bloknut...a nie zmazat celu temu...fakt mi topride ako zakryvanie pravdy
Tem ktore nesuviseli s nazvom vlakna bolo cez styristo, jeho povodny ucel davno zanikol. Ak sa chces dozvediet nieco o exife, mozes zalozit nove vlakno.

Je skutocne nutne zakladat znovu takuto temu? Nenadavali ste na seba uz dost? To predsa nie je ucelom tohto portalu. Ti, ktoprym bolo malo odporucam rande na nejakom chatovacom serveri a brizgajte na seba cele dni a hodiny.

Quintes neviem co ma demokracia s vymazanim prispevkov, ktore nezodpovedaju ucelu tohto portalu, prispevkov, kde jeden kida na druheho. To predsa nie je o fotografii. Malokedy niekto z redakcie zasahuje do fora. Myslim, ze moznost vyjadrit konstruktivny nazor nikomu neberieme. Kolko uzivatelov apelovalo aby tu prestali tie nezmysly? Niektori nevedia kedy prestat, nepacilo sa to vacsine slusnych uzivatelov a ani nam v redakcii. Do dohto portalu sme investovali mnozstvo energie a casu, aby sme vam prinasali zaujimave clanky, dali priestor v galerii a vo fore. Ja to beriem ako znevazovanie nasej prace.
Skutocne sa neda za tym urobit bodka?
 
atik
2009-05-12 22:20:13+02
Vlakna ste mali zablokovat, nie zmazat.
 
jake
2009-05-12 22:20:13+02
jednohlasne odsuhlasene (teda akoze mojim hlasom), mas pravdu Karol ale obcas treba nechat vytrisknut aj emociam a pomalicky ich ukludnit, vsetko o com sa tu pise je o ludskej prirodzenosti, a preto kedysi davno Ramzes II zaviedol skolsku dochadzku aby zacal ucit novu geberaciu a vychovavat v prospech vlady a statu novu generaciu, vzdy vsak sa niekto najde kto sa vzburi a preto niekedy je lepsi volny priebeh, vsak ono aj to casom prejde a bude pokoj
 
Marcel Rebro
2009-05-12 22:23:26+02
príspevok od: atik
Vlakna ste mali zablokovat, nie zmazat.
to som v pripade ´EXIF story´ navrhoval tusim okolo 300-teho pripevku. nebolo uz o com, ale ako memento pre dalsie generacie autorov ... co ja viem ked nic neviem ;-)
 
kralik_j
2009-05-12 22:24:12+02
fu karol, ty si tu cely den, myslim ze som niekde zazrel tvoj prispevok okolo poludnia a vidim ze mas chut prispievat este i pol jedenastej vecer :)
 
Strana 1 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()