Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

Ako je to s blokovanim?

sankiakis
sankiakis ocenenie redakciou 2009-05-20 23:26:33+02
Zdravim chcem sa spytat takuto vec, isty uzivatel mi ohodnotil nepravom niekolko fotiek 1-1-1. Ihned som ho blokoval s ty mze som si myslel ze vsetky jeho komentare a hodnotenia pri mojich fotkach zmiznu. Nestalo sa tak. Pred blokutin sa pisalo ze zamedzenie poskodzovania fotiek inych ci nieco podobne:) Ako mi teda pomohlo jej blkovanie ked tie jednicky sa nestratili. Teraz mam pokazeny cely priemer bodovy:D:D Ale nie vazne, ako mi ten blok ma pomoct vlastne? dakujem
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-23 15:32:22+02
príspevok od: transporti686
ja tu neplačem, iba som sa usmial, že tu máme iného člena s rovnakým osudom ale nevedela o tom rozdiel medzi tebou je ten hlavný, že ja tu nikoho neblokujem a ani by som neblokoval, pokiaľ by vyjadroval svoj názor, pokiaľ ma niekto neuráža, nenadáva mi hanlivo, nehanobí moju osobu, nemám dôvod ho blokovať, ak by mi niekto dal aj za fotku 1-1-1 asi by som si to s ním vydiskutoval, ale žeby som ho blokoval, musel by som mať silný dôvod......
Presne pre tieto dôvody blokujem - keď ma niekto uráža, hanlivo mi nadáva, hanobí moju osobu, vypisuje drísty do pošty... V tomto sme zajedno...

Ja som tu už dostal za fotku body 1-1-1 a dotyčného som neblokoval... Nikdy som nikoho neblokoval za názor k mojim fotkám. Vždy za osobné výpady, ktoré s fotkami nemajú nič spoločné...

Týmto viac nemám čo vysvetľovať a nebudem sa viac baviť s ľuďmi, s ktorými sa baviť jednoducho už nechcem...
 
transporti686
2012-05-23 15:33:01+02
príspevok od: inkubbus
ale ešte stále môžeš ísť pod fotky čo fotí jeho pes

www.ephoto.sk/uzivatel/uzivatel-16680270229361/
ahoj, nemám potrebu........
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-23 15:34:40+02
príspevok od: inkubbus
ale ešte stále môžeš ísť pod fotky čo fotí jeho pes

www.ephoto.sk/uzivatel/uzivatel-16680270229361/
Prečo nie, keď mu to ide lepšie ako tebe...?
 
rbr69
2012-05-23 15:47:00+02
príspevok od: inkubbus
ale ešte stále môžeš ísť pod fotky čo fotí jeho pes

www.ephoto.sk/uzivatel/uzivatel-16680270229361/
ja napriklad nepustam za klavesnicu svoho psa, i ked samozrejme vie citat aj pisat ako kazdy pes, pretoze by si mohol zalozit konto a s jemu prirodzenej obrovskej lasky ku mne by ma neustale lajkoval, ale to si ako s imidzom superspravodliveho nemozem voci verejnosti dovolit ... naviac mohol by som mu dat neskoro vecerny pamlsok a maohol by ma zabanovat
www.ephoto.sk/fotogaleria/hodnotit-fotografiu/240230/spachtos/
 
transporti686
2012-05-23 15:51:15+02
príspevok od: rbr69
ja napriklad nepustam za klavesnicu svoho psa, i ked samozrejme vie citat aj pisat ako kazdy pes, pretoze by si mohol zalozit konto a s jemu prirodzenej obrovskej lasky ku mne by ma neustale lajkoval, ale to si ako s imidzom superspravodliveho nemozem voci verejnosti dovolit ... naviac mohol by som mu dat neskoro vecerny pamlsok a maohol by ma zabanovat
www.ephoto.sk/fotogaleria/hodnotit-fotografiu/240230/spachtos/
ahoj, nerob tu zas warzone nemá zmysel, ja som iba reagoval na bubu a to stále ešte slobodne môžem
 
rbr69
2012-05-23 15:52:46+02
príspevok od: transporti686
ahoj, nerob tu zas warzone nemá zmysel, ja som iba reagoval na bubu a to stále ešte slobodne môžem
to uz ani o psoch na portale nemozno so smajlikmi pisat
 
transporti686
2012-05-23 15:53:37+02
príspevok od: rbr69
to uz ani o psoch na portale nemozno so smajlikmi pisat
kľudne.....
 
Chico
2012-05-23 16:02:31+02
príspevok od: rbr69
to uz ani o psoch na portale nemozno so smajlikmi pisat
jáá myslím že slobodno slobodno...keď gazda ráno uteká z domu a zabunne zapatého počítača, sa semek pripnem a o psíkoch si vždy rád čo to čitnem ..kamošov na obrázkoch pokukám, rozklikávam ich vždycky pomňufáku..........ale gazdu téééž nelakujem, prisahám bohu ...sľubujem....nech v živote nežerem a pri strome nikdy vácej nohu nezdvihnem....nelakujem ..či nelajkujem........ach jaj už ani neviem čo to tu slovne kujem.....pajkovcovská reč je na mňa príliš zložitá...
 
Lachym
2012-05-23 18:41:20+02
príspevok od: Stratený Stano
Presne pre tieto dôvody blokujem - keď ma niekto uráža, hanlivo mi nadáva, hanobí moju osobu, vypisuje drísty do pošty... V tomto sme zajedno...

Ja som tu už dostal za fotku body 1-1-1 a dotyčného som neblokoval... Nikdy som nikoho neblokoval za názor k mojim fotkám. Vždy za osobné výpady, ktoré s fotkami nemajú nič spoločné...

Týmto viac nemám čo vysvetľovať a nebudem sa viac baviť s ľuďmi, s ktorými sa baviť jednoducho už nechcem...
Preco si si mna zablokoval? Urazil som Ta niekedy nadavkou, alebo napisal nieco hanlive do posty?
 
bubu1687
2012-05-23 19:34:11+02
Paranoja jedine co ktomu poviem ))) nemam rada krajinky tak sa nesmiem vyjadrovat a niekto tu ma asi patent nato aby riesil ako iny hodnotia a ze fotoportal ))))
 
bubu1687
2012-05-23 19:42:01+02
Celkovo by ste sa mali zamysliet nad sebou poniektori..... Napisem fajn- malo napisem ozajstny dojem tak podla vas sa clovek nevyzna bo nikto z vas stale nepochopil ze technicka stranka na fotke je az druha prvy je dojemked sa nato pozrete..... Holt kto xce kam pomozme mu tam )))
 
transporti686
2012-05-23 19:45:38+02
príspevok od: rbr69
to uz ani o psoch na portale nemozno so smajlikmi pisat
a máme tu nového bloknutého do skupiny
 
bubu1687
2012-05-23 19:51:45+02
Ta nasa skupina sa mi paci ))
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-23 20:48:03+02
príspevok od: Lachym
Preco si si mna zablokoval? Urazil som Ta niekedy nadavkou, alebo napisal nieco hanlive do posty?
Prečo pod mojou foto riešiš môj charakter a osočuješ ma z porušovania pravidla, ktoré ani neexistuje...? Ja som neprišiel s fotkami na portál kvôli tomu, aby tu niekto riešil moje ja a pokiaľ chceš osočovať, najprv si zisti, aké sú pravidlá portálu...
Vysvetlil som ti, že toto máš riešiť s vedením portálu a nie okamžite obviňovať mňa, ale nemal si snahu ani pol slovíčkom uznať svoj omyl a ozvať sa...
Opakujem - prišiel som na fotoportál, chcem sa niečo dozvedieť o svojich fotkách, chcem niečo napísať pod fotky iných autorov a neprajem si, aby niekto riešil moju osobu. S takýmito nemám záujem diskutovať...
Dosť, že moje ja rieši permanentne moja žena a to mi celkom stačí...
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-23 20:57:25+02
Zaujímalo by ma, prečo mnou blokovaní užívatelia majú takú nutkavú potrebu riešiť verejne, ako som im asi ublížil...
Tak ako je tu prístupná funkcia pridávania priateľov, tak je možné pridávanie tých, ktorých za priateľov nepovažujem...
Mňa tu blokuje o niečo viac užívateľov, ako blokujem ja. Len máloktorý mi vysvetlil, prečo to urobil a ja som sa na to každého slušne opýtal zaslaním otázky do súkromnej pošty. Nikto mi neodpovedal a tým to pre mňa hasne... Aby som ja toto neustále rozpitvával verejne, to mi príde ponižujúce a trápne. Raz som blokovaný, tak som blokovaný a nebudem sa vyžalovávať... Netreba vám aj kolienko pofúkať...?
 
rbr69
2012-05-23 21:10:01+02
príspevok od: Stratený Stano
Zaujímalo by ma, prečo mnou blokovaní užívatelia majú takú nutkavú potrebu riešiť verejne, ako som im asi ublížil...
Tak ako je tu prístupná funkcia pridávania priateľov, tak je možné pridávanie tých, ktorých za priateľov nepovažujem...
Mňa tu blokuje o niečo viac užívateľov, ako blokujem ja. Len máloktorý mi vysvetlil, prečo to urobil a ja som sa na to každého slušne opýtal zaslaním otázky do súkromnej pošty. Nikto mi neodpovedal a tým to pre mňa hasne... Aby som ja toto neustále rozpitvával verejne, to mi príde ponižujúce a trápne. Raz som blokovaný, tak som blokovaný a nebudem sa vyžalovávať... Netreba vám aj kolienko pofúkať...?
len k funkcionalite portalu:
ak nejaka osoba niekoho blokuje a blokovany sa chce spytat (aj slusne), ze preco sukromnou postou, tak to nie je mozne prave tym, ze ani nemoze odoslat spravu, a je na to upozorneny. Takze vie, ze mu ziadnu spravu nemoze poslat.
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-23 21:17:25+02
príspevok od: rbr69
len k funkcionalite portalu:
ak nejaka osoba niekoho blokuje a blokovany sa chce spytat (aj slusne), ze preco sukromnou postou, tak to nie je mozne prave tym, ze ani nemoze odoslat spravu, a je na to upozorneny. Takze vie, ze mu ziadnu spravu nemoze poslat.
Bla, bla, bla... Táto funkcia bola zavedená dňa, kedy sa zaviedlo tlačidlo Like, teda 13.5.2012. Dovtedy to bolo možné...
Ak chceš debatovať, priprav si lepšie podklady...
To čo tvrdíš, je síce pravda, ale táto pravda platí len od 13.5.2012...
 
Lachym
2012-05-23 21:20:52+02
príspevok od: Stratený Stano
Prečo pod mojou foto riešiš môj charakter a osočuješ ma z porušovania pravidla, ktoré ani neexistuje...? Ja som neprišiel s fotkami na portál kvôli tomu, aby tu niekto riešil moje ja a pokiaľ chceš osočovať, najprv si zisti, aké sú pravidlá portálu...
Vysvetlil som ti, že toto máš riešiť s vedením portálu a nie okamžite obviňovať mňa, ale nemal si snahu ani pol slovíčkom uznať svoj omyl a ozvať sa...
Opakujem - prišiel som na fotoportál, chcem sa niečo dozvedieť o svojich fotkách, chcem niečo napísať pod fotky iných autorov a neprajem si, aby niekto riešil moju osobu. S takýmito nemám záujem diskutovať...
Dosť, že moje ja rieši permanentne moja žena a to mi celkom stačí...
Pokial Ta objektivna kritika Tvojich fotiek uraza a hani, tak si zrus profil.
Tym, ze si uzivatel zablokuje ludi, ktory kritizuju jeho tvorbu, fotit lepsie nebude.

 
bubu1687
2012-05-23 21:21:38+02
Stano ty si stale nepochopil.... Nam je to u riti my sa na tom bavime lebo je to smiesne. Ak sa niekto vie povzniest iba blokovanim tak sa vlastne nevie povzniest vobec. Ja sa z debaty odpajam. Ahojte
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-23 21:24:36+02
príspevok od: Lachym
Pokial Ta objektivna kritika Tvojich fotiek uraza a hani, tak si zrus profil.
Tym, ze si uzivatel zablokuje ludi, ktory kritizuju jeho tvorbu, fotit lepsie nebude.

Máš ty vôbec pojem, čo je to objektívna kritika fotografií...? Tam sa debatuje o fotografii a nie o jej autorovi a jeho charakterových vlastnostiach... O ktorých navyše ty prd vieš...
Nie, objektívna kritika mojich foto ma neuráža. Urážajú ma ľudia, ktorí od objektívnej kritiky majú na míle ďaleko...
 
Strana 15 z 17
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()