Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

Ako je to s blokovanim?

sankiakis
sankiakis ocenenie redakciou 2009-05-20 23:26:33+02
Zdravim chcem sa spytat takuto vec, isty uzivatel mi ohodnotil nepravom niekolko fotiek 1-1-1. Ihned som ho blokoval s ty mze som si myslel ze vsetky jeho komentare a hodnotenia pri mojich fotkach zmiznu. Nestalo sa tak. Pred blokutin sa pisalo ze zamedzenie poskodzovania fotiek inych ci nieco podobne:) Ako mi teda pomohlo jej blkovanie ked tie jednicky sa nestratili. Teraz mam pokazeny cely priemer bodovy:D:D Ale nie vazne, ako mi ten blok ma pomoct vlastne? dakujem
 
bubu1687
2012-05-23 21:26:08+02
príspevok od: Lachym
Pokial Ta objektivna kritika Tvojich fotiek uraza a hani, tak si zrus profil.
Tym, ze si uzivatel zablokuje ludi, ktory kritizuju jeho tvorbu, fotit lepsie nebude.

Vies ako ak si niekto sam urci co je objektivne tak vzdy je to " objektivne " pekny vecer
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-23 21:28:52+02
príspevok od: bubu1687
Vies ako ak si niekto sam urci co je objektivne tak vzdy je to " objektivne " pekny vecer
Aký požičaj, taký vráť... Ty tu Bubu netrep o objektívnej kritike... Ty si jedna z tých, ktorí o nej vedia pramálo... To mi stačí na to, aby ma tvoj názor neurazil...
 
rbr69
2012-05-23 21:30:11+02
príspevok od: Stratený Stano
Bla, bla, bla... Táto funkcia bola zavedená dňa, kedy sa zaviedlo tlačidlo Like, teda 13.5.2012. Dovtedy to bolo možné...
Ak chceš debatovať, priprav si lepšie podklady...
To čo tvrdíš, je síce pravda, ale táto pravda platí len od 13.5.2012...
Vlakno sa vola "Ako je to s blokovanim" a ja pisem v pritomnom case. Kludne si to "bla bla bla" odpusti, lebo je to k teme. Ostatna informacia je k teme.
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-23 21:33:24+02
príspevok od: rbr69
Vlakno sa vola "Ako je to s blokovanim" a ja pisem v pritomnom case. Kludne si to "bla bla bla" odpusti, lebo je to k teme. Ostatna informacia je k teme.
Reagoval si na môj príspevok, kde som sa ja vyjadril o čase minulom... Priznať si omyl je hodne ťažké...
 
Lachym
2012-05-23 21:35:50+02
príspevok od: Stratený Stano
Máš ty vôbec pojem, čo je to objektívna kritika fotografií...? Tam sa debatuje o fotografii a nie o jej autorovi a jeho charakterových vlastnostiach... O ktorých navyše ty prd vieš...
Nie, objektívna kritika mojich foto ma neuráža. Urážajú ma ľudia, ktorí od objektívnej kritiky majú na míle ďaleko...
No len sa nedurdi, vsak o nic nejde. Beriem spat co som povedal a aj to co som nepovedal.
Ospravedlnujem sa a zaroven dakujem.
 
rbr69
2012-05-23 21:38:16+02
príspevok od: Stratený Stano
Reagoval si na môj príspevok, kde som sa ja vyjadril o čase minulom... Priznať si omyl je hodne ťažké...
Kedze v clanku o zmenach sa nehovori o rozsireni BAN funkcionality portalu v poslednom majovom upgrade, reagujem na aktualny stav verejnosti dostupny, kedze ziadne ine "news" jednotlivych upgrade mi nie su k dispozicii. Co som popisal a dolozil screenom je pravda a nikoho som informaciou neuviedol do omylu.
www.ephoto.sk/ephoto/novinky/zmeny-v-galerii-fotografii/#cid-56197
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-23 21:38:25+02
príspevok od: Lachym
No len sa nedurdi, vsak o nic nejde. Beriem spat co som povedal a aj to co som nepovedal.
Ospravedlnujem sa a zaroven dakujem.
S rozumnými ľuďmi je iná reč. Ospravedlňujem sa aj ja, že si sa cítil dotknutý a idem blokovanie zrušiť... Prajem príjemný zvyšok večera...
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-23 21:44:43+02
príspevok od: rbr69
Kedze v clanku o zmenach sa nehovori o rozsireni BAN funkcionality portalu v poslednom majovom upgrade, reagujem na aktualny stav verejnosti dostupny, kedze ziadne ine "news" jednotlivych upgrade mi nie su k dispozicii. Co som popisal a dolozil screenom je pravda a nikoho som informaciou neuviedol do omylu.
www.ephoto.sk/ephoto/novinky/zmeny-v-galerii-fotografii/#cid-56197
A ja som zasa uvádzal, že som blokovačom PÍSAL (to je čas minulý) a ty mi oponuješ niečim, čo je stav súčasný a platí len pár dní... Proste potrebuješ byť za každú cenu podpichovačný (čo je nielen prítomný, ale prepokladám i budúci čas...)...
 
Lachym
2012-05-23 21:47:03+02
príspevok od: Stratený Stano
S rozumnými ľuďmi je iná reč. Ospravedlňujem sa aj ja, že si sa cítil dotknutý a idem blokovanie zrušiť... Prajem príjemný zvyšok večera...
To radsej nerob. Naozaj!
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-23 21:48:53+02
príspevok od: Lachym
To radsej nerob. Naozaj!
Už sa stalo... Po troch dňoch je to možné obnoviť...
 
rbr69
2012-05-23 21:56:25+02
príspevok od: Stratený Stano
A ja som zasa uvádzal, že som blokovačom PÍSAL (to je čas minulý) a ty mi oponuješ niečim, čo je stav súčasný a platí len pár dní... Proste potrebuješ byť za každú cenu podpichovačný (čo je nielen prítomný, ale prepokladám i budúci čas...)...
kedze mame nazorovu roznost, budes brat moje nazory asi vzdy ako podpichovacne, ale to uz je osuchana tema ... nazor na fotografiu neakceptujes, lebo sa chranis blokovanim BANom, tvrdiac, ze tam budu podpichovat a rozoberat Tvoju osobu ... moje komenty k fotkam su skor o kritike nez pochvalach
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-23 22:03:03+02
príspevok od: rbr69
kedze mame nazorovu roznost, budes brat moje nazory asi vzdy ako podpichovacne, ale to uz je osuchana tema ... nazor na fotografiu neakceptujes, lebo sa chranis blokovanim BANom, tvrdiac, ze tam budu podpichovat a rozoberat Tvoju osobu ... moje komenty k fotkam su skor o kritike nez pochvalach
Chránim sa pred ľuďmi, ktorí zabudli, alebo si to neuvedomujú, že prišli na fotoportál...
 
sachmo
2012-05-23 22:04:25+02
Ja myslim, ze s tymi bodmi to netreba brat tak vazne. Viem ze to nasrdi, ked niekto z nejakej osobnej averzie zamerne boduje malo, ale to je potom kazdemu jasne, ze to hodnotenie nie je objektivne. A nakoniec ide predsa o radost a potesenie z fotenia, nikto z nas nefoti kvoli bodom na ephoto.sk
 
transporti686
2012-05-23 22:14:08+02
bolo by však dobré si uvedomiť, že my všetci sme tu na ephote, čo je verejný fotoportál a hodnotiť tu môže ktorýkoľvek užívateľ akúkoľvek fotku akokoľvek chce, sú tú úplní začiatočníci aj tí čo fotia dlho a všetci majú rôzni pohľad, ale hodnotiť majú PRÁVO všetci, právo im dávame tým, že sme na tomto mieste a pridáme sem svoju fotografiu, MY neurčujeme tento fakt, keď založím svoj portál budem určovať pravidlá a budem alebo nebudem sa prispôsobovať názorom ľudí-to už ale je iná kapitola.

viem pochopiť, že blokácia užívateľa je to správna možnosť, len si myslím, že pokiaľ niekto vyjadruje svoj názor a užívateľa neuráža nadávkami a hanlivo neosočuje jeho osobu tak blokácia asi nemá svoje opodstatnenie, názor, že niekto mi napíše, že neznáša napr. krajinky alebo portrét alebo zvieratká a prečo to tu je, to asi tiež nie je moc dôvod na blok

ak mi niekto bude nadávať pod mojou fotkou do debilou, ko... a neviem, čo ešte podobné alebo znevažovať moju osobu, tak ho kľudne bloknem, ale takých užívateľov sa tu nájde málo

prípade keby niekto zámerne hodnotil fotky veľmi nízko tu asi boli ale aj to by musel robiť často, slovný názor na fotku však v žiadnom prípade podľa mňa nie je dôvod na blok a som presvedčený, že ani v tom prípade ak autor napíše, že fotka sa mu nepáči, je zlá, atď......
 
bubu1687
2012-05-26 10:14:51+02
príspevok od: Stratený Stano
Chránim sa pred ľuďmi, ktorí zabudli, alebo si to neuvedomujú, že prišli na fotoportál...
Mno ako prve nepaci sa mi ze ty mne postu posles a ja nemam ako odpovedat......preto odpoved sem a dufam ze tymto to uzatvarame
Pravdu? Nesomtam jedina co tam mala minus pod komentarom a nesi jediny komu sompod foto napisala ze sa mi na nej neco nepaci ) stano ja som nic proti tebe nemala ani nemam. Tvoje reci o tom ze ja neviem hodnotit odmietam lebo nemas patent na mudrost ale nic viac ja ziadnu vojnu nevediem, aj keby si ki dal 400 minusiek mne je to jedno ))))) klidek stano ja somto myslela vseobecne takze uzivaj pekny vikend a neries zbytocnosti mozno nie som az taka hlupa, vztahovacna a typicka zenska ako si myslis..... Ja to skutocne cele neriesim ahoj
 
sunajn
2012-05-26 13:40:45+02
príspevok od: bubu1687
strasne sa smejem lebo ja som si so stratenym raz pisala nejaku vymenu nazorov ale ziadne utoky a teraz som dosla ja nato ze aj ja som zablokovana a to absolutne nechapem preco D img src="https://img.ephoto.sk/images/theme_default/emoticons/bigsmile.png" alt="" /> asi staci nesuhlasit s nim
Bóže, toto tu ešte fachčí? Veď my sme so Strateným pomerení asi rok. A nemusela si dávať taký dlhý odkaz webový. Stačil napísať: 3. smajlík skajpový.
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-26 16:46:44+02
príspevok od: sunajn
Bóže, toto tu ešte fachčí? Veď my sme so Strateným pomerení asi rok. A nemusela si dávať taký dlhý odkaz webový. Stačil napísať: 3. smajlík skajpový.
Janči, kto si chce do psa kopnúť, ten si nájde v debate aj dva roky staré odkazy... Neaktuálne, dávno poriešené, ale pre rypkanie furt dobré...
A potom sa ľudia divia blokovaniu... Keď sa sprostosťami a nie fotkami zaoberajú...
 
simonross
2012-05-26 19:26:50+02
Bohuzial som zistil, ze ak niekto ohodnoti fotografiu ineho uzivatela ephota (igoo) podla svojho vlastneho vnimania, tak ho dany uzivatel v pohodicke zablokuje. A to pritom pridava svoju fotografiu na kritiku, ktora je podla mna v niecom kladna a v niecom negativna.

Len skoda ze sa jedna o profesionala.
 
Koma
ocenenie redakciou 2012-05-26 20:35:35+02
aj ja sa pochválim....kurňa koonečne aj ja som bloknutý..no fasa....zablokoval ma vlastný synátor chlapčisko jeden...........no..zatiaľ len ústne
 
1970
2012-05-27 01:21:05+02
príspevok od: simonross
Bohuzial som zistil, ze ak niekto ohodnoti fotografiu ineho uzivatela ephota (igoo) podla svojho vlastneho vnimania, tak ho dany uzivatel v pohodicke zablokuje. A to pritom pridava svoju fotografiu na kritiku, ktora je podla mna v niecom kladna a v niecom negativna.

Len skoda ze sa jedna o profesionala.
Bud rad, aspon si vzbudil emocie... je to vzdy lepsie, ako by si bol len vzduch Otvor si flasu dobreho vinka a vychutnaj si skvely buket a chut. Prave som kostoval 2009 alibernet barique JM Vinárstvo Doľany a je to naozaj pecka. Zabudnes na vsetky trapenia
 
Strana 16 z 17
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()