Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

pravo na koment

leto
leto 2009-06-06 21:44:14+02
mam taký navrh pre redakciu ephoto,ale zaujíma ma aj názor vas užívatelov,dnes,a denne sa tu k témam,ale hlavne k fotografiam vyjadruju vševedkovia,co nemaju v galérii ani cvak,su vsak odborníci na kazdu tému,a kritici najlepsí,tak čo im tak dat konečne cez prsty,a zavies pravidlo,že ak nemáš v galérii aspon tri fotografie,nemaš právo na komenty,a velkohubé vyjadrenia,co VY na to???
 
leto
2009-06-06 22:50:24+02
a ty sa specialne venujes comu?
 
Daniel.U
2009-06-06 22:57:16+02
príspevok od: leto
a ty sa specialne venujes comu?
kebyze ma chcu, tak by som sa venoval zenam :-) ale tuto napriklad colormanagement a tlac, z fotienia asi reportaz, mesto, vecerna fotografia, krajina podla moznosti. Vysoko do hor sa nevyskrabem
 
Marcel Rebro
2009-06-06 23:04:07+02
príspevok od: Vizionar
Otázka je skôr či to pomôže.. hocikto si pridá do galérie tri cvaky a s kľudom bude vypisovať ďalej.
tak nie tri cvaky ale napr. min. 30 bodov = 2 fotky s hodnotenim aspon 3x5
 
Marcel Rebro
2009-06-06 23:05:08+02
... a okrem toho by sa tym odstranili vsetky podvojne az posedorme (vid dnesne / uz zmazane / foto dna) fake nicky ...
 
leto
2009-06-06 23:05:17+02
príspevok od: Daniel.U
kebyze ma chcu, tak by som sa venoval zenam :-) ale tuto napriklad colormanagement a tlac, z fotienia asi reportaz, mesto, vecerna fotografia, krajina podla moznosti. Vysoko do hor sa nevyskrabem
a ak by som sa chcel pozriet,ako ti to ide,je daka moznost,mas sukromnu galeriu?
 
leto
2009-06-06 23:07:45+02
príspevok od: Marcel Rebro
tak nie tri cvaky ale napr. min. 30 bodov = 2 fotky s hodnotenim aspon 3x5
ano,aj to by bola moznost,,,
 
2009-06-06 23:11:22+02
príspevok od: Marcel Rebro
tak nie tri cvaky ale napr. min. 30 bodov = 2 fotky s hodnotenim aspon 3x5
ja ti neviem...stiahnut fotky odniekial z netu, ktore dokazu zaujat na 3x5 bodov nie je problem...staci ziskat 30 bodov, zalozim dalsi ucet, kde pridam foto a tym druhym si dam hodnotenie...takto to moze ist dookola a kym sa na to pride, ze fotky su kradnute a ze je kopec ´tienovych´ nickov, bude neskoro...skoda moze byt napachana aj tak...
 
2009-06-06 23:12:12+02
príspevok od: leto
a ak by som sa chcel pozriet,ako ti to ide,je daka moznost,mas sukromnu galeriu?
use google ;) meno a priezvisko ma v profile :-D
 
Daniel.U
2009-06-06 23:12:27+02
to by bolo mozno objektivne keby sa hodnotili fotky anonymne. V praxi by urcite vzislo niekolko vseobecne pritunych ludi s kopu bodmi a ja by som nedostal nic pre moje neoblubene kontroverzne nazory. Predsudky robia vela
 
Marcel Rebro
2009-06-06 23:16:02+02
príspevok od:
ja ti neviem...stiahnut fotky odniekial z netu, ktore dokazu zaujat na 3x5 bodov nie je problem...staci ziskat 30 bodov, zalozim dalsi ucet, kde pridam foto a tym druhym si dam hodnotenie...takto to moze ist dookola a kym sa na to pride, ze fotky su kradnute a ze je kopec ´tienovych´ nickov, bude neskoro...skoda moze byt napachana aj tak...
mas pravdu, ale da to uz trochu prace a to dokaze odradit ... ak k tomu pridas aby sa v pripade ze autor fotky a hodnotiaci maju rovnaku IP nick hodnotiaceho zobrazil cervenou ... nie kazdy vie ako funguje IP proxy
 
leto
2009-06-06 23:18:38+02
príspevok od: Daniel.U
to by bolo mozno objektivne keby sa hodnotili fotky anonymne. V praxi by urcite vzislo niekolko vseobecne pritunych ludi s kopu bodmi a ja by som nedostal nic pre moje neoblubene kontroverzne nazory. Predsudky robia vela
tvoja galeria je zaujimava,isto ju celu prelistujem,fotit zrejme vies,no ked sa vyjadrujes veciam a fotkam inych bez toho,aby si sa tu dako prezentoval(myslim foto samozrejme),tak podobne makro spory mozes cakat casto,,,
 
Marcel Rebro
2009-06-06 23:19:41+02
príspevok od: Daniel.U
to by bolo mozno objektivne keby sa hodnotili fotky anonymne. V praxi by urcite vzislo niekolko vseobecne pritunych ludi s kopu bodmi a ja by som nedostal nic pre moje neoblubene kontroverzne nazory. Predsudky robia vela
vela ludi si dava podpis do fotky a potom to bude robit kazdy.

a mas pravdu su tu fankluby od ktorych viem ze nedostanem hodnotenie ani keby som sem zavesil ansela adamsa ...

uz davnejsie som si spravil taky testik ... urobil som si podvojny nick (kua priznal som sa) a v jeden den som dal zanrovo aj kvalitativne (podla mna) dve rovnake fotky 2 min po sebe ... vysledok bol jasny jak facka ;-))
 
leto
2009-06-06 23:20:25+02
príspevok od: Marcel Rebro
mas pravdu, ale da to uz trochu prace a to dokaze odradit ... ak k tomu pridas aby sa v pripade ze autor fotky a hodnotiaci maju rovnaku IP nick hodnotiaceho zobrazil cervenou ... nie kazdy vie ako funguje IP proxy
a co na to redakcia?
 
leto
2009-06-06 23:21:14+02
a co na to redakcia?
 
Daniel.U
2009-06-06 23:24:03+02
príspevok od: leto
tvoja galeria je zaujimava,isto ju celu prelistujem,fotit zrejme vies,no ked sa vyjadrujes veciam a fotkam inych bez toho,aby si sa tu dako prezentoval(myslim foto samozrejme),tak podobne makro spory mozes cakat casto,,,
ja som ti ale povedal, ze k fotkam sa snazim vyjadrovat len k peknym. Cize pochvalim. Co som trochu alergicky, tak su odporucania nakupov drahej vybavy. Umenie je vystihnut potrebu jednotlivca, nie vybrakovat penazenku.
 
leto
2009-06-06 23:26:41+02
v tom plne suhlasim,ale netreba hned zatracovat aj vybavu zaciatocnikov,ako som vravel,foto robi clovek,nie fotak,,,
 
2009-06-06 23:27:14+02
akekolvek obmedzenie, ktore odradi ludi prist na stranky a hodnotit je skodlive pre server. ten zije z reklamy. bud tej, na ktoru ludia kliknu, alebo tej, ktora sa zobrazi. a keby zrazu ubudlo par tisic zobrazeni denne, server by mohol z toho mat problemy.

ja som skor za spoplatnenie clenstva s vyhodami - zaplatis napr 2 eura mesacne a mozes uploadovat vacsie fotky, alebo viac fotiek, mozes zakladat temy bez obmedzenia, mozes hodnotit bez obmedzenia a podobne. pre uzivatelo zdarma by sa zaviedli obmedzenia. z vyzbieranych penazi by sa pokryli straty zo zobrazovania a mozno aj moderator fora ;)
 
Daniel.U
2009-06-06 23:28:29+02
samozrejme, ze podpisovat by sa nemohli, museli by byt nejake pravidla. Po ohodnoteni sa moze ukazat autor. Uz ma vystvali z VIVO, tam nemalo vyznam cokolvek davat. Raz ma fakt nasralo, ked som videl ako jeden portret schytal maximalne hodnotenia a ludia omdlievali a ja som jediny poukazal na hrozostrasne chyby, ktore obsahoval. Nikto ich nevidel. Zrejme to bolo autorom.
 
2009-06-06 23:33:27+02
príspevok od: Marcel Rebro
mas pravdu, ale da to uz trochu prace a to dokaze odradit ... ak k tomu pridas aby sa v pripade ze autor fotky a hodnotiaci maju rovnaku IP nick hodnotiaceho zobrazil cervenou ... nie kazdy vie ako funguje IP proxy
blbec si vzdy na to cas najde...a co sa tyka IP, tiez to nie je lahke...ja som pripojeny cez kamosa-providera a funguje so statickou IP pre cca 2000 ludi...
 
Daniel.U
2009-06-06 23:35:02+02
príspevok od: leto
v tom plne suhlasim,ale netreba hned zatracovat aj vybavu zaciatocnikov,ako som vravel,foto robi clovek,nie fotak,,,
ja som tvoj fotak nepodcenil, akurat podla tvojho zanietenia, ktore prespokladam, zrejme co nevidiet pojdes kupit drahsi fotak. Tak to chodi. Dnes mozno zaciatocnik, zajtra mozno neumerne pokrocis. Nadobudnes nejake objektivy, bude ta stvat telo. Je to o tom, ako sa vies odhadnut. U mna ta tuzba bola dlho s vacsou pauzou
 
Strana 2 z 5
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()