Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic :o)

2009-07-20 20:48:13+02
zdravim vas, ludkovia, znami aj neznami...ako ide zivot? pochvalte sa kto, co, kedy, kde, s kym a kolkokrat? :o)) nech som opat v obraze :o))
 
PeterMarek
2009-07-20 20:52:38+02
Všetko je v poriadku - veci sa vyjasňujú! :-)
 
2009-07-20 20:57:13+02
príspevok od: PeterMarek
Všetko je v poriadku - veci sa vyjasňujú! :-)
super..to akoze uz nebude prsat? taketo prudke vykyvy pocasia nie su dobre :o))
 
Kveto
2009-07-20 21:01:59+02
príspevok od:
super..to akoze uz nebude prsat? taketo prudke vykyvy pocasia nie su dobre :o))
môžem ťa upokojiť pršať bude :) objednával som počasie
 
2009-07-20 21:04:13+02
príspevok od: Kveto
môžem ťa upokojiť pršať bude :) objednával som počasie
hej? dokelu...a kedy pride kurier? aby som si vedel naplanovat natieranie dveri...na to musi byt pekny cely den, lebo ta syntetika schne pomaly :o))
 
PeterMarek
2009-07-20 21:08:24+02
hmmm. Ale to bola potom hneď na začiatku zle položená otázka... kuk na http://www.shmu.sk
 
2009-07-20 21:11:39+02
príspevok od: PeterMarek
hmmm. Ale to bola potom hneď na začiatku zle položená otázka... kuk na http://www.shmu.sk
na akom zaciatku? vsak od neho je to uz offtopic :o)) ja tam kukakm pravidelne, no slovaci su nejak mimo od nemeckych satelitnych druzic..tie ma este nikdy nesklamali :o))
 
Kveto
2009-07-20 21:13:34+02
streda je istá bude svietiť tak natieraj, ak by náhodou ... tak sa môžeš namazať
 
2009-07-20 21:15:29+02
príspevok od: Kveto
streda je istá bude svietiť tak natieraj, ak by náhodou ... tak sa môžeš namazať
to aj nemecke druzice hlasia, ze bude pekne...tak zajtra mam este veget a potom hor stetec do ruky a ide sa na vec :o))
 
Kveto
2009-07-20 21:17:33+02
príspevok od:
to aj nemecke druzice hlasia, ze bude pekne...tak zajtra mam este veget a potom hor stetec do ruky a ide sa na vec :o))
veď ti vravím viem čo objednávam, šak ma za to platia
 
Strhak
2009-07-20 21:17:46+02
No len nech je zajtra pekne mám naplánovanú malú túru tak nech výdrží počasie
 
2009-07-20 21:33:06+02
príspevok od: Kveto
veď ti vravím viem čo objednávam, šak ma za to platia
asi mas dobry velkoobchod :o)))
 
quintes
2009-07-21 08:18:32+02
ja som bol maród. A vo viedni. Pracovne. Ak ma niekto zavolá fotiť viedeň, nakopem ho do riti. A teraz sedím v čakárni a nejakí čierny sa tu stále predbiehajú. Nemám na to nervy. A je krásne. Dnes ráno okolo štvrtej nám doma praskla hadička od záchodu, tak bolo veselo a mokro no nie pod mojím paplónom. Nestihol som. Tak som utekal radšej k lekárovi na kontrolu. A vo štvrtok vraj u nás tak pršalo, že bola voda na ceste. Neuveriteľné. To už ani to počasie nie je stabilné. Ešte musím počkať dva týždne a idem do chorvátska. Beriem aj foťák a uvidím či potom sem ešte prídem dať nejaké fotky. No je pravda že už dlho som sem žiadnu nedal, ale dávam na pokec a facebook, tam aspoň kočky chvália. a ináč nič nové. Pozerám teraz po tej čakárni a viem že som na slovensku. Viete ako spoznáte slováka v zahraničí? Má šľapky a ponožky. Tak viem že som doma. Lebo som mal ťažkú noc, opäť som zachraňoval planétu a ani neviem kde som skončil.
 
branislavbuzek
ocenenie redakciou 2009-07-21 08:42:43+02
ja sa mám tiež dobre, ďakujem za opííítanie (to ´i´ je teraz moderné - ´y´ je out)
Myslím že bude pršať. Kozmonauti lietajú v poslednej dobe dosť nízko...
 
2009-07-21 08:50:12+02
príspevok od: quintes
ja som bol maród. A vo viedni. Pracovne. Ak ma niekto zavolá fotiť viedeň, nakopem ho do riti. A teraz sedím v čakárni a nejakí čierny sa tu stále predbiehajú. Nemám na to nervy. A je krásne. Dnes ráno okolo štvrtej nám doma praskla hadička od záchodu, tak bolo veselo a mokro no nie pod mojím paplónom. Nestihol som. Tak som utekal radšej k lekárovi na kontrolu. A vo štvrtok vraj u nás tak pršalo, že bola voda na ceste. Neuveriteľné. To už ani to počasie nie je stabilné. Ešte musím počkať dva týždne a idem do chorvátska. Beriem aj foťák a uvidím či potom sem ešte prídem dať nejaké fotky. No je pravda že už dlho som sem žiadnu nedal, ale dávam na pokec a facebook, tam aspoň kočky chvália. a ináč nič nové. Pozerám teraz po tej čakárni a viem že som na slovensku. Viete ako spoznáte slováka v zahraničí? Má šľapky a ponožky. Tak viem že som doma. Lebo som mal ťažkú noc, opäť som zachraňoval planétu a ani neviem kde som skončil.
aaa...vitaj...ja ze ta predali na organy :o)) vo viedni? to uz sme zautocili aj na nich? :o)))
 
2009-07-21 08:52:15+02
jasne, treba byt in :o)) je tam lepsie, teplucko :o)) teraz je vesmirna turistika moderna, kazdy chce byt ´v prude´ :o))
 
quintes
2009-07-21 08:59:57+02
páči sa mi ako si vieš sám odpovedať :-) a vidím že ty furt len doma sedís ked také pekné vlákna zakladáš :-)
viedeň ma nebaví, odkedy nemajú Straussa tak je tam nuda. Akurát móda je in tak trošku do toho robím. A inak teraz je u košici pekne.
 
2009-07-21 09:12:08+02
praveze nie, cestujem po Slovensku, len ked sa domov vratim na 1-2 dni, tak pridem pozriet :o)) ty a moda? clovece, dufam, ze sa z teba nestava druhy Miklosko...je fajn, da sa s nim aj porozpravat, no teba si na jeho pozicii neviem predstavit...len ak by si otvaral nejaky znackovy secondhand :o))
 
quintes
2009-07-21 11:00:21+02
príspevok od:
praveze nie, cestujem po Slovensku, len ked sa domov vratim na 1-2 dni, tak pridem pozriet :o)) ty a moda? clovece, dufam, ze sa z teba nestava druhy Miklosko...je fajn, da sa s nim aj porozpravat, no teba si na jeho pozicii neviem predstavit...len ak by si otvaral nejaky znackovy secondhand :o))
ale neboj sa, ja len pomáham kočke :-) väčšinou robím šoféra a nosiča tých pošitých handier za 300 eur :-) a nemám z toho nič :-)
a čo sa týka toho politika Mikloška tak toho osobne nepoznám. No mám iné známosti :-)
poznám aj jedného kozmonauta :-)
 
beholder
2009-07-21 11:02:21+02
príspevok od: quintes
ja som bol maród. A vo viedni. Pracovne. Ak ma niekto zavolá fotiť viedeň, nakopem ho do riti. A teraz sedím v čakárni a nejakí čierny sa tu stále predbiehajú. Nemám na to nervy. A je krásne. Dnes ráno okolo štvrtej nám doma praskla hadička od záchodu, tak bolo veselo a mokro no nie pod mojím paplónom. Nestihol som. Tak som utekal radšej k lekárovi na kontrolu. A vo štvrtok vraj u nás tak pršalo, že bola voda na ceste. Neuveriteľné. To už ani to počasie nie je stabilné. Ešte musím počkať dva týždne a idem do chorvátska. Beriem aj foťák a uvidím či potom sem ešte prídem dať nejaké fotky. No je pravda že už dlho som sem žiadnu nedal, ale dávam na pokec a facebook, tam aspoň kočky chvália. a ináč nič nové. Pozerám teraz po tej čakárni a viem že som na slovensku. Viete ako spoznáte slováka v zahraničí? Má šľapky a ponožky. Tak viem že som doma. Lebo som mal ťažkú noc, opäť som zachraňoval planétu a ani neviem kde som skončil.
...a ty nevieš,že keď chceš stabilnejšie počasie, musíš použiť stabilizátor....poprípe tripod?...
 
Strana 1 z 28
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()