Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2010-10-07 20:23:40+02
Ja si preto rádio Viva minimálne do konca roka nenaladím...
 
Granko
2010-10-07 20:25:27+02
to máš pravdu, má byť slušná...ale je to zase o tej miere - kde je tá slušnosť...u každého je to iná hranica...
v tomto konkrétnom prípade si rádio nekúpiš ani neobjednáš, je zvolená taká forma, aká je, dá sa to jedine bloknúť, čo je v rozpore s pravidlami alebo tolerovať...ako som písal vyššie, zobrazovalo sa mi to divne, vyriešil som to a ide to normálne, ďalej to neriešim...Vivu počúvam už dlho aj bez reklamy, takže jedna reklama navyše na stránke mi je šuma-fuk...
 
kecal
2010-10-07 22:21:18+02
riadne stupídna reklama ...
 
peterXC
2010-10-08 08:35:13+02
Granko, nechybaju ti nejake sluchadla?..sa mi tu daco mota na monitore, take L-kove s cervenym pasikom...
 
misodk
2010-10-08 09:00:26+02
nevhodna forma reklamy... radio viva moc nepocuvam, nepokladam ho za zle, no dnes si ho urcite nepustim.
 
Granko
2010-10-08 11:19:59+02
príspevok od: peterXC
Granko, nechybaju ti nejake sluchadla?..sa mi tu daco mota na monitore, take L-kove s cervenym pasikom...
svoje profilové som zavesil na klinec v marci, doma ich mám položené vedľa počítača a sú bez pásika, aby som červený nemusel prefarbovať na žltý v prípade potreby :o)
 
maTTo_corp
2010-10-08 11:29:28+02
keď už sa tu všetci tak oné....

...mne napríklad rádio nevadí....ale len ak sa volá _FM :)
 
maTTo_corp
2010-10-08 11:32:26+02
príspevok od: conan7
hm.vidím že ťa nejak vyslovene iritujem.tak nič.
už si sa vykuckal ty krtko?!

:))))
 
Granko
2010-10-08 11:33:52+02
že by som skúsil naladiť, čo tam za ľudovky hrajú? no :o)
 
maTTo_corp
2010-10-08 11:36:47+02
príspevok od: Granko
že by som skúsil naladiť, čo tam za ľudovky hrajú? no :o)
tebe sa nebude páčiť to už vopred ti viem povedať :)...
 
Granko
2010-10-08 11:58:22+02
príspevok od: maTTo_corp
tebe sa nebude páčiť to už vopred ti viem povedať :)...
no asi polhoďku mi hrá :o)
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2010-10-08 14:06:33+02
Ako tam zakvačili tie slúchadlá, mám problém otvoriť foto, dlho, dlho ju otvára. Včera mi to nerobilo, aj som už 2x reštartoval a furt to isté... :-(
 
conan7
2010-10-08 14:19:38+02
mám taký pocit že sa zakuckám naspäť...
 
quintes
2010-10-08 20:35:59+02
chcem vám s potešením oznámiť, že od dnešného dňa som hrdým držiteľom mojej druhej zrkadlovky canon eos 300d špeciálne upravenej na ir foto. podotýkam, že vlastnou výrobou :-) sice, pred hodinou som bol v koncoch a zmierený že som ju pokazil ale nevzdával som sa a ide všetko ako má :-)
 
conan7
2010-10-08 20:59:26+02
príspevok od: quintes
chcem vám s potešením oznámiť, že od dnešného dňa som hrdým držiteľom mojej druhej zrkadlovky canon eos 300d špeciálne upravenej na ir foto. podotýkam, že vlastnou výrobou :-) sice, pred hodinou som bol v koncoch a zmierený že som ju pokazil ale nevzdával som sa a ide všetko ako má :-)
na začiatku prvej vety som si myslel že si sa oženil, alebo že sa vám narodilo dieťa :) po slovo ´hrdým´
ostatné už nezaujímavé :)
 
quintes
2010-10-08 21:09:18+02
ja a zenit sa??? :D v druhom zivote mozno :)
a ty nemas radost ked ja mam radost?? :)
 
conan7
2010-10-08 21:17:12+02
vedel som že budeš môj človek :)))))))))
ja som taký sebecký víš, ja mám radosť vtedy ked ja mám radosť :)
 
quintes
2010-10-08 21:34:32+02
príspevok od: conan7
vedel som že budeš môj človek :)))))))))
ja som taký sebecký víš, ja mám radosť vtedy ked ja mám radosť :)
jaj kua to ma nenapadlo :D
 
conan7
2010-10-08 21:51:00+02
príspevok od: quintes
jaj kua to ma nenapadlo :D
ked nabudúce budeš chcieť spraviť mi radosť už víš ako na to :)))))))
 
Granko
2010-10-09 00:59:59+02
trošku muziky na nočné počúvanie a piatkový večer z rádia Efoto nikdy nezaškodí :o)

novinka oprášenej skupiny Ace Of Base, kde z pôvodnej zostavy zostala len pánska časť, nežnejšie pohlavie je zbrusu nové :o)

Ace Of Base - Who Am I?

http://www.youtube.com/watch?v=RAb_pWJ7_y0
 
Strana 361 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()