Nikoňáci, zahadzujte D3-ky, je tu 16,4 MPx senzor od Sony pre mobily :D
http://pctuning.tyden.cz/component/content/article/1-aktualni-zpravy/18920-sony-vyrobilo-prvni-senzor-pro-mobily-s-rozlisenim-16-41-mpix
je tu dosť iných o novinkách Nikonu, kam sa to hodí lepšie, čiže takýto argument neberiem aj keby si tam dal x rehotajúcich smajlíkov...
nabudúce pohľadaj, pokiaľ sa ti nechce, založ novú ale sem to nedávaj...
a bolo svetlo :) jáj zas je tu tá jesenná nostalgia
prvej časti nechápem, no dnes som za debila, takže nič noví pod slnkom, ale dám si znovu antibiotiká možno bude lepšie :o)
nostalgiu nemám rád, prináša spomienky, ktoré nie sú na osoh :o)
všetko zle je na niečo dobré :) ale že nerozumieš nevá ako píše marcel na niektoré odpovede neexistujú otázky :) ale som len trošku prepracovan tak sa celkom teším že idem vsobotu na oravu pozrieť ovečky a vzduch lepší :)
všetko zle je na niečo dobré :) ale že nerozumieš nevá ako píše marcel na niektoré odpovede neexistujú otázky :) ale som len trošku prepracovan tak sa celkom teším že idem vsobotu na oravu pozrieť ovečky a vzduch lepší :)
skôr som názoru, že zlo prináša len zlo a za dobrotu na žobrotu :o)
budeš mať pekný výlet, možno i nové púpavy nafotíš a hodíš do galérky :o)
nechcem maľovať čerta na stenu, lebo toho autíčka v krásnej farbe by bola škoda :o) síce švagor behom roka stihol už tri srnky, ale on je asi magnet na toto :o)
nechcem maľovať čerta na stenu, lebo toho autíčka v krásnej farbe by bola škoda :o) síce švagor behom roka stihol už tri srnky, ale on je asi magnet na toto :o)
no a to má 3-4 ročné auto :o)) ale u mňa aj tak vedie zážitok z jednej cesty niekde pri Novej Bani na bočnej ceste, keď ešte robili diaľnicu, diaľkový bus asi v 70km rýchlosti nabral bokom vedľa šoféra srnku, čo prebehla cez cestu ...sedel som presne za ním, iba čosi zhrmotalo a už bolo len vidieť, ako srnku odhodilo do priekopy...ono, kým to nie je jeleň alebo diviak, ešte sa dá, aj keď narobí galibu aj tak i pri malých zvieratách...
offtopic 2 :o)
http://www.youtube.com/watch?v=KxZ9_XlL19E
http://www.youtube.com/watch?v=5P1neQKN-1k
http://pctuning.tyden.cz/component/content/article/1-aktualni-zpravy/18920-sony-vyrobilo-prvni-senzor-pro-mobily-s-rozlisenim-16-41-mpix
nabudúce pohľadaj, pokiaľ sa ti nechce, založ novú ale sem to nedávaj...
kedy budu prve IRka?
nostalgiu nemám rád, prináša spomienky, ktoré nie sú na osoh :o)
budeš mať pekný výlet, možno i nové púpavy nafotíš a hodíš do galérky :o)
no ale toto - že BB, Staré hory, Donovaly a tak...pekný výlet ;o) snáď hej, len nech to nie je srnka na chladiči ;o)
ešte dobre, že chodím vlakom :o))
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte sa