Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
Granko
2010-10-09 01:29:57+02
The Cardigans - You´re the Storm

http://www.youtube.com/watch?v=KxZ9_XlL19E
 
Granko
2010-10-09 01:59:02+02
Anna Bergendahl - This Is My Life

http://www.youtube.com/watch?v=5P1neQKN-1k
 
conan7
2010-10-10 03:52:42+02
azasép azasép akinek a semekék aaaaaakinek a semefekete!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Michal Matloň
redakcia ephoto.sk
- moderator
2010-10-11 14:10:59+02
Nikoňáci, zahadzujte D3-ky, je tu 16,4 MPx senzor od Sony pre mobily :D
http://pctuning.tyden.cz/component/content/article/1-aktualni-zpravy/18920-sony-vyrobilo-prvni-senzor-pro-mobily-s-rozlisenim-16-41-mpix
 
Granko
2010-10-11 14:38:09+02
Michal, toto je mimo offtopicu...
 
Michal Matloň
redakcia ephoto.sk
- moderator
2010-10-11 14:45:00+02
príspevok od: Granko
Michal, toto je mimo offtopicu...
Nechcel som zakladať novú tému kvôli tomu :D
 
Granko
2010-10-11 15:00:16+02
príspevok od: Michal Matloň
Nechcel som zakladať novú tému kvôli tomu :D
je tu dosť iných o novinkách Nikonu, kam sa to hodí lepšie, čiže takýto argument neberiem aj keby si tam dal x rehotajúcich smajlíkov...
nabudúce pohľadaj, pokiaľ sa ti nechce, založ novú ale sem to nedávaj...
 
conan7
2010-10-11 17:22:10+02
ani nemusíš. je len otázka sekúnd kedy to spraví titinius :))))))))))))))
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-10-11 18:21:23+02
a bolo svetlo :) jáj zas je tu tá jesenná nostalgia
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-10-11 18:23:52+02
teda poviem ti že ten pandrlák v profilovle bol lepší .:).:).:)... Toto je už moc art .:)
 
Marcel Rebro
2010-10-11 18:27:15+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
teda poviem ti že ten pandrlák v profilovle bol lepší .:).:).:)... Toto je už moc art .:)
gratulujem. ziskal si ju k mojim narodkam ;-)
kedy budu prve IRka?
 
Granko
2010-10-11 18:28:42+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
a bolo svetlo :) jáj zas je tu tá jesenná nostalgia
prvej časti nechápem, no dnes som za debila, takže nič noví pod slnkom, ale dám si znovu antibiotiká možno bude lepšie :o)
nostalgiu nemám rád, prináša spomienky, ktoré nie sú na osoh :o)
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-10-11 18:38:26+02
všetko zle je na niečo dobré :) ale že nerozumieš nevá ako píše marcel na niektoré odpovede neexistujú otázky :) ale som len trošku prepracovan tak sa celkom teším že idem vsobotu na oravu pozrieť ovečky a vzduch lepší :)
 
Granko
2010-10-11 18:45:56+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
všetko zle je na niečo dobré :) ale že nerozumieš nevá ako píše marcel na niektoré odpovede neexistujú otázky :) ale som len trošku prepracovan tak sa celkom teším že idem vsobotu na oravu pozrieť ovečky a vzduch lepší :)
skôr som názoru, že zlo prináša len zlo a za dobrotu na žobrotu :o)
budeš mať pekný výlet, možno i nové púpavy nafotíš a hodíš do galérky :o)
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-10-11 19:01:06+02
no púpava už asi nebude .:).:). Ale berieme to cez žiar ružomberok orava zopár salašov tak mi hádam vojde niečo do záberu :)
 
Granko
2010-10-11 19:52:25+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
no púpava už asi nebude .:).:). Ale berieme to cez žiar ružomberok orava zopár salašov tak mi hádam vojde niečo do záberu :)
možno púpavovica :o))
no ale toto - že BB, Staré hory, Donovaly a tak...pekný výlet ;o) snáď hej, len nech to nie je srnka na chladiči ;o)
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-10-11 20:37:08+02
nestraš:)
 
Granko
2010-10-11 20:55:14+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
nestraš:)
nechcem maľovať čerta na stenu, lebo toho autíčka v krásnej farbe by bola škoda :o) síce švagor behom roka stihol už tri srnky, ale on je asi magnet na toto :o)
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-10-11 21:03:48+02
príspevok od: Granko
nechcem maľovať čerta na stenu, lebo toho autíčka v krásnej farbe by bola škoda :o) síce švagor behom roka stihol už tri srnky, ale on je asi magnet na toto :o)
to je celé zlé :(
 
Granko
2010-10-11 21:12:06+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
to je celé zlé :(
no a to má 3-4 ročné auto :o)) ale u mňa aj tak vedie zážitok z jednej cesty niekde pri Novej Bani na bočnej ceste, keď ešte robili diaľnicu, diaľkový bus asi v 70km rýchlosti nabral bokom vedľa šoféra srnku, čo prebehla cez cestu ...sedel som presne za ním, iba čosi zhrmotalo a už bolo len vidieť, ako srnku odhodilo do priekopy...ono, kým to nie je jeleň alebo diviak, ešte sa dá, aj keď narobí galibu aj tak i pri malých zvieratách...

ešte dobre, že chodím vlakom :o))
 
Strana 362 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()