Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
conan7
2010-10-11 23:45:01+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
Si mohol povedať že svadba :)a kto je tá šťastná?
jááááj ešte kolkokrát tú pointu to na mňa vytiahnete :)))))))
hoci áno máte pravdu. od toho väčšie sci-fi že to idem fotiť je len to, keby som tam bol ako ženích :))))))))
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-10-11 23:46:10+02
Ale zas ľudia čo vy... Zvs tak im to asi moc nedá ale zas nechcem nikoho zhadzovať
 
conan7
2010-10-11 23:46:14+02
príspevok od: Granko
ty ideš na FS? ty bláho :o) to aby som sa aj prišiel, aby som ťa stretol, aj keď u mňa to má pár vecí, čo hrajú proti...
ty si mi minule napísal, že môj názor máš jednoducho povedane v pi*i.tak asi takto.
 
Granko
2010-10-11 23:51:27+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
Ale zas ľudia čo vy... Zvs tak im to asi moc nedá ale zas nechcem nikoho zhadzovať
akože ja mám vraj bohovskú fantáziu a veľakrát aj živú, ale pri časti slova na vy...si neviem, čo domyslieť :o) však normálne píš, čo na srdci to na jazyku a v klávesnici, netreba sa hanbiť ;o)
ja som bol rok, viem o tom svoje :o)
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-10-11 23:53:20+02
príspevok od: conan7
jááááj ešte kolkokrát tú pointu to na mňa vytiahnete :)))))))
hoci áno máte pravdu. od toho väčšie sci-fi že to idem fotiť je len to, keby som tam bol ako ženích :))))))))
Dlho som tu nebol tak sa hneď neurážaj
 
Granko
2010-10-11 23:53:22+02
príspevok od: conan7
ty si mi minule napísal, že môj názor máš jednoducho povedane v pi*i.tak asi takto.
čítaj, čo píšem a nedomýšľaj si...to si nechaj na budúcu sobotu na svadobnú noc ;o)
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-10-11 23:58:08+02
príspevok od: Granko
akože ja mám vraj bohovskú fantáziu a veľakrát aj živú, ale pri časti slova na vy...si neviem, čo domyslieť :o) však normálne píš, čo na srdci to na jazyku a v klávesnici, netreba sa hanbiť ;o)
ja som bol rok, viem o tom svoje :o)
To stačí :) potom si tú knihu užiješ keďže už by aby možno môžem povedať že viem aký máš ten vkus :-):-)
 
conan7
2010-10-12 00:00:02+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
Dlho som tu nebol tak sa hneď neurážaj
nie nie ved na teba nikdy ved víš :))))))))
 
conan7
2010-10-12 00:00:55+02
príspevok od: Granko
čítaj, čo píšem a nedomýšľaj si...to si nechaj na budúcu sobotu na svadobnú noc ;o)
presne to robím.
 
Granko
2010-10-12 00:13:56+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
To stačí :) potom si tú knihu užiješ keďže už by aby možno môžem povedať že viem aký máš ten vkus :-):-)
normálne som si to musel prečítať dvakrát, veta ťažká jak sviňa :o)
no vkus mám že vycibrený a vyberám si to najlepšie z najlepšieho :o) a to platí nielen na knižky :o)
 
Granko
2010-10-12 00:16:27+02
prd makový, domýšľaš si...si prečítaj Ľubov profil a prídeš na múdru vec :o) a potom si prečítaj, čo som ti vtedy napísal, porozmýšľaj a znovu si to prečítaj a potom ti dôjde správna formulácia, lebo ti zjavne ešte neprišla :o)
 
Granko
2010-10-12 00:16:48+02
príspevok od: conan7
presne to robím.
12.10.2010 - 00:16
 
conan7
2010-10-12 00:31:36+02
príspevok od: Granko
12.10.2010 - 00:16
´keby si ma vyslovene iritoval, tak by sa mal okolo teba točiť môj záujem alebo čosi a to sa nedeje´

sa rovná

mám ťa v piči a je mi jedno čo trepeš.

aspoň tak som to pochopil.
 
Granko
2010-10-12 00:36:42+02
no a teraz mi povedz, prečo som reagoval pred týmto komentom na teba celkom v pohode a napr. aj dnes, hm?
 
conan7
2010-10-12 00:39:18+02
príspevok od: Granko
no a teraz mi povedz, prečo som reagoval pred týmto komentom na teba celkom v pohode a napr. aj dnes, hm?
otázku by som položil inak. prečo si vtedy reagoval tak ako reagoval, teda inak ako inokedy.
 
Granko
2010-10-12 00:57:40+02
príspevok od: conan7
otázku by som položil inak. prečo si vtedy reagoval tak ako reagoval, teda inak ako inokedy.
to je v princípe tá istá otázka...
jednoduchá odpoveď - ten môj koment patril na reakciu o reklame a o tom, čo si písal - že ma irituješ...tak som ti to napísal, lenže ty si to zobral v globále - čiže od toho momentu až do neviem kedy a urazil si sa...
 
maTTo_corp
2010-10-12 01:05:36+02
Rolo tebe čo je?...:))) normálne jakú scénu urobil cukrouš :)))))))
 
SHoDaN
2010-10-12 15:18:50+02
neviem, či mám ísť na FOTO SLOVAKIA v piatok alebo sobotu.... jeden deň sa dá, dva dni manželka nedovolí....
 
Granko
2010-10-12 16:13:49+02
príspevok od: SHoDaN
neviem, či mám ísť na FOTO SLOVAKIA v piatok alebo sobotu.... jeden deň sa dá, dva dni manželka nedovolí....
si hoď oné mincou...ak sa postaví na hranu, nepôjdeš vôbec :o)
 
Baluma
2010-10-12 16:59:36+02
ooooo ja nestastna som zabudla ze je buduci vikend ... no nic snad v piatok aspon skocim :D a potom rovno na pecene prasiatko :D

hej hou granko cau :D
 
Strana 364 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()