Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
Granko
2010-10-13 00:41:49+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
čo vám hrabe čo ste na seba jak ku . . . . Pustím na vás plyša a ten vás dá do poradečku
často mi myseľ zabehne na jeho drsný jazýček a ten bohovský pocit na prste :o)
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-10-13 06:30:21+02
príspevok od: conan7
ja mám proti tvojmu plyšovi doma omladenú gardu mladých bojovníkov z mäsa a krvi a nie odchovaných na gauči v najväčšej dedine :)...
jasné :) fotku slubuješ už pol roka
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-10-13 06:32:24+02
príspevok od: Granko
často mi myseľ zabehne na jeho drsný jazýček a ten bohovský pocit na prste :o)
tak nie každý sa dostal tak blízko :) okrem teba už len bebel
 
Baluma
2010-10-13 09:51:01+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
pozerám že prídeš do ružinova a zoberieš aj tú svoju prerastenú čivavu .:)..
co mate vsetci proti mojej ´prerastenej civave´ ... ja ho v pohode zoberiem, len neviem ako by to dopadlo :D
 
Baluma
2010-10-13 09:52:48+02
príspevok od: Granko
a dokelu :o))
oki tak :o) uz viem co je to sme si uz vyjasnili ... ale :o)) ... to ma akoze este navyse aj bradu zobrazenu?
 
Granko
2010-10-13 11:31:19+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
tak nie každý sa dostal tak blízko :) okrem teba už len bebel
ejha....ďakujem, veľmi si to vážim :o)
 
Granko
2010-10-13 11:45:39+02
príspevok od: Baluma
oki tak :o) uz viem co je to sme si uz vyjasnili ... ale :o)) ... to ma akoze este navyse aj bradu zobrazenu?
nie, to sa len viac smeje :o)

legenda Grankových smajlíkov:
1. veselé:
:o) - len sa usmieva
:o)) - usmieva sa, že vidieť aj zuby
:o))) - rehoce sa (náhrada za :oD, ten používam len občas resp. veľmi málo)

2. žmurkajúce
;o) - náznak irónie
;o)) - seriózna irónia
;o))) - poprdeli irónia
x-násobný usmievajúci smajlík - asi umriem od smiechu, cvkne mi, vznikne ďalšia tehlička na bruchu a podobne

3. doplnové
:o* - pusinka
:o/ - nespokojnosť
:o( - smútok (pri viacnásobnom vyjadruje jeho mieru)
:oP - vyplazený jazyk (ten je v zácviku resp. skúšam si naň zvyknúť, ale jende mi nejak do klávesnice, lebo ja som jazyk nikdy nevyplazoval)

to len tak v náčrte, že čo a ako :o)
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-10-13 12:07:37+02
Jasnéééé :-)
 
SHoDaN
2010-10-13 13:29:16+02
blik! už to chááápem! ;o))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
Granko
2010-10-13 13:37:17+02
mečgejm...a bolo svetlo ;o)
 
wayne
2010-10-13 13:37:23+02
to mi pripomina
 
Granko
2010-10-13 13:39:36+02
ja sa pretvarovať neviem :o)
 
Baluma
2010-10-13 18:08:03+02
príspevok od: Granko
nie, to sa len viac smeje :o)

legenda Grankových smajlíkov:
1. veselé:
:o) - len sa usmieva
:o)) - usmieva sa, že vidieť aj zuby
:o))) - rehoce sa (náhrada za :oD, ten používam len občas resp. veľmi málo)

2. žmurkajúce
;o) - náznak irónie
;o)) - seriózna irónia
;o))) - poprdeli irónia
x-násobný usmievajúci smajlík - asi umriem od smiechu, cvkne mi, vznikne ďalšia tehlička na bruchu a podobne

3. doplnové
:o* - pusinka
:o/ - nespokojnosť
:o( - smútok (pri viacnásobnom vyjadruje jeho mieru)
:oP - vyplazený jazyk (ten je v zácviku resp. skúšam si naň zvyknúť, ale jende mi nejak do klávesnice, lebo ja som jazyk nikdy nevyplazoval)

to len tak v náčrte, že čo a ako :o)
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

dakujem za vysvetlenie konecne v tom mam jasno :)
 
Granko
2010-10-13 20:19:54+02
jéééjóóó, náramok :o)

som rád, že som podal vyčerpávajúcu odpoveď :o)
 
maTTo_corp
2010-10-13 21:01:13+02
príspevok od: Granko
jéééjóóó, náramok :o)

som rád, že som podal vyčerpávajúcu odpoveď :o)
len k tej tvojej legende...raz som u teba zaznamenal čosi takéto:

:oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD

...to bolo potom ako Bališ založil tému v duchu: olympus e 520 dz kit - poťme sa bavyť o tomto skvelom foťaciku...
 
Granko
2010-10-13 21:12:34+02
:o)) čakal som, kto sa ujme tohto špeciálneho prípadu :o)

legenda k uvedeným smajlíkom - len-len, že som sa nepocikal od smiechu, ale stihol som ltt, zabehlo mi od neho a začal som sa dusiť, až mi museli pobúchať po chrbáte a bolelo ma brucho ešte hodinu po prečítaní :o)
 
maTTo_corp
2010-10-13 21:15:31+02
príspevok od: Granko
:o)) čakal som, kto sa ujme tohto špeciálneho prípadu :o)

legenda k uvedeným smajlíkom - len-len, že som sa nepocikal od smiechu, ale stihol som ltt, zabehlo mi od neho a začal som sa dusiť, až mi museli pobúchať po chrbáte a bolelo ma brucho ešte hodinu po prečítaní :o)
:))...ja si toho tiež dosť pamätám :)
 
Granko
2010-10-13 21:33:31+02
vitaj v klube pamätníkov ;o)
 
SHoDaN
2010-10-13 23:15:32+02
veru, taký Bališ a jeho strýko...
 
conan7
2010-10-15 12:54:29+02
povedzte mi prosím. je u mňa chyba či možno nie? lebo niekolko dní mi neide normálne stránka photozone.de
či ja mám niečo pokazené...
 
Strana 366 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()