oki tak :o) uz viem co je to sme si uz vyjasnili ... ale :o)) ... to ma akoze este navyse aj bradu zobrazenu?
nie, to sa len viac smeje :o)
legenda Grankových smajlíkov:
1. veselé:
:o) - len sa usmieva
:o)) - usmieva sa, že vidieť aj zuby
:o))) - rehoce sa (náhrada za :oD, ten používam len občas resp. veľmi málo)
2. žmurkajúce
;o) - náznak irónie
;o)) - seriózna irónia
;o))) - poprdeli irónia
x-násobný usmievajúci smajlík - asi umriem od smiechu, cvkne mi, vznikne ďalšia tehlička na bruchu a podobne
3. doplnové
:o* - pusinka
:o/ - nespokojnosť
:o( - smútok (pri viacnásobnom vyjadruje jeho mieru)
:oP - vyplazený jazyk (ten je v zácviku resp. skúšam si naň zvyknúť, ale jende mi nejak do klávesnice, lebo ja som jazyk nikdy nevyplazoval)
legenda Grankových smajlíkov:
1. veselé:
:o) - len sa usmieva
:o)) - usmieva sa, že vidieť aj zuby
:o))) - rehoce sa (náhrada za :oD, ten používam len občas resp. veľmi málo)
2. žmurkajúce
;o) - náznak irónie
;o)) - seriózna irónia
;o))) - poprdeli irónia
x-násobný usmievajúci smajlík - asi umriem od smiechu, cvkne mi, vznikne ďalšia tehlička na bruchu a podobne
3. doplnové
:o* - pusinka
:o/ - nespokojnosť
:o( - smútok (pri viacnásobnom vyjadruje jeho mieru)
:oP - vyplazený jazyk (ten je v zácviku resp. skúšam si naň zvyknúť, ale jende mi nejak do klávesnice, lebo ja som jazyk nikdy nevyplazoval)
:o)) čakal som, kto sa ujme tohto špeciálneho prípadu :o)
legenda k uvedeným smajlíkom - len-len, že som sa nepocikal od smiechu, ale stihol som ltt, zabehlo mi od neho a začal som sa dusiť, až mi museli pobúchať po chrbáte a bolelo ma brucho ešte hodinu po prečítaní :o)
:o)) čakal som, kto sa ujme tohto špeciálneho prípadu :o)
legenda k uvedeným smajlíkom - len-len, že som sa nepocikal od smiechu, ale stihol som ltt, zabehlo mi od neho a začal som sa dusiť, až mi museli pobúchať po chrbáte a bolelo ma brucho ešte hodinu po prečítaní :o)
offtopic 2 :o)
legenda Grankových smajlíkov:
1. veselé:
:o) - len sa usmieva
:o)) - usmieva sa, že vidieť aj zuby
:o))) - rehoce sa (náhrada za :oD, ten používam len občas resp. veľmi málo)
2. žmurkajúce
;o) - náznak irónie
;o)) - seriózna irónia
;o))) - poprdeli irónia
x-násobný usmievajúci smajlík - asi umriem od smiechu, cvkne mi, vznikne ďalšia tehlička na bruchu a podobne
3. doplnové
:o* - pusinka
:o/ - nespokojnosť
:o( - smútok (pri viacnásobnom vyjadruje jeho mieru)
:oP - vyplazený jazyk (ten je v zácviku resp. skúšam si naň zvyknúť, ale jende mi nejak do klávesnice, lebo ja som jazyk nikdy nevyplazoval)
to len tak v náčrte, že čo a ako :o)
legenda Grankových smajlíkov:
1. veselé:
:o) - len sa usmieva
:o)) - usmieva sa, že vidieť aj zuby
:o))) - rehoce sa (náhrada za :oD, ten používam len občas resp. veľmi málo)
2. žmurkajúce
;o) - náznak irónie
;o)) - seriózna irónia
;o))) - poprdeli irónia
x-násobný usmievajúci smajlík - asi umriem od smiechu, cvkne mi, vznikne ďalšia tehlička na bruchu a podobne
3. doplnové
:o* - pusinka
:o/ - nespokojnosť
:o( - smútok (pri viacnásobnom vyjadruje jeho mieru)
:oP - vyplazený jazyk (ten je v zácviku resp. skúšam si naň zvyknúť, ale jende mi nejak do klávesnice, lebo ja som jazyk nikdy nevyplazoval)
to len tak v náčrte, že čo a ako :o)
dakujem za vysvetlenie konecne v tom mam jasno :)
som rád, že som podal vyčerpávajúcu odpoveď :o)
som rád, že som podal vyčerpávajúcu odpoveď :o)
:oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD :oD
...to bolo potom ako Bališ založil tému v duchu: olympus e 520 dz kit - poťme sa bavyť o tomto skvelom foťaciku...
legenda k uvedeným smajlíkom - len-len, že som sa nepocikal od smiechu, ale stihol som ltt, zabehlo mi od neho a začal som sa dusiť, až mi museli pobúchať po chrbáte a bolelo ma brucho ešte hodinu po prečítaní :o)
legenda k uvedeným smajlíkom - len-len, že som sa nepocikal od smiechu, ale stihol som ltt, zabehlo mi od neho a začal som sa dusiť, až mi museli pobúchať po chrbáte a bolelo ma brucho ešte hodinu po prečítaní :o)
či ja mám niečo pokazené...
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte sa