Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
Matúš Koprda
2010-10-15 22:36:30+02
príspevok od: Baluma
no ja som ho asi isto nevidela, mozes porozpravat :)
to sa nedá popísať. Proste moc krásny dokument. I keď ľuďom zpod Tatier asi taký úžasný nepríde, mne ´západiarovi´ ukázal obrazy nevidené... (:
 
Granko
2010-10-15 22:36:37+02
príspevok od: quintes
mam v plane opat doplnit zasoby inak :) asi si tentokrat zaobstaram slivku :)
slivka bude čerstvá tento rok, som zvedavý, čo z toho vznikne :o)
 
Matúš Koprda
2010-10-15 22:37:16+02
príspevok od: Granko
u mňa nie, ale vtedy som bol zrejme na záchode :o)
no keby sa mi chcelo hľadať... tak zrazím Ti hrebienok ((:
 
quintes
2010-10-15 22:39:53+02
príspevok od: Baluma
slivkou sa nikdy nic neskaziiii :) ale ani hruska nie je na zahodenie :D
hrusky som sa uz prepil... teda dva roky mi chutila... treba zmenu :)

p.s. nie som alkoholik :D
 
Baluma
2010-10-15 22:40:25+02
no asi tak(ja som v tatrach vyrastala asi by mi to neprislo nejake nezvycajne lebo viem ake su tatry nadherne) ... ale mame tento vikend festival horskych filmov ... komukolvek by som to odporucala vzdy tam chytia tie filmy za srdce....
 
quintes
2010-10-15 22:40:48+02
príspevok od: Granko
slivka bude čerstvá tento rok, som zvedavý, čo z toho vznikne :o)
ale nech ma aspon 60 percent... inak nepijem :D
 
Baluma
2010-10-15 22:41:14+02
príspevok od: quintes
hrusky som sa uz prepil... teda dva roky mi chutila... treba zmenu :)

p.s. nie som alkoholik :D
nj to hovorim aj ja (ja som sa prepila slivky ale po 4 rokoch by som sa uz aj k nej mozno odvazila.....)neviem, musim nabuduce skusit ...
 
Kvietok
2010-10-15 22:42:14+02
:-)
 
Matúš Koprda
2010-10-15 22:43:35+02
príspevok od: Baluma
no asi tak(ja som v tatrach vyrastala asi by mi to neprislo nejake nezvycajne lebo viem ake su tatry nadherne) ... ale mame tento vikend festival horskych filmov ... komukolvek by som to odporucala vzdy tam chytia tie filmy za srdce....
jo jo, závidím...
 
Granko
2010-10-15 22:43:48+02
aj hroznovica je veľmi fasa :o)
 
quintes
2010-10-15 22:44:09+02
príspevok od: Baluma
nj to hovorim aj ja (ja som sa prepila slivky ale po 4 rokoch by som sa uz aj k nej mozno odvazila.....)neviem, musim nabuduce skusit ...
treba prist na chatu a bude :)
 
quintes
2010-10-15 22:45:21+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
No neviem ale ako povieš :-)
Velcome to night ephoto club :D
 
Granko
2010-10-15 22:47:46+02
príspevok od: Matúš Koprda
no keby sa mi chcelo hľadať... tak zrazím Ti hrebienok ((:
hrebeň som už 10 rokov nepoužil, nieto ešte hrebienok ;o))
ale našiel som, asi trikrát si tu bol, dokonca dnes naobed :o)
 
Kvietok
2010-10-15 22:48:13+02
príspevok od: quintes
Velcome to night ephoto club :D
ďakujem :-)
vieš, Michal mi povedal, že by ho prekvapilo, keby som sa tu objavila ... a ja rada prekvapujem :-)
a na tvoju čerešňovicu mám príjemné spomienky ... a tak :-)
 
Granko
2010-10-15 22:48:18+02
príspevok od: quintes
ale nech ma aspon 60 percent... inak nepijem :D
nie, len 53...to je u nás štandard :o)
 
Granko
2010-10-15 22:48:37+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
No neviem ale ako povieš :-)
no ale toto :o)
 
Baluma
2010-10-15 22:50:21+02
príspevok od: quintes
treba prist na chatu a bude :)
hh kym na nejaku s vami pojdem tak to este vela alkoholu potecie ...
 
quintes
2010-10-15 22:54:45+02
príspevok od: Kvietok
ďakujem :-)
vieš, Michal mi povedal, že by ho prekvapilo, keby som sa tu objavila ... a ja rada prekvapujem :-)
a na tvoju čerešňovicu mám príjemné spomienky ... a tak :-)
Ja som naozaj skutocne rad, ze nikomu z nej nebolo zle, ze kazdy kto ochutnal bol spokojny a ze splnila ucel.. ved som ju celu cestu s laskou niesol a aj nalieval :)
 
Kvietok
2010-10-15 22:55:48+02
príspevok od: Granko
no ale toto :o)
hm ... je to tvoje vlákno, ma tu ani neprivítaš ? ... som sklamaná :-(
No ale aspoň, že si trošku prekvapený :-)
 
quintes
2010-10-15 22:55:59+02
príspevok od: Granko
nie, len 53...to je u nás štandard :o)
standart je 52 ci?? :D
 
Strana 368 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()