Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
2009-12-17 09:57:11+01
☺☻♥
 
2009-12-17 10:03:25+01
►◄▲▼ ╚╩═╬═╩╝ ▓▒░
 
2009-12-17 10:08:40+01
█▄▀■ˆˆ ♪♫ ♂♀◙◘
 
duroslav
2009-12-17 10:55:58+01
príspevok od:
█▄▀■ˆˆ ♪♫ ♂♀◙◘
To znie dosť zamilovane :-)
 
2009-12-17 11:10:33+01
príspevok od: duroslav
To znie dosť zamilovane :-)
to sa da podla dvoch znakov urcit? ja ani z celej vety (ci ako to nazvat) neviem, aky to ma vyznam :o)
 
SHoDaN
2009-12-17 11:27:27+01
´Ahoj. Potrebovala by som fotky do Vianoc ako darcek. Bolo by to v spodnom pradle. Kedy by si mal cas?´ Tak čo na takúto SMSku odpovedať?
 
duroslav
2009-12-17 11:45:57+01
Záleží od toho, kto ju poslal :-)
 
2009-12-17 11:46:27+01
príspevok od: duroslav
Záleží od toho, kto ju poslal :-)
to zavisi od odmeny ;o)) ale mam pocit, ze niekto zabudol na darceky a chce zachranit situaciu :o)
 
SHoDaN
2009-12-17 11:49:10+01
príspevok od: duroslav
Záleží od toho, kto ju poslal :-)
Tak zlé to zasa nebude...
 
SHoDaN
2009-12-17 11:52:10+01
príspevok od:
to zavisi od odmeny ;o)) ale mam pocit, ze niekto zabudol na darceky a chce zachranit situaciu :o)
Odmena... No jedine finančná (po 1. som šťastne ženatý a manželka bude tolerovať max. fotenie, po 2. som zamestnaný v najväčšej firme v SR - úrad práce, takže každé € je vítané).
 
SHoDaN
2009-12-17 11:53:10+01
... a keďže je to na poslednú chvíľu, tak určite Santa na dačo zabudol...
 
2009-12-17 11:58:35+01
príspevok od: SHoDaN
Odmena... No jedine finančná (po 1. som šťastne ženatý a manželka bude tolerovať max. fotenie, po 2. som zamestnaný v najväčšej firme v SR - úrad práce, takže každé € je vítané).
nevedel som, ci beries i naturalie, no v pripade stastnej manzelky samozrejme ze nie :o) potom ak mas cas, chut a vies to dodat do Vianoc, nafot cokolvek, co bude chciet, hlavne nech zaplati :o) a nezabudni na zalohu ;o)
 
SHoDaN
2009-12-17 12:03:24+01
príspevok od:
nevedel som, ci beries i naturalie, no v pripade stastnej manzelky samozrejme ze nie :o) potom ak mas cas, chut a vies to dodat do Vianoc, nafot cokolvek, co bude chciet, hlavne nech zaplati :o) a nezabudni na zalohu ;o)
Presne viem,kam mieriš... Dobre si pamätám nedávne vlákno, kde sa záloha neriešila a potom bolo po veselosti...
 
2009-12-17 12:07:01+01
príspevok od: SHoDaN
Presne viem,kam mieriš... Dobre si pamätám nedávne vlákno, kde sa záloha neriešila a potom bolo po veselosti...
hej, to som mal na mysli...kolko percent z ceny a pripadna zmluva o dielo-je uz na tebe, hlavne aby zaloha bola :o)
 
conan7
2009-12-17 13:09:47+01
príspevok od: bebel
na rodziel od teba, ja to robim ;)
prekopírujem ti niečo, ostatné si dočítaš:

(cti)hodnost? :)

aj s tvojim ´chcu byt vtipnymi´ reakciami? ;) - tak to bude cely bez seba, ze sa mu roztopi granko :)

 
bebel
2009-12-17 13:17:41+01
jej, aj kopirovat vies :)
 
bebel
2009-12-17 13:47:49+01
pocuj conan, snad sa nebudes s bliziacim sa tisicim komentom nejak oneeee :) - to by nebolo dobre
 
conan7
2009-12-17 14:14:21+01
príspevok od: bebel
pocuj conan, snad sa nebudes s bliziacim sa tisicim komentom nejak oneeee :) - to by nebolo dobre
čo je to oné?
 
2009-12-17 14:19:52+01
Rolo, co ti uleteli vcely? si vazny ako kysle mlieko :o))
 
bebel
2009-12-17 14:20:38+01
príspevok od: conan7
čo je to oné?
..uz idem byt ticho - radsik :)
 
Strana 48 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()