Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
conan7
2009-12-17 14:24:13+01
príspevok od:
Rolo, co ti uleteli vcely? si vazny ako kysle mlieko :o))
kua ked človek píše, tak jedna skupina ho ide roztrhať, že ty k*k*t nepíš sem, ked človek nepíše tak druhá skupina rieši včely :) dosť som vyšťavený, dnes som mal 2 skúšky a zajtra mám tú najťažšiu, a skoro nič neviem, ale už dva dni som spal 4 hodiny, a dnes idem na to od 15,00 do polnoci to potiahnem, potom o 4,00 vstanem a eešte ráno troška :)

a ešte stále neviem čo je to oné
 
2009-12-17 14:35:54+01
jasne, vcely su dolezitejsie - vsak med, oblatky, Vianoce atd :o)) vidis, ja nemam ani skuskove a aj tak spim malo :o)
oneee je one len s é :o))
 
duroslav
2009-12-17 14:39:13+01
Aby si sa z toho oného nepoondial :-)
 
2009-12-17 14:42:10+01
príspevok od: duroslav
Aby si sa z toho oného nepoondial :-)
a je vobec ondit spisovne slovo? lebo jeho vyznam je dost nejasny :o)
 
conan7
2009-12-17 14:42:41+01
skúškové ani ja nemám len chccem všetko zbúchať v predtermínoch, lebo:
1. po 4 rokoch konečne by som mal kľudné Vianoce :)
2. mal by som skoro 2 mesiace voľna
3. idem robiť rekonštrukciu obecného webu
4. chcem si zarobiť brigádou na 70-200

teda dôvodov je viac :)ale ked náhodou spravím tak hned kúpim 70-200, už mám vyjednaný doma domáci úver :) a splátkový kalendár :)
 
conan7
2009-12-17 14:44:11+01
príspevok od: duroslav
Aby si sa z toho oného nepoondial :-)
:D :D len neviem čo to môže znamenať...a tým pádom unikla mi pointa :)
 
conan7
2009-12-17 14:44:51+01
príspevok od:
a je vobec ondit spisovne slovo? lebo jeho vyznam je dost nejasny :o)
že aby som sa neposral :) už je jasné?
 
conan7
2009-12-17 14:45:39+01
pomaly vyzerám jak benvoluto, vlákno a v sérií 75418 príspevkov odo mňa :) sorry nedalo mi :)
 
2009-12-17 14:46:56+01
ich chapem :o)
 
2009-12-17 14:51:09+01
príspevok od: conan7
že aby som sa neposral :) už je jasné?
no ondit je take viacvyznamove slovo, jeden z nich je ten tvoj :o)) ostatne neviem, musel by som premyslat ci hladat a to sa mi nechce :o)))
 
2009-12-17 14:52:52+01
príspevok od: conan7
pomaly vyzerám jak benvoluto, vlákno a v sérií 75418 príspevkov odo mňa :) sorry nedalo mi :)
zase ti uslo? to sa v spolocnosti nerobi ;o))
 
conan7
2009-12-17 14:57:26+01
príspevok od:
zase ti uslo? to sa v spolocnosti nerobi ;o))
čítal som jeho perly vo vlákne micro 4/3. on a atiart berú bank :)
 
maTTo_corp
2009-12-17 15:29:02+01
príspevok od: duroslav
Záleží od toho, kto ju poslal :-)
..dostal som podobnú správu na fb ale s tým rozdielom, že ešte neviem či to bude v spodnom prádle alebo bez, alebo úplne normálny netradičný portrét :P
 
bebel
2009-12-17 18:08:13+01
príspevok od:
no ondit je take viacvyznamove slovo, jeden z nich je ten tvoj :o)) ostatne neviem, musel by som premyslat ci hladat a to sa mi nechce :o)))
myslim, ze tam bolo slovo ´odniat´, nie ´ondit´ :))
 
2009-12-17 18:27:31+01
tak to neviem, co znamena :o) ja poznam len odnat-vziat a to mi sem nepasuje...ale ondit mi pasuje, to je taky la tutti-bomba-spica univerzal :o))
 
conan7
2009-12-17 21:49:05+01
príspevok od: maTTo_corp
..dostal som podobnú správu na fb ale s tým rozdielom, že ešte neviem či to bude v spodnom prádle alebo bez, alebo úplne normálny netradičný portrét :P
no pozrime sa akú fotku nahodil :D :D prisámbohu máš vizáž napr. na Twilight, High school Musical, 17 again a podobné tínédžerské sprostosti :) mladé 15-ky by hádzali maternicu ;)
 
2009-12-17 21:59:01+01
príspevok od: conan7
no pozrime sa akú fotku nahodil :D :D prisámbohu máš vizáž napr. na Twilight, High school Musical, 17 again a podobné tínédžerské sprostosti :) mladé 15-ky by hádzali maternicu ;)
presne :o) predtym bol 15-rocny cukrik, teraz 17-rocny zakusok :o)))
 
conan7
2009-12-17 22:04:05+01
príspevok od:
presne :o) predtym bol 15-rocny cukrik, teraz 17-rocny zakusok :o)))
no ale povedzme pravdu na tvoj milý pohľad nemá a ešte nemá šarmom ani na Dr. Evil-a :) ale ked takto bude pokračovať tak sa môže vyrovnať atiartovi a môže vytrtkať celú republiku (dvakrát), je ešte mladý, má čas ;)
 
2009-12-17 22:10:40+01
príspevok od: conan7
no ale povedzme pravdu na tvoj milý pohľad nemá a ešte nemá šarmom ani na Dr. Evil-a :) ale ked takto bude pokračovať tak sa môže vyrovnať atiartovi a môže vytrtkať celú republiku (dvakrát), je ešte mladý, má čas ;)
tak moj kukuc je neodolatelny ;o))
ale nooo, nebudme prasce a vyhybajme sa expresivnym slovam :o)
 
conan7
2009-12-17 22:12:20+01
juj teraz som si uvedomil aký som hnusný blížiac sa k svietkom :) čo myslíš mal by som si dať týždeň úsmevu? :)))))))))))))))))))))))))) :))))))))))) :)))))))))))))))))))
 
Strana 49 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()