dobre že sa dosiahla tá tisícka ešte pred moderovaním, lebo potom sa nám tu budú príspevky vymazávať :) aby som bol konkrétny, časť ked sme riešili statív, no to celé by išlo preč, lebo to je intopic...
ale keď sa na to pozreš je z toho vlákna zaujímavé čítanie, je tu všetko: kamarátstvo, súdržnosť, závisť, nenávisť, hádky, romantika a mnoho i. ... :)
offtopic 2 :o)
ale keď sa na to pozreš je z toho vlákna zaujímavé čítanie, je tu všetko: kamarátstvo, súdržnosť, závisť, nenávisť, hádky, romantika a mnoho i. ... :)
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte sa