Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
2009-12-19 09:03:16+01
príspevok od: conan7
vieš na čo som myslel? ked požiadam u admina aby zmazal moje konto a všetky príspevky moje, tak počet príspevkov by značne poklesol pod 1000 ;) teda správajte sa ku mne tak ;)
tebe chodia po rozume iba same somariny :o))
 
maTTo_corp
2009-12-19 09:08:12+01
príspevok od:
tebe chodia po rozume iba same somariny :o))
Mišo?.....poď kecať o dačom, nuda je mi O:)
 
2009-12-19 09:21:29+01
príspevok od: maTTo_corp
Mišo?.....poď kecať o dačom, nuda je mi O:)
nudis sa v sobotu rano? vsak treba poupratovat, navarit obed atd :o))
 
conan7
2009-12-19 09:22:33+01
príspevok od: maTTo_corp
Mišo?.....poď kecať o dačom, nuda je mi O:)
choď radšej fotiť priateľku nech máme na čo slintať :D :D :D :D
 
maTTo_corp
2009-12-19 09:26:08+01
príspevok od:
nudis sa v sobotu rano? vsak treba poupratovat, navarit obed atd :o))
....hmm....povedzme že je poriadok aj v chladničke je blahobyt ...:D....idem fotiť, nejak mi nedoplo, že už musím ísť z domu :D
 
maTTo_corp
2009-12-19 09:26:47+01
príspevok od: conan7
choď radšej fotiť priateľku nech máme na čo slintať :D :D :D :D
....ty môžeš akurát tak slintať :D...fotiť idem, ale kamarátku a ešte neviem presne o čo pôjde....no ja sa porúčam, zdar :D
 
2009-12-19 09:32:38+01
príspevok od: maTTo_corp
....hmm....povedzme že je poriadok aj v chladničke je blahobyt ...:D....idem fotiť, nejak mi nedoplo, že už musím ísť z domu :D
no vidis, presnost je vysada kralov :o)) ja idem az poobede :o)
 
conan7
2009-12-19 09:33:04+01
príspevok od: maTTo_corp
....ty môžeš akurát tak slintať :D...fotiť idem, ale kamarátku a ešte neviem presne o čo pôjde....no ja sa porúčam, zdar :D
a neviem či máš od jej rodičov písomné potvrdenie o tom, že zverejňuješ akty ich maloletej dcéry ;):D :D a ateiér máš? lebo bez toho sa nedá...aspoň červený gauč si kúp :D D :D :D
 
maTTo_corp
2009-12-19 09:41:35+01
príspevok od: conan7
a neviem či máš od jej rodičov písomné potvrdenie o tom, že zverejňuješ akty ich maloletej dcéry ;):D :D a ateiér máš? lebo bez toho sa nedá...aspoň červený gauč si kúp :D D :D :D
1. ako vieš, že je maloletá?
2. ako vieš, že je to moja priateľka? ;)
3. ateliér ma moc neláka....
 
conan7
2009-12-19 09:45:05+01
1. no pevne verím, neviem :D :D
2. som tipoval (ale správne nie? :D :D)
3. bez ateliéru sa nedá fotiť...bohužiaľ si v riti :(
 
maTTo_corp
2009-12-19 09:50:54+01
príspevok od: conan7
1. no pevne verím, neviem :D :D
2. som tipoval (ale správne nie? :D :D)
3. bez ateliéru sa nedá fotiť...bohužiaľ si v riti :(
ateliér? pre mňa je sterilný, dá sa vždy provizórne, niekde za zíde niekde sa mi nepáči....ale nie som v riti, nepravda...;) no frčím ja už :D
 
bebel
2009-12-19 11:30:45+01
príspevok od:
no vidis, presnost je vysada kralov :o)) ja idem az poobede :o)
ty ides fotit;)? no neblazni
 
2009-12-19 11:37:27+01
príspevok od: bebel
ty ides fotit;)? no neblazni
aj ja sa divim...ale neter ma vystupenie zo skolky, zavolala ma a kedze jej krasnej tvaricke a kukadlam sa neda odmietnut, tak idem :o)
 
maTTo_corp
2009-12-19 16:47:22+01
príspevok od: bebel
ty ides fotit;)? no neblazni
teraz si môžu ľudia vo fóre vydýchnuť :DD
 
conan7
2009-12-19 16:59:50+01
príspevok od: maTTo_corp
teraz si môžu ľudia vo fóre vydýchnuť :DD
a ked bude moderované fórum a môžu sa príspevky mazať tak aj odo mňa bude pokoj :D :D nebude ten svet krajší? :D
 
maTTo_corp
2009-12-19 17:00:47+01
príspevok od: conan7
a ked bude moderované fórum a môžu sa príspevky mazať tak aj odo mňa bude pokoj :D :D nebude ten svet krajší? :D
....už sa toľko neoplakávaj dobre?! ;))))))) :D
 
conan7
2009-12-19 17:11:26+01
príspevok od: maTTo_corp
....už sa toľko neoplakávaj dobre?! ;))))))) :D
veď som mučeník ja to mám povinné :D :D
 
maTTo_corp
2009-12-19 17:28:55+01
príspevok od: conan7
veď som mučeník ja to mám povinné :D :D
ty si len strašne drzý obyčajný študent....;DDD
 
conan7
2009-12-19 18:06:49+01
príspevok od: maTTo_corp
ty si len strašne drzý obyčajný študent....;DDD
:D :D :D jeeee trafil si, a hovno viem :D :D čo je samozrejme aj pravda len ja si to dokážem priznať a nechodím 3 metre nad zemou ;)
 
maTTo_corp
2009-12-19 18:54:13+01
príspevok od: conan7
:D :D :D jeeee trafil si, a hovno viem :D :D čo je samozrejme aj pravda len ja si to dokážem priznať a nechodím 3 metre nad zemou ;)
keď nič nevieš tak prečo píšeš do každého vlákna? ;)))))))))))))))))))
 
Strana 53 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()