vieš na čo som myslel? ked požiadam u admina aby zmazal moje konto a všetky príspevky moje, tak počet príspevkov by značne poklesol pod 1000 ;) teda správajte sa ku mne tak ;)
....ty môžeš akurát tak slintať :D...fotiť idem, ale kamarátku a ešte neviem presne o čo pôjde....no ja sa porúčam, zdar :D
a neviem či máš od jej rodičov písomné potvrdenie o tom, že zverejňuješ akty ich maloletej dcéry ;):D :D a ateiér máš? lebo bez toho sa nedá...aspoň červený gauč si kúp :D D :D :D
a neviem či máš od jej rodičov písomné potvrdenie o tom, že zverejňuješ akty ich maloletej dcéry ;):D :D a ateiér máš? lebo bez toho sa nedá...aspoň červený gauč si kúp :D D :D :D
1. ako vieš, že je maloletá?
2. ako vieš, že je to moja priateľka? ;)
3. ateliér ma moc neláka....
offtopic 2 :o)
2. ako vieš, že je to moja priateľka? ;)
3. ateliér ma moc neláka....
2. som tipoval (ale správne nie? :D :D)
3. bez ateliéru sa nedá fotiť...bohužiaľ si v riti :(
2. som tipoval (ale správne nie? :D :D)
3. bez ateliéru sa nedá fotiť...bohužiaľ si v riti :(
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte sa