veeeru tak :) zajtra sa vybavuje 70-200, ked sa dohodneme tak nabudúci týždeň idem preto ;) a začínam prerábať aj obecný web ;) ale budem mať kludné vianoce po štyroch rokov a 2 mesiace školského volna ;)
veeeru tak :) zajtra sa vybavuje 70-200, ked sa dohodneme tak nabudúci týždeň idem preto ;) a začínam prerábať aj obecný web ;) ale budem mať kludné vianoce po štyroch rokov a 2 mesiace školského volna ;)
to bude aj s IS? si sa nejako rozsupol s kupovanim tych objektivov :o)) treba aj kusok kludu :o)
to bude aj s IS? si sa nejako rozsupol s kupovanim tych objektivov :o)) treba aj kusok kludu :o)
bez IS, bude to vyslovene na šport...trošku hej nechcel som tak rýchlo ale ked teraz mám možnosť zarobiť si na to tak investujem...ked takto pôjde ďalej tak do leta budem mať tie tri plánované sklá k dispozícií, čo je tak ročný predstih, než som pôvodne plánoval ;)
bez IS, bude to vyslovene na šport...trošku hej nechcel som tak rýchlo ale ked teraz mám možnosť zarobiť si na to tak investujem...ked takto pôjde ďalej tak do leta budem mať tie tri plánované sklá k dispozícií, čo je tak ročný predstih, než som pôvodne plánoval ;)
po zkompletizovani ocakavam darovaciu zmluvu na moje meno :o))
mne staci aj ta pevna 135-ka a ostatok si mozes nechat :o))
nejak sa nevieš povzniesť nad tým :D :D ale kedy sa s ním dostanem do terénu to je otázne :D :D mám pocit že veľmi rapídne sa bližujem k stavu, že technika bude velice na úrovni, ale bude to oxidovať v brašni :D :D to ma sere naviac :D
nejak sa nevieš povzniesť nad tým :D :D ale kedy sa s ním dostanem do terénu to je otázne :D :D mám pocit že veľmi rapídne sa bližujem k stavu, že technika bude velice na úrovni, ale bude to oxidovať v brašni :D :D to ma sere naviac :D
ja som povzneseny, bola by super, ale okolnosti nedovolili :o)) no stava sa to, aj to patri k zivotu so zrkadlovkou :o)
ja som povzneseny, bola by super, ale okolnosti nedovolili :o)) no stava sa to, aj to patri k zivotu so zrkadlovkou :o)
vieš na čo som myslel? ked požiadam u admina aby zmazal moje konto a všetky príspevky moje, tak počet príspevkov by značne poklesol pod 1000 ;) teda správajte sa ku mne tak ;)
offtopic 2 :o)
po narocnom tyzdni sa to da pochopit :o) urobil si skusku?
jasne, treba zarabat na objektivy :o)
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte sa