Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
conan7
2009-12-18 22:01:38+01
jaj a odmenu som zabudol a tam by malo byť: dám ´SI´ odmenu :( idemi karta
 
2009-12-18 22:10:09+01
príspevok od: conan7
jaj a odmenu som zabudol a tam by malo byť: dám ´SI´ odmenu :( idemi karta
jasne, ze si a nie sa...a nie nebol ale neboj :o))
po narocnom tyzdni sa to da pochopit :o) urobil si skusku?
 
conan7
2009-12-18 22:13:31+01
všetky tri ;) (štvrtok 2, a dnes 1)...teraz sa začína zas robota ;)
 
2009-12-18 22:19:31+01
príspevok od: conan7
všetky tri ;) (štvrtok 2, a dnes 1)...teraz sa začína zas robota ;)
no parada :o)
jasne, treba zarabat na objektivy :o)
 
conan7
2009-12-18 22:23:05+01
veeeru tak :) zajtra sa vybavuje 70-200, ked sa dohodneme tak nabudúci týždeň idem preto ;) a začínam prerábať aj obecný web ;) ale budem mať kludné vianoce po štyroch rokov a 2 mesiace školského volna ;)
 
2009-12-18 22:33:23+01
príspevok od: conan7
veeeru tak :) zajtra sa vybavuje 70-200, ked sa dohodneme tak nabudúci týždeň idem preto ;) a začínam prerábať aj obecný web ;) ale budem mať kludné vianoce po štyroch rokov a 2 mesiace školského volna ;)
to bude aj s IS? si sa nejako rozsupol s kupovanim tych objektivov :o)) treba aj kusok kludu :o)
 
conan7
2009-12-18 22:37:47+01
príspevok od:
to bude aj s IS? si sa nejako rozsupol s kupovanim tych objektivov :o)) treba aj kusok kludu :o)
bez IS, bude to vyslovene na šport...trošku hej nechcel som tak rýchlo ale ked teraz mám možnosť zarobiť si na to tak investujem...ked takto pôjde ďalej tak do leta budem mať tie tri plánované sklá k dispozícií, čo je tak ročný predstih, než som pôvodne plánoval ;)
 
2009-12-18 22:44:11+01
príspevok od: conan7
bez IS, bude to vyslovene na šport...trošku hej nechcel som tak rýchlo ale ked teraz mám možnosť zarobiť si na to tak investujem...ked takto pôjde ďalej tak do leta budem mať tie tri plánované sklá k dispozícií, čo je tak ročný predstih, než som pôvodne plánoval ;)
po zkompletizovani ocakavam darovaciu zmluvu na moje meno :o))
 
conan7
2009-12-18 22:45:39+01
príspevok od:
po zkompletizovani ocakavam darovaciu zmluvu na moje meno :o))
čo za to? či len tak ? ;)
 
2009-12-18 22:47:41+01
príspevok od: conan7
čo za to? či len tak ? ;)
co za to? dakujem :o))
 
conan7
2009-12-18 22:50:09+01
príspevok od:
co za to? dakujem :o))
ved dobre ale trochu sa načakáš ;) po objektívoch: filtre, grip, batrérie,monitor,batoh...teda to dokúpenie výbavy to nebude hned ;) vydržíš?
 
maTTo_corp
2009-12-18 22:57:28+01
už ma neriešite?....hmm...:((( *EMO* :D:D:D
 
conan7
2009-12-18 23:00:20+01
príspevok od: maTTo_corp
už ma neriešite?....hmm...:((( *EMO* :D:D:D
jaj malý narcis prišiel :D :D mám si založiť vlákno o tebe? :D :D
 
maTTo_corp
2009-12-18 23:01:53+01
príspevok od: conan7
jaj malý narcis prišiel :D :D mám si založiť vlákno o tebe? :D :D
na slavmira sa nechytám a v dohľadnej dobe ani nebudem tak sa nenamáhaj :D
 
2009-12-18 23:02:14+01
príspevok od: conan7
ved dobre ale trochu sa načakáš ;) po objektívoch: filtre, grip, batrérie,monitor,batoh...teda to dokúpenie výbavy to nebude hned ;) vydržíš?
mne staci aj ta pevna 135-ka a ostatok si mozes nechat :o))
 
conan7
2009-12-18 23:06:34+01
príspevok od:
mne staci aj ta pevna 135-ka a ostatok si mozes nechat :o))
nejak sa nevieš povzniesť nad tým :D :D ale kedy sa s ním dostanem do terénu to je otázne :D :D mám pocit že veľmi rapídne sa bližujem k stavu, že technika bude velice na úrovni, ale bude to oxidovať v brašni :D :D to ma sere naviac :D
 
conan7
2009-12-18 23:07:58+01
príspevok od: maTTo_corp
na slavmira sa nechytám a v dohľadnej dobe ani nebudem tak sa nenamáhaj :D
ale ked sa budeš atiartovi približovať tak pošlem ti poštou bombu ;)
 
maTTo_corp
2009-12-18 23:09:35+01
príspevok od: conan7
ale ked sa budeš atiartovi približovať tak pošlem ti poštou bombu ;)
..fotografia je síce tiež moja láska ale to je taky tak iný level...holt som len emo :D
 
2009-12-18 23:11:50+01
príspevok od: conan7
nejak sa nevieš povzniesť nad tým :D :D ale kedy sa s ním dostanem do terénu to je otázne :D :D mám pocit že veľmi rapídne sa bližujem k stavu, že technika bude velice na úrovni, ale bude to oxidovať v brašni :D :D to ma sere naviac :D
ja som povzneseny, bola by super, ale okolnosti nedovolili :o)) no stava sa to, aj to patri k zivotu so zrkadlovkou :o)
 
conan7
2009-12-18 23:58:23+01
príspevok od:
ja som povzneseny, bola by super, ale okolnosti nedovolili :o)) no stava sa to, aj to patri k zivotu so zrkadlovkou :o)
vieš na čo som myslel? ked požiadam u admina aby zmazal moje konto a všetky príspevky moje, tak počet príspevkov by značne poklesol pod 1000 ;) teda správajte sa ku mne tak ;)
 
Strana 52 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()