Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
conan7
2009-12-19 19:02:55+01
príspevok od: maTTo_corp
keď nič nevieš tak prečo píšeš do každého vlákna? ;)))))))))))))))))))
:D :D dnes ti ide karta :) ale aj na to som dostal odpovede, vysvetlenia od mojich ´fanušíkov´ :D :D proste začínajúc tým že som zakomplexovaný, pokračujúc s tým že mám 0,00 IQ a končiac s tým že potrebujem sa zviditeľniť ba aj to že s tým sabotujem chod ephota, teda dôvodov je dosť :)
 
maTTo_corp
2009-12-19 19:06:19+01
..a ephotoshop má hádaj kvôli komu prehnané ceny? ;)))
 
conan7
2009-12-19 19:14:03+01
príspevok od: maTTo_corp
..a ephotoshop má hádaj kvôli komu prehnané ceny? ;)))
kua to už iná konšpirácia vidíš???? Tým pádom žiadam admina aby mi okamžite vymazal konto, ale zároveň požadujem 10%-né zníženie cien v ephotoshope...vybavíš mi to? ;) ty máš tam dobré vzťahy... ;)
 
maTTo_corp
2009-12-19 19:15:57+01
príspevok od: conan7
kua to už iná konšpirácia vidíš???? Tým pádom žiadam admina aby mi okamžite vymazal konto, ale zároveň požadujem 10%-né zníženie cien v ephotoshope...vybavíš mi to? ;) ty máš tam dobré vzťahy... ;)
:D:D:D vážne? ...jááj jasné agent provokatér/bonzák so ja...:D...ale nebude to zadarmo, chcem tvoju hlavu :D
 
conan7
2009-12-19 19:20:35+01
príspevok od: maTTo_corp
:D:D:D vážne? ...jááj jasné agent provokatér/bonzák so ja...:D...ale nebude to zadarmo, chcem tvoju hlavu :D
lepšie: sám slubujem nikdy už nič do fóra, pod fotky, do komentárov nenapíšem keď sa znížia ceny o 10%!!! to je aj výzva pre ostatných!!!dobrovolne vypadnem len vybavte tú zľavu!!!! :D :D
 
maTTo_corp
2009-12-19 19:21:46+01
príspevok od: conan7
lepšie: sám slubujem nikdy už nič do fóra, pod fotky, do komentárov nenapíšem keď sa znížia ceny o 10%!!! to je aj výzva pre ostatných!!!dobrovolne vypadnem len vybavte tú zľavu!!!! :D :D
...nooo toto už znie ako dobrý biznis....skúsim niečo ;)
 
conan7
2009-12-19 19:22:52+01
príspevok od: maTTo_corp
...nooo toto už znie ako dobrý biznis....skúsim niečo ;)
môžme aj zmluvu spísať :) ale najprv musím vidieť aplikáciu zľavy a potom idem navždy off ;)
 
maTTo_corp
2009-12-19 19:29:12+01
príspevok od: conan7
môžme aj zmluvu spísať :) ale najprv musím vidieť aplikáciu zľavy a potom idem navždy off ;)
...potvrdili to, ale len pod podmienkou, že nastane svetový mier...;)
 
conan7
2009-12-19 19:43:31+01
príspevok od: maTTo_corp
...potvrdili to, ale len pod podmienkou, že nastane svetový mier...;)
napíšem otvorený list Obamovi, Medvedevovi, Rade EU, prezidentovi Číny, Arabskej lige, osobne oslovím africké štáty, kde panuje občianska vojna, obrátim sa na OSN, NATO aby mi pomohli s tým a nech verejne vyhlásia svetový mier s cieľom znižovania cien ;)
 
2009-12-19 19:49:46+01
no uz som tu :o)) dokelu, ale vonku je riadna kosa :o)
 
conan7
2009-12-19 19:51:39+01
príspevok od:
no uz som tu :o)) dokelu, ale vonku je riadna kosa :o)
no koniec srandy :( ;)
 
2009-12-19 19:55:25+01
príspevok od: conan7
no koniec srandy :( ;)
koniec? vsak este ani nezacala :o)
 
maTTo_corp
2009-12-19 19:58:48+01
tím bravo... granko je v hrnčeku opakujem, granko je v hrnčeku...stiahnite sa, užaj!
 
conan7
2009-12-19 20:02:36+01
príspevok od:
koniec? vsak este ani nezacala :o)
ked sa na to pozrem detailne tak ceney v ephotoshope sa znížili počas tvojej absencie o 0,5%...ako si sa prihlásil ceny sa zvýšili...no prečo to je?...
 
2009-12-19 20:04:24+01
príspevok od: maTTo_corp
tím bravo... granko je v hrnčeku opakujem, granko je v hrnčeku...stiahnite sa, užaj!
:o)) a vraj sranda skoncila...len sa rozbieha :o))
 
bebel
2009-12-19 20:05:30+01
príspevok od: maTTo_corp
teraz si môžu ľudia vo fóre vydýchnuť :DD
..uz asi nie ;)
 
2009-12-19 20:06:36+01
príspevok od: conan7
ked sa na to pozrem detailne tak ceney v ephotoshope sa znížili počas tvojej absencie o 0,5%...ako si sa prihlásil ceny sa zvýšili...no prečo to je?...
lebo medved na pat je macko :o)
 
maTTo_corp
2009-12-19 20:06:43+01
príspevok od: bebel
..uz asi nie ;)
...už nie, už je tu, utekajmééé :))))))))))))
 
2009-12-19 20:07:42+01
ja som imunny aj proti krucifixu aj proti cesnaku :o)))
 
2009-12-19 20:08:40+01
vidim, ze som vam chybal :o)))
 
Strana 54 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()