Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
conan7
2009-12-19 20:48:59+01
príspevok od: bebel
vsak preto sa pytam, normal (vtipna) konverzejsn....... to su mi veci.. toto uz co je... uf
teda pozor máš tu tajných obdivovateľov, ktorí sú všetkého schopní ;) dávaj pozor, nemusí sa to vyplatiť, môžu ťa prenasledovať, obťažovať atd, môže sa to otočiť proti tebe :D :D
 
conan7
2009-12-19 20:53:08+01
príspevok od: maTTo_corp
ty vole tak toto je fail :DDDD
ale keby si tam niečo napísal že čo to je, tak potom ty budeš najhorší šatandémon že ako si to dovoluješ...
 
2009-12-19 20:58:41+01
príspevok od: conan7
áááá ty bohužiaľ tam nepatríš, lebo si nevytrtkal polku republiky (aspon o tom nerozprávaš vkuse) a ani celá trieda dievčat na stužkovej sa z teba ešte neroztopilo...či sa mýlim? ked áno tak ťa posuniem hore na rebríčku ;)
si ma sklamal, vzdy som si myslel, ze som druhy najkrajsi v republike (neviem, kto je prvy, ale aby som bol skromny, tak som sa dal na druhe miesto :o) )
no my sme boli cisto chlapcenska trieda, vraj vyberova a musim povedat, ze to bol fakt vyber...exotov :o))) a ziadny sa neroztopil zo mna, ak si dobre pamatam...to vies, je tomu 10 rokov, pamat mi uz tak nesluzi :o))
 
maTTo_corp
2009-12-19 21:01:12+01
príspevok od: conan7
ale keby si tam niečo napísal že čo to je, tak potom ty budeš najhorší šatandémon že ako si to dovoluješ...
si píš že hej..:D
 
conan7
2009-12-19 21:03:28+01
ved hovorím že nesplňaš určité kritéria :) jaj a mal by si za každú cenu objahovať vlastné nechybné portfólio :)ale kedže nemáš tu ani foto ako aj ja (okrem profilovky) tak to by bolo ťažké ;)
 
2009-12-19 21:06:16+01
príspevok od: conan7
ved hovorím že nesplňaš určité kritéria :) jaj a mal by si za každú cenu objahovať vlastné nechybné portfólio :)ale kedže nemáš tu ani foto ako aj ja (okrem profilovky) tak to by bolo ťažké ;)
no tak to by som vysral citron, kym by som obhajil tu prazdnu galeriu :o)))
 
conan7
2009-12-19 21:09:23+01
príspevok od:
no tak to by som vysral citron, kym by som obhajil tu prazdnu galeriu :o)))
no ale ja mám oproti tebe určitý hendikep, že ja na obecnom webe mám fotky (lebo musím mať :)) a toho sa moji fanúšikovia vedia chytiť, hoci zámerne sa pod fotky nepodpisujem :)
 
2009-12-19 21:16:41+01
príspevok od: conan7
no ale ja mám oproti tebe určitý hendikep, že ja na obecnom webe mám fotky (lebo musím mať :)) a toho sa moji fanúšikovia vedia chytiť, hoci zámerne sa pod fotky nepodpisujem :)
ty si ina klasa, ked mas fanklub :o)) normalne ze hviezda, pri ktorej nastrocne cucoriedky pistia ako o dusu a hadzu po tebe plysakov :o))
 
conan7
2009-12-19 21:21:24+01
príspevok od:
ty si ina klasa, ked mas fanklub :o)) normalne ze hviezda, pri ktorej nastrocne cucoriedky pistia ako o dusu a hadzu po tebe plysakov :o))
juj keby tak bolo s týmmi čučoriedkami :) ach, nepýtal by som od občiansky ;) a už len vlákno mi chýba na ephote ;)
 
2009-12-19 21:31:53+01
príspevok od: conan7
juj keby tak bolo s týmmi čučoriedkami :) ach, nepýtal by som od občiansky ;) a už len vlákno mi chýba na ephote ;)
prosim ta, vsak to je vymlete ako maso na fasirky :o))
 
conan7
2009-12-19 21:35:16+01
príspevok od:
prosim ta, vsak to je vymlete ako maso na fasirky :o))
prečo? mladé pokecové k*rvičky sú zlaté nie? ;)
 
2009-12-19 21:40:10+01
príspevok od: conan7
prečo? mladé pokecové k*rvičky sú zlaté nie? ;)
pre mna baba musi mat rozum, oni ho nemaju ani v zarodku :o))
 
conan7
2009-12-19 21:43:16+01
príspevok od:
pre mna baba musi mat rozum, oni ho nemaju ani v zarodku :o))
juj ale mi bolo na jazyku niečo, ale to už vonkoncom na ephoto nepatrí :D :D :D

 
IceDive1
2009-12-19 21:44:28+01
príspevok od:
pre mna baba musi mat rozum, oni ho nemaju ani v zarodku :o))
Mozno keby si pohnojil tak by im narastol. :-))
 
2009-12-19 21:50:59+01
to bol dobry vtip :o) ako keby si prvykrtat chcel napisat nieco, co sem nepatri :o)))
 
2009-12-19 21:52:36+01
príspevok od: IceDive1
Mozno keby si pohnojil tak by im narastol. :-))
nie je co hnojit :o) zo vzduchu nic nevyrasie a ten motuzik, co drzi usi pohromade, je len na okrasu :o))
 
conan7
2009-12-19 21:53:32+01
príspevok od:
to bol dobry vtip :o) ako keby si prvykrtat chcel napisat nieco, co sem nepatri :o)))
eeeej špión!!!! teraz si sa prezradil, agent provokatér! že prečo ma tuto tak ľúbia niektorí :D :D
 
bebel
2009-12-19 21:54:31+01
príspevok od:
pre mna baba musi mat rozum, oni ho nemaju ani v zarodku :o))
snad necakas od cucoriedok cosi ine :)
 
2009-12-19 21:56:07+01
príspevok od: conan7
eeeej špión!!!! teraz si sa prezradil, agent provokatér! že prečo ma tuto tak ľúbia niektorí :D :D
dokelu, musim sa opat zamaskovat :o)))
 
2009-12-19 21:57:34+01
príspevok od: bebel
snad necakas od cucoriedok cosi ine :)
veru nie, na zazraky neverim...a preto komunikujem len s inteligentnymi zenami :o)
 
Strana 56 z 402
 





Inzercia