Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
conan7
2009-12-19 22:43:17+01
príspevok od: bebel
a teda v nohe mam rozum?:)
keď tvoje telo sa ´skladá´ len z nohy, tak teoreticky áno,môže byť, ale neber to ako urážku, ale môže mať jedna noha v piesku rozum? ;)
 
2009-12-19 22:45:11+01
príspevok od: conan7
neidem to KĽDR, do samýjangu :) ale skúsim pohladať nejaký inzerát ;)
moj sen je korugovana rura priemer 400...poctiva slovenska robota :o)))
 
bebel
2009-12-19 22:47:38+01
´ty si len odhalena noha v piesku´ - z toho vyplyva dedukciou, iba to jedine, a to je to co si napisal, ze som ´len dohalena noha v piesku´ :) - takze, o minutu dalej, uz sa mozem skaldat i z inych casti? :))

fuuha, urazka? - sa tusim bojis pri pisani s odhalenou nohou sa vyjadrovat normalne :) - a moze ti byt jedno ci sa urazim, alebo nie.. a dovod na urazanie urcite nie.. ci co? :)))
 
bebel
2009-12-19 22:49:56+01
alebo som mala napisat, ze mna dokaze urazit iba ineligent? ;)
 
bebel
2009-12-19 22:50:23+01
príspevok od: bebel
´ty si len odhalena noha v piesku´ - z toho vyplyva dedukciou, iba to jedine, a to je to co si napisal, ze som ´len dohalena noha v piesku´ :) - takze, o minutu dalej, uz sa mozem skaldat i z inych casti? :))

fuuha, urazka? - sa tusim bojis pri pisani s odhalenou nohou sa vyjadrovat normalne :) - a moze ti byt jedno ci sa urazim, alebo nie.. a dovod na urazanie urcite nie.. ci co? :)))
alebo som mala napisat, ze mna dokaze urazit iba ineligent? ;)
 
conan7
2009-12-19 22:53:16+01
tak môžeš, ale zatial si len noha v piesku :)
a práve neskutočne sa snažím vyjadrovať sa normálne :) nedarí sa mi? ;)
 
conan7
2009-12-19 22:54:31+01
príspevok od: bebel
alebo som mala napisat, ze mna dokaze urazit iba ineligent? ;)
super tak toho sa teda nemusíme báť, fakt sa mi uľavilo ;)
 
bebel
2009-12-19 22:58:42+01
urazenie je o tom, ci clovek moze? ;)
ako sa prejavuje to snazenie? - nepredvedies sa? ;)
 
bebel
2009-12-19 22:59:13+01
príspevok od: conan7
super tak toho sa teda nemusíme báť, fakt sa mi uľavilo ;)
jj, vyzeras na tej foto, ako by si si ulavoval ;)
 
conan7
2009-12-19 23:03:04+01
ved doteraz som sa predvádzal :( to asi neúspešne ;)
 
conan7
2009-12-19 23:04:41+01
príspevok od: bebel
jj, vyzeras na tej foto, ako by si si ulavoval ;)
ja mám od prírody taký debilný ksicht ;)
 
bebel
2009-12-19 23:08:19+01
príspevok od: conan7
ja mám od prírody taký debilný ksicht ;)
a? ;)
 
bebel
2009-12-19 23:09:00+01
príspevok od: conan7
ved doteraz som sa predvádzal :( to asi neúspešne ;)
bud sam sebou ;) (bolo to dostatocne ironicke?)
 
conan7
2009-12-19 23:11:37+01
príspevok od: bebel
bud sam sebou ;) (bolo to dostatocne ironicke?)
podla vlastných skúseností, to nikam nevedie :) aspon doteraz to tak bolo :)
 
2009-12-19 23:21:45+01
ako dve hrdlicky ;o)) idem ja spat, bo som mal dnes narocne fotenie, nie som zvyknuty, normalne ma to unavilo :o))) tak hrkutajte dalej, nech mam co rano citat ;o))
 
conan7
2009-12-19 23:27:43+01
príspevok od:
ako dve hrdlicky ;o)) idem ja spat, bo som mal dnes narocne fotenie, nie som zvyknuty, normalne ma to unavilo :o))) tak hrkutajte dalej, nech mam co rano citat ;o))
musím ťa sklamať aj ja idem, teda bebel nech sama rozoberá že aký som ja debil :D :D :D
 
maTTo_corp
2009-12-20 09:33:23+01
príspevok od: conan7
musím ťa sklamať aj ja idem, teda bebel nech sama rozoberá že aký som ja debil :D :D :D
teraz tu nie je, môžem rozoberať ja? O:)
 
conan7
2009-12-20 09:34:33+01
príspevok od: maTTo_corp
teraz tu nie je, môžem rozoberať ja? O:)
ved ty všetko môžeš nevieš o tom? ;)
 
maTTo_corp
2009-12-20 09:37:13+01
príspevok od: conan7
ved ty všetko môžeš nevieš o tom? ;)
uuuuuuuu :DD....no vieš čo?! mením názor, nie si debil, už nie :D
 
conan7
2009-12-20 09:39:19+01
príspevok od: maTTo_corp
uuuuuuuu :DD....no vieš čo?! mením názor, nie si debil, už nie :D
kua ty už na ráno človekovi nedáš pokoj čo nespíš ešte? :D
 
Strana 58 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()