´ty si len odhalena noha v piesku´ - z toho vyplyva dedukciou, iba to jedine, a to je to co si napisal, ze som ´len dohalena noha v piesku´ :) - takze, o minutu dalej, uz sa mozem skaldat i z inych casti? :))
fuuha, urazka? - sa tusim bojis pri pisani s odhalenou nohou sa vyjadrovat normalne :) - a moze ti byt jedno ci sa urazim, alebo nie.. a dovod na urazanie urcite nie.. ci co? :)))
´ty si len odhalena noha v piesku´ - z toho vyplyva dedukciou, iba to jedine, a to je to co si napisal, ze som ´len dohalena noha v piesku´ :) - takze, o minutu dalej, uz sa mozem skaldat i z inych casti? :))
fuuha, urazka? - sa tusim bojis pri pisani s odhalenou nohou sa vyjadrovat normalne :) - a moze ti byt jedno ci sa urazim, alebo nie.. a dovod na urazanie urcite nie.. ci co? :)))
alebo som mala napisat, ze mna dokaze urazit iba ineligent? ;)
ako dve hrdlicky ;o)) idem ja spat, bo som mal dnes narocne fotenie, nie som zvyknuty, normalne ma to unavilo :o))) tak hrkutajte dalej, nech mam co rano citat ;o))
ako dve hrdlicky ;o)) idem ja spat, bo som mal dnes narocne fotenie, nie som zvyknuty, normalne ma to unavilo :o))) tak hrkutajte dalej, nech mam co rano citat ;o))
musím ťa sklamať aj ja idem, teda bebel nech sama rozoberá že aký som ja debil :D :D :D
offtopic 2 :o)
fuuha, urazka? - sa tusim bojis pri pisani s odhalenou nohou sa vyjadrovat normalne :) - a moze ti byt jedno ci sa urazim, alebo nie.. a dovod na urazanie urcite nie.. ci co? :)))
fuuha, urazka? - sa tusim bojis pri pisani s odhalenou nohou sa vyjadrovat normalne :) - a moze ti byt jedno ci sa urazim, alebo nie.. a dovod na urazanie urcite nie.. ci co? :)))
a práve neskutočne sa snažím vyjadrovať sa normálne :) nedarí sa mi? ;)
ako sa prejavuje to snazenie? - nepredvedies sa? ;)
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte sa