že 70-200 f4 :D :D :D sračky so svetelnosťou nad f2.8 predsa nebudem kupovať :D :D nabudúce berem pevnú 400ku f2.8 is usm :D a pani Granková chcela ste napísať ´napísala´ asi v 99-tych rokoch už bojujete s miernou senilitou ;)
dobre more už som si pozrel...no všetko zmazané...zaujímavé...ale čo si čakal úprimne? nekonečné pindanie, moralizovanie, výchova, ´dobre myslené súkromné správy´, bohvie aké tam boli v tom konkrétnom prípade dôvody. Ale vidíš že aj Mišovi preplo :D :D
OMG....jediné čo by som čakal, že tu ľudia ostanú...ale čím ďalej tým viac to tu balí...:(
hej hej ale nerozoberajme to, lebo aj toto vlákno bude zmazané, a bola by škoda za tých vypotených 1200 príspevkov :) ved asi obidvaja viac-menej vieme prečo, hoci môže to byť aj náhoda, ked pojdem do BA, tak mu zavolám a sadneme si...
že 70-200 f4 :D :D :D sračky so svetelnosťou nad f2.8 predsa nebudem kupovať :D :D nabudúce berem pevnú 400ku f2.8 is usm :D a pani Granková chcela ste napísať ´napísala´ asi v 99-tych rokoch už bojujete s miernou senilitou ;)
dobre hovoris, su to sracky...
senilita je na moj jednoduchy sedliacky rozum moc odborne slovo, cize neviem ,co to je, ale s debilita je moje dvojca, mame vela spolocneho...to vies, buduci rok 100-ka, to zacne druhe mládí :o)
hej hej ale nerozoberajme to, lebo aj toto vlákno bude zmazané, a bola by škoda za tých vypotených 1200 príspevkov :) ved asi obidvaja viac-menej vieme prečo, hoci môže to byť aj náhoda, ked pojdem do BA, tak mu zavolám a sadneme si...
...nj...ja len, že mi tu chýbajú niektorí ľudia a aj bafo.....tak ak sa ti podarí skús sa spýtať, ja som mu písal SS už dávnejšie ale doteraz nič, asi sa tu celý ten čas ani neukázal....
...inak gratulujem k darčeku, pekné sviatky prajem :)
hej vytvorila sa taká elitná skupinka obyčajných debilov s nulovým IQ...budeš asi najstarším členom ephoto ;)
to neviem, pisal som o sebe...
ked som bol uz tolko titulovany vsetkym moznym, tak treba nieco dalsie do zbierky :o) ale na svoj vek vyzeram zachovalo, niektori mi hovoria, ze aj na 20 :o))
prečítal som si niečo a chápem tvoju reakciu...ten je čistý magor...
´chcel som poradit viac objektivov aby som si o nich mohol nieco precitat nejake recenzie a potom vybrat.´
aj na to je lenivý aby si len pozrel ktoré sú nikkor makroobjektívy! Kolko je tých objektívov? 150-200? či nemáme mu to rovno kúpiť? rozmýšlam...hlavne že si j*bne letecké okuliare a pózu jak víťaz superstar 6 a všetci sa z neho posereme...nech žije debilizmus!
offtopic 2 :o)
senilita je na moj jednoduchy sedliacky rozum moc odborne slovo, cize neviem ,co to je, ale s debilita je moje dvojca, mame vela spolocneho...to vies, buduci rok 100-ka, to zacne druhe mládí :o)
...inak gratulujem k darčeku, pekné sviatky prajem :)
a teraz už len vrátiť starkej tých pár stoviek ;) :D :D aj tebe Maťko :)
ked som bol uz tolko titulovany vsetkym moznym, tak treba nieco dalsie do zbierky :o) ale na svoj vek vyzeram zachovalo, niektori mi hovoria, ze aj na 20 :o))
´chcel som poradit viac objektivov aby som si o nich mohol nieco precitat nejake recenzie a potom vybrat.´
aj na to je lenivý aby si len pozrel ktoré sú nikkor makroobjektívy! Kolko je tých objektívov? 150-200? či nemáme mu to rovno kúpiť? rozmýšlam...hlavne že si j*bne letecké okuliare a pózu jak víťaz superstar 6 a všetci sa z neho posereme...nech žije debilizmus!
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte sa