Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
conan7
2009-12-22 20:43:07+01
príspevok od: maTTo_corp
ja nechápem Rolo čo sa tu deje poslednú dobu....:(..Bafa si si všimol? nevieš čo je s ním?
vidíš bafo už fakt dávno nič nenapísal...ved ticho pred búrkou ;) a čo je s ním?
 
conan7
2009-12-22 20:47:26+01
že 70-200 f4 :D :D :D sračky so svetelnosťou nad f2.8 predsa nebudem kupovať :D :D nabudúce berem pevnú 400ku f2.8 is usm :D a pani Granková chcela ste napísať ´napísala´ asi v 99-tych rokoch už bojujete s miernou senilitou ;)
 
maTTo_corp
2009-12-22 20:47:34+01
príspevok od: conan7
vidíš bafo už fakt dávno nič nenapísal...ved ticho pred búrkou ;) a čo je s ním?
..no však si kukni profil génius..;(
 
conan7
2009-12-22 20:51:12+01
príspevok od: maTTo_corp
..no však si kukni profil génius..;(
dobre more už som si pozrel...no všetko zmazané...zaujímavé...ale čo si čakal úprimne? nekonečné pindanie, moralizovanie, výchova, ´dobre myslené súkromné správy´, bohvie aké tam boli v tom konkrétnom prípade dôvody. Ale vidíš že aj Mišovi preplo :D :D
 
maTTo_corp
2009-12-22 20:53:23+01
OMG....jediné čo by som čakal, že tu ľudia ostanú...ale čím ďalej tým viac to tu balí...:(
 
conan7
2009-12-22 20:57:29+01
príspevok od: maTTo_corp
OMG....jediné čo by som čakal, že tu ľudia ostanú...ale čím ďalej tým viac to tu balí...:(
hej hej ale nerozoberajme to, lebo aj toto vlákno bude zmazané, a bola by škoda za tých vypotených 1200 príspevkov :) ved asi obidvaja viac-menej vieme prečo, hoci môže to byť aj náhoda, ked pojdem do BA, tak mu zavolám a sadneme si...
 
2009-12-22 21:07:54+01
príspevok od: conan7
že 70-200 f4 :D :D :D sračky so svetelnosťou nad f2.8 predsa nebudem kupovať :D :D nabudúce berem pevnú 400ku f2.8 is usm :D a pani Granková chcela ste napísať ´napísala´ asi v 99-tych rokoch už bojujete s miernou senilitou ;)
dobre hovoris, su to sracky...
senilita je na moj jednoduchy sedliacky rozum moc odborne slovo, cize neviem ,co to je, ale s debilita je moje dvojca, mame vela spolocneho...to vies, buduci rok 100-ka, to zacne druhe mládí :o)
 
maTTo_corp
2009-12-22 21:07:54+01
príspevok od: conan7
hej hej ale nerozoberajme to, lebo aj toto vlákno bude zmazané, a bola by škoda za tých vypotených 1200 príspevkov :) ved asi obidvaja viac-menej vieme prečo, hoci môže to byť aj náhoda, ked pojdem do BA, tak mu zavolám a sadneme si...
...nj...ja len, že mi tu chýbajú niektorí ľudia a aj bafo.....tak ak sa ti podarí skús sa spýtať, ja som mu písal SS už dávnejšie ale doteraz nič, asi sa tu celý ten čas ani neukázal....

...inak gratulujem k darčeku, pekné sviatky prajem :)
 
conan7
2009-12-22 21:11:36+01
hej vytvorila sa taká elitná skupinka obyčajných debilov s nulovým IQ...budeš asi najstarším členom ephoto ;)
 
conan7
2009-12-22 21:15:37+01
no hej fakt neviem čo sa tam mohlo stať...
a teraz už len vrátiť starkej tých pár stoviek ;) :D :D aj tebe Maťko :)
 
2009-12-22 21:25:57+01
príspevok od: conan7
hej vytvorila sa taká elitná skupinka obyčajných debilov s nulovým IQ...budeš asi najstarším členom ephoto ;)
to neviem, pisal som o sebe...
ked som bol uz tolko titulovany vsetkym moznym, tak treba nieco dalsie do zbierky :o) ale na svoj vek vyzeram zachovalo, niektori mi hovoria, ze aj na 20 :o))
 
bebel
2009-12-22 23:00:07+01
príspevok od: conan7
hej vytvorila sa taká elitná skupinka obyčajných debilov s nulovým IQ...budeš asi najstarším členom ephoto ;)
..neviem, ci sa teraz ako 99 rocna zena - profesionalka, bude s nami vobec bavit ;)
 
2009-12-22 23:07:01+01
príspevok od: bebel
..neviem, ci sa teraz ako 99 rocna zena - profesionalka, bude s nami vobec bavit ;)
to si este rozmyslim :o))
 
conan7
2009-12-23 16:42:08+01
príspevok od:
to si este rozmyslim :o))
prečítal som si niečo a chápem tvoju reakciu...ten je čistý magor...

´chcel som poradit viac objektivov aby som si o nich mohol nieco precitat nejake recenzie a potom vybrat.´

aj na to je lenivý aby si len pozrel ktoré sú nikkor makroobjektívy! Kolko je tých objektívov? 150-200? či nemáme mu to rovno kúpiť? rozmýšlam...hlavne že si j*bne letecké okuliare a pózu jak víťaz superstar 6 a všetci sa z neho posereme...nech žije debilizmus!
 
2009-12-23 16:46:25+01
Rolo, mne je to uz jedno...hnidy sa zrazu ani neukazu, vsak aj naco...maju, co chceli, odbornost rastie...kazdy je spokojny a to je hlavne...
 
conan7
2009-12-23 16:52:56+01
príspevok od:
Rolo, mne je to uz jedno...hnidy sa zrazu ani neukazu, vsak aj naco...maju, co chceli, odbornost rastie...kazdy je spokojny a to je hlavne...
no to rastie :) no je to smutné...veď sprostým, patrí svet ;)
 
2009-12-23 17:07:26+01
príspevok od: conan7
no to rastie :) no je to smutné...veď sprostým, patrí svet ;)
praveze nie, lebo nikto nevie vsetko...nema vyznam to rozoberat, k nicomu to aj tak nevedie...
 
maTTo_corp
2009-12-23 17:14:26+01
..teraz by to tu chcelo quintesa a jeho žiadosť o svetový mier :)
 
2009-12-23 22:52:25+01
precital som si cely offtopic c.2...zaujimave a hlavne vtipne citanie :o)
 
maTTo_corp
2009-12-23 22:54:06+01
príspevok od:
precital som si cely offtopic c.2...zaujimave a hlavne vtipne citanie :o)
len čiste zo zvedavosti.....ako dlho ti to trvalo? :)
 
Strana 60 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()