Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
maTTo_corp
2009-12-20 09:40:44+01
príspevok od: conan7
kua ty už na ráno človekovi nedáš pokoj čo nespíš ešte? :D
však bu´d rád, že som zmenil názor..:D..a nespím, pôjdem fotiť o chvíľu..:P
 
conan7
2009-12-20 09:56:08+01
príspevok od: maTTo_corp
však bu´d rád, že som zmenil názor..:D..a nespím, pôjdem fotiť o chvíľu..:P
no chvala bohu :D :D daj potom akty zo snehu :D
 
maTTo_corp
2009-12-20 12:59:49+01
príspevok od: conan7
no chvala bohu :D :D daj potom akty zo snehu :D
som raz spravil akt ta ma už provokuješ ...závisť haha :D...dám, ale bude to strít na 50mm ako ma to učil Javelin :))
 
conan7
2009-12-20 13:04:28+01
príspevok od: maTTo_corp
som raz spravil akt ta ma už provokuješ ...závisť haha :D...dám, ale bude to strít na 50mm ako ma to učil Javelin :))
akt strít? mmm tam na východe sa dejú čudné veci... ;)
 
maTTo_corp
2009-12-20 13:10:42+01
príspevok od: conan7
akt strít? mmm tam na východe sa dejú čudné veci... ;)
nie akt strít, len strít na drzo :D...pri -10° by ale aj ten akt mohol byť zaujímavý :D
 
conan7
2009-12-20 13:25:16+01
príspevok od: maTTo_corp
nie akt strít, len strít na drzo :D...pri -10° by ale aj ten akt mohol byť zaujímavý :D
kua ale obdivujem vás :) ja ten strít by som v živote nevedel robiť :) ved to je trestný čin... :D :D ja som na to príliš slušný ;)
 
maTTo_corp
2009-12-20 13:26:46+01
príspevok od: conan7
kua ale obdivujem vás :) ja ten strít by som v živote nevedel robiť :) ved to je trestný čin... :D :D ja som na to príliš slušný ;)
...je to chytľavé....:)) a bolo nás tam viac, nebol som sám...okrem toho ľudia to brali prekvapivo dobre....:)...nj ty si z tích ;DD
 
conan7
2009-12-20 13:47:19+01
príspevok od: maTTo_corp
...je to chytľavé....:)) a bolo nás tam viac, nebol som sám...okrem toho ľudia to brali prekvapivo dobre....:)...nj ty si z tích ;DD
ja fakt by som ľudí nedokázal len tak odfotiť že idú na ulici...nemám na to gule :D :D
 
maTTo_corp
2009-12-20 13:47:54+01
príspevok od: conan7
ja fakt by som ľudí nedokázal len tak odfotiť že idú na ulici...nemám na to gule :D :D
ty si len cez net hustý čo? ;))))))
 
conan7
2009-12-20 13:50:29+01
príspevok od: maTTo_corp
ty si len cez net hustý čo? ;))))))
:D :D :D v postate hej ;)
 
maTTo_corp
2009-12-20 13:52:50+01
príspevok od: conan7
:D :D :D v postate hej ;)
..sa ti to raz vypomstí.....nie žeby som ti to prial :D
 
conan7
2009-12-20 14:09:13+01
príspevok od: maTTo_corp
..sa ti to raz vypomstí.....nie žeby som ti to prial :D
si milý takto na zlatú nedeľu :D :D :D ved hej ja nemám čo stratiť ;)
 
maTTo_corp
2009-12-20 14:23:30+01
príspevok od: conan7
si milý takto na zlatú nedeľu :D :D :D ved hej ja nemám čo stratiť ;)
teraz si si nakakal riadne...tak keď nemáš čo stratiť, čo sa bojíš? ;)))))))
 
conan7
2009-12-20 14:25:06+01
príspevok od: maTTo_corp
teraz si si nakakal riadne...tak keď nemáš čo stratiť, čo sa bojíš? ;)))))))
že stúpim tým ľuďom neslušne do intímnej sféry a nie som na to oprávnený ;) ja nechcem nikoho uraziť vieš :)))
 
maTTo_corp
2009-12-20 14:28:35+01
príspevok od: conan7
že stúpim tým ľuďom neslušne do intímnej sféry a nie som na to oprávnený ;) ja nechcem nikoho uraziť vieš :)))
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
 
maTTo_corp
2009-12-20 16:03:42+01
príspevok od: conan7
že stúpim tým ľuďom neslušne do intímnej sféry a nie som na to oprávnený ;) ja nechcem nikoho uraziť vieš :)))
http://www.ephoto.sk/uzivatelska-sekcia/foto-galeria/?action=showPhoto&id=93700&autor_id=5496

....myslíš, že som mu vstúpil do intímnej sféry? :))
 
conan7
2009-12-22 20:38:12+01
príspevok od:
ako dve hrdlicky ;o)) idem ja spat, bo som mal dnes narocne fotenie, nie som zvyknuty, normalne ma to unavilo :o))) tak hrkutajte dalej, nech mam co rano citat ;o))
Granek no pozri sa, čo som ti dnes kúpil ;) vytlač si to a daj pod stromček ;)a čo spravil s profilom zase? :D :D :D si dostal nejaké povzbudzujúce slová od tvojich fanušíkov, či čo sa stalo? ;)
 
conan7
2009-12-22 20:38:37+01
*si
 
maTTo_corp
2009-12-22 20:41:12+01
príspevok od: conan7
Granek no pozri sa, čo som ti dnes kúpil ;) vytlač si to a daj pod stromček ;)a čo spravil s profilom zase? :D :D :D si dostal nejaké povzbudzujúce slová od tvojich fanušíkov, či čo sa stalo? ;)
ja nechápem Rolo čo sa tu deje poslednú dobu....:(..Bafa si si všimol? nevieš čo je s ním?
 
2009-12-22 20:42:30+01
príspevok od: conan7
Granek no pozri sa, čo som ti dnes kúpil ;) vytlač si to a daj pod stromček ;)a čo spravil s profilom zase? :D :D :D si dostal nejaké povzbudzujúce slová od tvojich fanušíkov, či čo sa stalo? ;)
nie, zmena je zivot a konecne som o sebe napisal pravdu :o))
ty si truba, Rolo...ked sa uz chces pochvalit, tak nabuduce fot to oznacenie za cervenym pruzkom pri prednej sosovke :o)) takto si clovek moze mysliet, ze si kupil 70-200/4 :o))
 
Strana 59 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()