Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
2009-12-23 22:58:11+01
príspevok od: maTTo_corp
len čiste zo zvedavosti.....ako dlho ti to trvalo? :)
nejak som to nestopoval...odhad cca polhodinku, viac nie...
 
2009-12-23 23:01:46+01
zwolfhunderd prispevkov...cca 400 za mesiac, kedze som to zakladal na Michala...
 
conan7
2009-12-23 23:06:04+01
príspevok od:
precital som si cely offtopic c.2...zaujimave a hlavne vtipne citanie :o)
aj ja čisto zo zvedavosti :) a načo? hľadal si niečo, či len si pospomínal? nostalgia? :)
 
conan7
2009-12-23 23:07:32+01
príspevok od:
zwolfhunderd prispevkov...cca 400 za mesiac, kedze som to zakladal na Michala...
a samé odborné príspevky, je v tom vlákno skryté asi rozum ephota :D :D ešte spočítaj kolkí celkom prispevali a kto bol najaktívnejší ;)
 
2009-12-23 23:08:28+01
príspevok od: conan7
aj ja čisto zo zvedavosti :) a načo? hľadal si niečo, či len si pospomínal? nostalgia? :)
bol som zvedavy, co vsetko sa popisalo...
 
2009-12-23 23:09:33+01
príspevok od: conan7
a samé odborné príspevky, je v tom vlákno skryté asi rozum ephota :D :D ešte spočítaj kolkí celkom prispevali a kto bol najaktívnejší ;)
neblazni, nebudem ti mastit ego :o)
 
conan7
2009-12-23 23:09:41+01
príspevok od:
bol som zvedavy, co vsetko sa popisalo...
a aj si našiel pointu? :D nejaké ponaučenie?
 
conan7
2009-12-23 23:11:00+01
príspevok od:
neblazni, nebudem ti mastit ego :o)
myslíš že by som vyhral? :) ale to by ma fakt zaujímalo že kolkí dokopy prispeli ;)
 
2009-12-23 23:12:03+01
príspevok od: conan7
a aj si našiel pointu? :D nejaké ponaučenie?
to sa aj da - najst v offtipicu pointa? v Rakusku som sa naucil, ze nemam hladat pointu, logiku a rozum tam, kde nie je...
 
2009-12-23 23:13:40+01
príspevok od: conan7
myslíš že by som vyhral? :) ale to by ma fakt zaujímalo že kolkí dokopy prispeli ;)
neviem...ked sa budem velmi nudit, tak urobim statistiku, kto kolko napisal...
 
conan7
2009-12-23 23:13:55+01
príspevok od:
to sa aj da - najst v offtipicu pointa? v Rakusku som sa naucil, ze nemam hladat pointu, logiku a rozum tam, kde nie je...
čoooooo, že tuto nie je ROZUM???? urazil si ma, žiadam admina by ťa vymazal!!! :D
 
2009-12-23 23:15:42+01
príspevok od: conan7
čoooooo, že tuto nie je ROZUM???? urazil si ma, žiadam admina by ťa vymazal!!! :D
mna nemozno vymazat, mna mozno len rozpustit v mlieku a rovno v trvanlivom, aby to bolo natrvalo :o)) to napisal Slavo, zobral som si od neho kopirajt :o)
 
conan7
2009-12-23 23:17:51+01
príspevok od:
mna nemozno vymazat, mna mozno len rozpustit v mlieku a rovno v trvanlivom, aby to bolo natrvalo :o)) to napisal Slavo, zobral som si od neho kopirajt :o)
a prečo urážaš bebel??? tým že si povedal že tu nie je rozum si na ňu prakticky povedal že je sprostá...hanba ti! ;)
 
2009-12-23 23:30:10+01
príspevok od: conan7
a prečo urážaš bebel??? tým že si povedal že tu nie je rozum si na ňu prakticky povedal že je sprostá...hanba ti! ;)
ju by som si nedovolil urazit...bral som do uvahy len same trne, ktore rozum nemaju, na kvet ruze som zabudol :o) snad mi prepaci...
 
conan7
2009-12-23 23:32:44+01
príspevok od:
ju by som si nedovolil urazit...bral som do uvahy len same trne, ktore rozum nemaju, na kvet ruze som zabudol :o) snad mi prepaci...
loool aké romantické prirovnanie, ty by som bol na prelome 18. a 19. storočia veľmi obľúbeným :D :D
 
maTTo_corp
2009-12-23 23:32:49+01
príspevok od: conan7
a prečo urážaš bebel??? tým že si povedal že tu nie je rozum si na ňu prakticky povedal že je sprostá...hanba ti! ;)
...ako pekne sa jej teraz zastávaš...:) som si všimol, že ste si tu minule hrkútali O:))
 
Cako
ocenenie redakciou 2009-12-23 23:36:22+01
príspevok od: maTTo_corp
...ako pekne sa jej teraz zastávaš...:) som si všimol, že ste si tu minule hrkútali O:))
kua tu je uz prispevkov..kolko moze byt maximum ?:) alebo zalozite aj 3jku ? :D
Cakas do polnoci ??:)) Teraz uz aj ja...chcem pridat fotku...globalne oteplovanie...nahlad neboli stock mozes vidiet prvy :D
http://img709.imageshack.us/img709/2471/oteplovanie.jpg
 
2009-12-23 23:36:29+01
príspevok od: conan7
loool aké romantické prirovnanie, ty by som bol na prelome 18. a 19. storočia veľmi obľúbeným :D :D
vidis, zijem v inej dobe :o)) mozno som reinkarnovany Ludovit XIV. :o))
 
2009-12-23 23:38:02+01
mne to pripada, akoby tu cestu niekto posolil...len na tych fotkach je cukor :o))
 
maTTo_corp
2009-12-23 23:38:33+01
príspevok od: Cako
kua tu je uz prispevkov..kolko moze byt maximum ?:) alebo zalozite aj 3jku ? :D
Cakas do polnoci ??:)) Teraz uz aj ja...chcem pridat fotku...globalne oteplovanie...nahlad neboli stock mozes vidiet prvy :D
http://img709.imageshack.us/img709/2471/oteplovanie.jpg
...heej dnes čakám aj ja do polnoci a asi tu dám tú foto pre teba...;).....nechce sa mi čakať do 25 :D....sériu som aj tak nepridával zaradom.....tak si teda počkaj a hneď sa aj môžeš vyjadriť či to stálo za to :P
 
Strana 61 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()