čoooooo, že tuto nie je ROZUM???? urazil si ma, žiadam admina by ťa vymazal!!! :D
mna nemozno vymazat, mna mozno len rozpustit v mlieku a rovno v trvanlivom, aby to bolo natrvalo :o)) to napisal Slavo, zobral som si od neho kopirajt :o)
mna nemozno vymazat, mna mozno len rozpustit v mlieku a rovno v trvanlivom, aby to bolo natrvalo :o)) to napisal Slavo, zobral som si od neho kopirajt :o)
a prečo urážaš bebel??? tým že si povedal že tu nie je rozum si na ňu prakticky povedal že je sprostá...hanba ti! ;)
...ako pekne sa jej teraz zastávaš...:) som si všimol, že ste si tu minule hrkútali O:))
kua tu je uz prispevkov..kolko moze byt maximum ?:) alebo zalozite aj 3jku ? :D
Cakas do polnoci ??:)) Teraz uz aj ja...chcem pridat fotku...globalne oteplovanie...nahlad neboli stock mozes vidiet prvy :D
http://img709.imageshack.us/img709/2471/oteplovanie.jpg
kua tu je uz prispevkov..kolko moze byt maximum ?:) alebo zalozite aj 3jku ? :D
Cakas do polnoci ??:)) Teraz uz aj ja...chcem pridat fotku...globalne oteplovanie...nahlad neboli stock mozes vidiet prvy :D
http://img709.imageshack.us/img709/2471/oteplovanie.jpg
...heej dnes čakám aj ja do polnoci a asi tu dám tú foto pre teba...;).....nechce sa mi čakať do 25 :D....sériu som aj tak nepridával zaradom.....tak si teda počkaj a hneď sa aj môžeš vyjadriť či to stálo za to :P
offtopic 2 :o)
Cakas do polnoci ??:)) Teraz uz aj ja...chcem pridat fotku...globalne oteplovanie...nahlad neboli stock mozes vidiet prvy :D
http://img709.imageshack.us/img709/2471/oteplovanie.jpg
Cakas do polnoci ??:)) Teraz uz aj ja...chcem pridat fotku...globalne oteplovanie...nahlad neboli stock mozes vidiet prvy :D
http://img709.imageshack.us/img709/2471/oteplovanie.jpg
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte sa