Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
conan7
2009-12-19 20:11:21+01
príspevok od:
ja som imunny aj proti krucifixu aj proti cesnaku :o)))
kolík do srdca? či strieborná guľka?
pozor ja som Blade trilogy pozrel viackrát, viem ako na upírov :)
 
bebel
2009-12-19 20:21:04+01
príspevok od:
vidim, ze som vam chybal :o)))
..skor forum tebe ;)
 
conan7
2009-12-19 20:28:46+01
ľudia kde je tu móda? niekto povedal že ludia sem dávajú fotky ako na facebook.asi hej

http://www.ephoto.sk/uzivatelska-sekcia/foto-galeria/?action=showPhoto&id=93577&autor_id=7509
 
2009-12-19 20:30:40+01
kolik poznam, ale ta strieborna gulka je pre mna novinka...a horory, upirov a ostatne somariny nepozeram :o)
 
bebel
2009-12-19 20:30:50+01
..este tam mohol/a zakliknut, ze ´akt
p.s.: neviem, ci som mohla reagovat na conana7 ;)
 
2009-12-19 20:32:02+01
príspevok od: bebel
..skor forum tebe ;)
to som taky priehladny? :o) ale nie, uz som na odvykacke :o)
 
bebel
2009-12-19 20:32:15+01
nejak sa to tam zhulaakalo
 
bebel
2009-12-19 20:32:41+01
a zas ja to se..kaslem
 
2009-12-19 20:33:47+01
sak nevidis? ved su oblecene, to je moda :o))
 
conan7
2009-12-19 20:34:45+01
fakt na to sa už ani kriketussska nechytá. a ja tiež neviem či ti mám odpovedať, lebo som dostával súkromné správy, že ako si ja dovolujem tak hrubo ťa urážať. dúfam že to nebolo na objednávku ;)
 
bebel
2009-12-19 20:36:28+01
príspevok od: conan7
fakt na to sa už ani kriketussska nechytá. a ja tiež neviem či ti mám odpovedať, lebo som dostával súkromné správy, že ako si ja dovolujem tak hrubo ťa urážať. dúfam že to nebolo na objednávku ;)
ty sa tu nejak vyzans - travis tu nejak moc casu :) - skusky uz su hotove? :p

fiiiha, si ma urazal niekedy?
 
conan7
2009-12-19 20:36:55+01
príspevok od:
sak nevidis? ved su oblecene, to je moda :o))
ako ja fakt pod fotky píšem málo lebo nemám o tom dlhosiahajúce vedomosti ani skúsenosti, ale toto nazvať že móda??????????????????????????? trochu sebereflexie prosím :(
 
conan7
2009-12-19 20:39:10+01
heeeeej sú! predstav si a na moje prekvapenie trikrát za A :D :D idem na štipko asi :D no normálne mi druhý najkrajší človek na svete (prvý je atiart) písal súkromnú správu že je to poburujúce ako ťa urážam :) :)
 
bebel
2009-12-19 20:41:28+01
príspevok od: conan7
heeeeej sú! predstav si a na moje prekvapenie trikrát za A :D :D idem na štipko asi :D no normálne mi druhý najkrajší človek na svete (prvý je atiart) písal súkromnú správu že je to poburujúce ako ťa urážam :) :)
gratul :) - nieco z teba bude :)) (pisalek :)

ja sa pytam ale teba, ci si ma urazal
 
2009-12-19 20:42:42+01
príspevok od: conan7
ako ja fakt pod fotky píšem málo lebo nemám o tom dlhosiahajúce vedomosti ani skúsenosti, ale toto nazvať že móda??????????????????????????? trochu sebereflexie prosím :(
nehladaj nieco tam, kde to nie je...o sebareflexii by sa dalo hovorit, kebyze sa ta fotka sem neprida :o))
 
2009-12-19 20:43:24+01
príspevok od: conan7
heeeeej sú! predstav si a na moje prekvapenie trikrát za A :D :D idem na štipko asi :D no normálne mi druhý najkrajší človek na svete (prvý je atiart) písal súkromnú správu že je to poburujúce ako ťa urážam :) :)
vsak ja som ti nepisal :o)))
 
conan7
2009-12-19 20:43:59+01
preto som sa trochu pousmieval nad tým, lebo myslím si že nič také som ti nenapísal, nemám za čo sa ospravedlňovať...
 
maTTo_corp
2009-12-19 20:44:34+01
príspevok od: conan7
ľudia kde je tu móda? niekto povedal že ludia sem dávajú fotky ako na facebook.asi hej

http://www.ephoto.sk/uzivatelska-sekcia/foto-galeria/?action=showPhoto&id=93577&autor_id=7509
ty vole tak toto je fail :DDDD
 
bebel
2009-12-19 20:45:04+01
príspevok od: conan7
preto som sa trochu pousmieval nad tým, lebo myslím si že nič také som ti nenapísal, nemám za čo sa ospravedlňovať...
vsak preto sa pytam, normal (vtipna) konverzejsn....... to su mi veci.. toto uz co je... uf
 
conan7
2009-12-19 20:47:21+01
príspevok od:
vsak ja som ti nepisal :o)))
áááá ty bohužiaľ tam nepatríš, lebo si nevytrtkal polku republiky (aspon o tom nerozprávaš vkuse) a ani celá trieda dievčat na stužkovej sa z teba ešte neroztopilo...či sa mýlim? ked áno tak ťa posuniem hore na rebríčku ;)
 
Strana 55 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()