Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
2009-12-18 19:03:34+01
príspevok od: bebel
..smad moze byt po vselicom :)
myslis nieco konkretne? ;o)
 
2009-12-18 19:04:09+01
a 1000-ci prispevok je moj :o)))
 
bebel
2009-12-18 19:04:36+01
príspevok od:
a 1000-ci prispevok je moj :o)))
..to sme aj chceli - samozrejme :)
 
2009-12-18 19:25:55+01
príspevok od: bebel
..to sme aj chceli - samozrejme :)
to som si aj myslel - samozrejme :o)
 
SHoDaN
2009-12-18 19:39:38+01
keď si si toto vlákno zakladal, tak si nečakal, že ti tá tisícka vyjde...
 
2009-12-18 19:47:41+01
nezakladal som ho kvoli poctu...len kvoli tomu, aby sa kecalo tam, kde sa ma :o)
 
SHoDaN
2009-12-18 20:04:58+01
a nekecalo, kde sa nemá...
 
bebel
2009-12-18 20:09:53+01
..a aby sa fotilo popri tom :)
 
2009-12-18 20:16:38+01
príspevok od: bebel
..a aby sa fotilo popri tom :)
to sa da? ja som pocul, ze muzi nevedia robit dve veci naraz ;o))
 
SHoDaN
2009-12-18 20:26:25+01
veď tu máme aj fotografky.... napr. nemenované z TT
 
2009-12-18 20:29:17+01
to ano...ale naco im robit reklamu, tej maju uz dost :o)
 
bebel
2009-12-18 21:03:51+01
príspevok od:
to sa da? ja som pocul, ze muzi nevedia robit dve veci naraz ;o))
ty si muz? :)
 
2009-12-18 21:11:44+01
príspevok od: bebel
ty si muz? :)
podla mojej profilovky je to jasne, nie? len som sa zabudol oholit :o))
 
bebel
2009-12-18 21:12:44+01
ale tie vlasy su bohovske :)
 
2009-12-18 21:16:09+01
príspevok od: bebel
ale tie vlasy su bohovske :)
to je parochna, lebo v civile by som take dlhe nezniesol :o)
 
conan7
2009-12-18 21:45:32+01
dobre že sa dosiahla tá tisícka ešte pred moderovaním, lebo potom sa nám tu budú príspevky vymazávať :) aby som bol konkrétny, časť ked sme riešili statív, no to celé by išlo preč, lebo to je intopic...
ale keď sa na to pozreš je z toho vlákna zaujímavé čítanie, je tu všetko: kamarátstvo, súdržnosť, závisť, nenávisť, hádky, romantika a mnoho i. ... :)
 
2009-12-18 21:49:52+01
cez sviatky, ked nebude co robit, tak si ho precitam :o)) a kde je romantika?
 
conan7
2009-12-18 21:52:40+01
príspevok od:
cez sviatky, ked nebude co robit, tak si ho precitam :o)) a kde je romantika?
tam kde riešite aká krásna ja bebelova (z čudnej perspektívy) odfotená noha :D :D
 
2009-12-18 21:57:13+01
príspevok od: conan7
tam kde riešite aká krásna ja bebelova (z čudnej perspektívy) odfotená noha :D :D
bebelkina :o) ahaaa, no to hej :o) ale je to normalny pohlad zvrchu :o)
 
conan7
2009-12-18 22:00:34+01
príspevok od:
bebelkina :o) ahaaa, no to hej :o) ale je to normalny pohlad zvrchu :o)
dám sa odmenu nebol :( kua môj slabomyselný rozum nedokáže spracovať že ´bebel´ je ženského rodu ;)to sú už na mna vysoké lingvistiské prekážky :(
 
Strana 51 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()