Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

Komentáre

Janča
2010-02-28 15:56:21+01
Nepáči sa mi spôsob komentoania fotografii. Navrhovala by som, ak niekto pridá komentár, a iný užívateľ mu naň chce reagovať, nech sa príspevok zobrazí POD ptíspevkom na ktorý chceme reagovať a nie že príspevok sa znava ukáže druhý krát a až potom je reagujúci príspovok. Ten prvý by v tom pípade mohol zmiznúť. Napísala som to všeliako ale hádam tomu aspoň niektorí chápete že čo so tým myslela :D
 
Ivo003
2010-02-28 16:13:39+01
Ja som to pochopil, dobre si myslela.
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2010-02-28 17:11:26+01
Aj ja som to pochopil, ale nedobre si to vymyslela, vznikne chaos, nebude časová postupnosť...
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2010-02-28 17:15:08+01
Pozerám Janča, že tu máš jednu fotku a jeden komentár, teda si zrejme nová. Najprv by bolo dobre sa so systémom zoznámiť, pochopiť ho a až potom predkladať zlepšenia a návrhy.
Neber to ako výčitku, to len ja som taký múdry... :-)
 
Janča
2010-02-28 17:21:38+01
nie ja niesom nova mala som nick riri147 ale tam mi ku fotkam furt nadavali tak sm si zriadila novy :)
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2010-02-28 17:22:09+01
Aha Janča, asi sa musím ospravedlniť, lebo v inej téme čítam, že si mala starý nick, teda nebudeš nová. Aký si mala starý nick? Prečo máš nový?
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2010-02-28 17:22:45+01
Si rýchlejšia... :-)
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2010-02-28 17:25:10+01
príspevok od: Janča
nie ja niesom nova mala som nick riri147 ale tam mi ku fotkam furt nadavali tak sm si zriadila novy :)
Pod starým nickom ti nadávali, pod novým už nebudú...? :-)
 
Janča
2010-02-28 17:28:16+01
:) nepoznáš pls ešte nejaký portál okrem tohoto? Potrebovala by som názory na moje fotky lebo sa chcem foteniu venovat profesionálne a chcem vedeť že čo je dobré prípadne čo by sa dalo vylepšiť...so starého nicku mám v kompe uložených ešt 11 pekných fotiek ktoré sem pridám a potom budem fotiť nové. komentáre by mi bodli tak ak budeš mať čas a chuť tak sa pristav raz za pár dní... :)
 
Janča
2010-02-28 17:29:49+01
príspevok od: Stratený Stano
Pod starým nickom ti nadávali, pod novým už nebudú...? :-)
netuším hádam nie :D
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2010-02-28 17:51:45+01
príspevok od: Janča
:) nepoznáš pls ešte nejaký portál okrem tohoto? Potrebovala by som názory na moje fotky lebo sa chcem foteniu venovat profesionálne a chcem vedeť že čo je dobré prípadne čo by sa dalo vylepšiť...so starého nicku mám v kompe uložených ešt 11 pekných fotiek ktoré sem pridám a potom budem fotiť nové. komentáre by mi bodli tak ak budeš mať čas a chuť tak sa pristav raz za pár dní... :)
V tomto ti asi zaiden portal nepomoze. Na hodnotenie tvorby sluzia akcie typu Portfolio Review, dobre je sa zapojit aj do klubovej cinnosti. Snad si nemyslis, ze ti co tu bezne komentuju, su na to vyskoleni. Jedna vec je dobre fotit, druha vyjadrit nazor tak, aby dotycnemu skutocne pomohol.
Pokial ti pri prvom nicku nadavali, cim to bolo? Bolo to nadavanie, alebo tvrda kritika? Myslis, ze iny nick vsetko zmeni.
Dufam, ze sa na mna nenahnevas, ale pozrel som si tvoju stranku a zatial je to len take zaciatocnicke cvakanie. Mas este pred sebou daleku cestu, velmi daleku cestu. Prajem vela zdaru a hlavne na sebe neustale tvrdo makaj. A zatial sa na druhych moc nehnevaj ak ti daju tvrdu kritiku. Pochvaly si musis zasluzit.
 
2010-02-28 18:05:36+01
NJechajte ju! ;))) Neberte jej sny a iluzie... Podla mna na to ma uz teraz...

Nezmyselne vycvaky, nemajuce zhola nic a zufalej kvality... idealny adept na profi karieru..;)))
 
2010-02-28 18:07:31+01
ale hlavne co potrebuje a to ma nadmieru... je pocit, ze jej krivdia, ze ju nikto nechape a podobne...;)))

nepoznam ´umelca´ - u nas urcite nie, ktory by premierou nevladol prave touto zbranou..;)))

Nechtiac som predosly odoslal, tak som si dovolil doplnit
 
wayne
2010-02-28 18:49:37+01
príspevok od: Janča
netuším hádam nie :D
ked nieco ides odfotit, alebo odfotis, skus sa na tu fotku pozriet a predstavit si, co asi povie ludom, ktori ta nepoznaju, ktori nevedia o co ti islo, ktori nepoznaju ludi na tvojich fotkach, a ktori neboli tam, kde ty...

a na komentare pod fotkami sa vykasli, zo zaciatku je vacsina z nich negativnych, ale to je logicke, ludia co fotia su o krocik dalej a uz nevedia ake to bolo na zaciatku. je tu velmi malo ludi, ktori by ti vedeli poradit, a nikto z nich ta nenauci fotit, jedine co sa im mozno podari je odradit ta.

Karol ma pravdu, o pochvalu musis bojovat a obcas musis prejst trnim aby si vedela ake je to stat na prijemnej pode uznania.

 
2010-02-28 19:10:35+01
´je tu velmi malo ludi, ktori by ti vedeli poradit, a nikto z nich ta nenauci fotit, jedine co sa im mozno podari je odradit ta. ´..;)) Nemas pocit, ze by ich mohlo odradzat hlavne to, aky ma autorka tohoto vlakna postoj? ;))

Ty brdo, ja sa teda ucim o fotografii a obraze snad cely zivot, ale jej sebavedomie este nemam...
 
wayne
2010-02-28 20:58:02+01
vseobecne internet je zly ucitel pokial ma ziaka ktory si nevie priznat vlastnu chybu. ak by sa holka pridala do nejakeho realneho fotoklubu alebo vytvorila nejake spojenia s realnymi ludmi, urcite by neprezentovala take sebavedomie, ak by sa dostala do konfrontacie s niekym kto ma tvorbu o niekolko tried vyssie... problem mladych ludi, najma dievcat je ich arogancia a drzost, s internetom je to ako s alkoholom, ak sa clovek k nemu dostane primlady, vymatie mu mozog... s tvojimi nazormi suhlasim, no naivne snivam o tom, ze existuju aj inteligentni mladi ludia ktorych staci usmernit... vsak nechcem az tak vela.. alebo ano?
 
2010-02-28 21:08:56+01
príspevok od: wayne
vseobecne internet je zly ucitel pokial ma ziaka ktory si nevie priznat vlastnu chybu. ak by sa holka pridala do nejakeho realneho fotoklubu alebo vytvorila nejake spojenia s realnymi ludmi, urcite by neprezentovala take sebavedomie, ak by sa dostala do konfrontacie s niekym kto ma tvorbu o niekolko tried vyssie... problem mladych ludi, najma dievcat je ich arogancia a drzost, s internetom je to ako s alkoholom, ak sa clovek k nemu dostane primlady, vymatie mu mozog... s tvojimi nazormi suhlasim, no naivne snivam o tom, ze existuju aj inteligentni mladi ludia ktorych staci usmernit... vsak nechcem az tak vela.. alebo ano?
Nie, nechces..;)

Zijem v malej obci a aby som nebol zahrabany len v zahradke, skalke ci len sa nepoflakoval, vediem tu raz do tyzdna, taky maly kruzok pre miestne deti, ktore nasli v sebe to nadsenie pre fotografiu.. Dve z nich sa dokonca dostali do BB na akademiu... je to tisic a jedno ale..;) Je radost s nimi stravit tych par hodin a pozorovat ich..
 
Daniel.U
2010-02-28 21:11:19+01
Ja neviem pochopit jedno. Ako moze niekto povedat, kto je na zaciatku samostudia a vykazuje podpriemerne vysledky, ze sa chce tomu venovat profesionalne. Ved najprv je uspesna vlastna tvorba, potom spatna vazba od okolia, sebareflexia a potom si mozem povedat co tak odfotit nieco aj za peniaze... Neda sa to presne opacne, ze urcim si ciel a ostatne mu prisposobim. To sa tak robi v sporte
 
immortal20
2010-03-01 05:41:45+01
príspevok od: Janča
:) nepoznáš pls ešte nejaký portál okrem tohoto? Potrebovala by som názory na moje fotky lebo sa chcem foteniu venovat profesionálne a chcem vedeť že čo je dobré prípadne čo by sa dalo vylepšiť...so starého nicku mám v kompe uložených ešt 11 pekných fotiek ktoré sem pridám a potom budem fotiť nové. komentáre by mi bodli tak ak budeš mať čas a chuť tak sa pristav raz za pár dní... :)
www.deviantart.com
cam budes mat kupu comentarov :-)
 
2010-03-01 08:47:01+01
Cenzura????
 
Strana 1 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()