Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

Komentáre

Janča
Janča 2010-02-28 15:56:21+01
Nepáči sa mi spôsob komentoania fotografii. Navrhovala by som, ak niekto pridá komentár, a iný užívateľ mu naň chce reagovať, nech sa príspevok zobrazí POD ptíspevkom na ktorý chceme reagovať a nie že príspevok sa znava ukáže druhý krát a až potom je reagujúci príspovok. Ten prvý by v tom pípade mohol zmiznúť. Napísala som to všeliako ale hádam tomu aspoň niektorí chápete že čo so tým myslela :D
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2010-03-01 09:00:12+01
príspevok od:
Cenzura????
Veru tak.
 
2010-03-01 10:11:14+01
OK..

Nikde som nenasiel zmazanie registracie, tak ked si hovies v mazani, poprosim ta zmaz aj moju registraciu...

Vdaka...
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2010-03-01 10:20:56+01
Vymazal som prispevky, pretoze obsahovali veci, ktore sem nepatria (narazky na analny a oralny sex). Skutocne trvas na zruseni uctu?
 
wayne
2010-03-01 15:24:33+01
vskutku usmevny koniec. one ´cenzurovane´ prispevky som rano cital, neboli nijak obohacujuce, takyto teatralny odchod od cloveka, ktory ma take skusenosti som fakt necakal...

podla mna sa Peter vrati, minimalne aby sem nazrel co noveho, ephoto forum je silne navykove ;)
 
Janča
2010-03-01 16:05:18+01
nie kebyze kritika tak to asik poznaam :D proste byvali spoluziaci si zistili moj nik a sa posmievalii alee sak to je jedno teraz mam nov a finito
 
Janča
2010-03-01 16:16:00+01
ale odbocili sme od temy komentarov... :p
 
Janča
2010-03-01 16:24:12+01
dik za prispevok...nie nebola to kritika len moji byvali spoluziaci si tu vytvorili nick a zacali tu pisal ku mojim fotkam komentare typu ahoj tvoja babka bola dnes v kostole a smrdela viac jak ty a tak...a to sa k fotkam moc nehodi nemyslite? :D a kedze tu ani nieje moznosst zmazania tych komentarov tak neviem ako ina by ste to riesili vy osatni... neviem ako to bude pokracovat na tomto niku ale za pokus to stalo. ak to bude pokracovat tak proste koncim :)
A dik aj za kuknutie mojej stranky je prawda ze mam pred sebou ete velky kus cety no co usch ale oproti starym fotkam sa podstatne lepsim :D lenze na dobre fotky treba aj fajny fotak a z toho mojho je to asi maximum...neviem, skusam... kukni album projekt ephoto.sk, tam mám tie ´lepsie´ fotky a lepsie uz asi ani nebudú to je vrchol mojho snazenia :) ale vratme sa k teme komentare ludia...
 
Janča
2010-03-01 16:25:46+01
príspevok od: Karol Srnec
Vymazal som prispevky, pretoze obsahovali veci, ktore sem nepatria (narazky na analny a oralny sex). Skutocne trvas na zruseni uctu?
a aj mne zrus prosim ten riri147
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()