Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

Foto sútaže na Portaly

sokoliar.bobor
2010-11-20 16:33:01+01
Mal bi som taki navrh neviem ja osobne som tu nikde nenasiel sutaze pre zaregistrovanich ja neviem dajme tomu na temy napr: Jesen priroda zima zver Co sa mi teda na inich stranka paci bol bi niekto zato abi sa tu take sutaze organizovaly ??
 
PaPi
2010-11-20 16:38:33+01
... akoze niekedy sa chyba zatula... ale co je vela to je vela ;-)
 
TTL
2010-11-20 16:39:40+01
No ne, airsoftak bobor, ten pravopis mi bol povedomy :)

Napad dobry.

A btw ostatni tentoraz pravopis nerieste.
 
PaPi
2010-11-20 16:51:52+01
ok ;-)
 
Cyril
2010-11-20 17:03:00+01
Ved daj temu a do nazvu sa supne nazov temy. Budeme troska improvizovat ;)
 
sokoliar.bobor
2010-11-20 17:11:44+01
Ja asi umrem ... ten svet je taky mali ... preco ma vzdi vsade niekto pozna ...
 
sokoliar.bobor
2010-11-20 17:12:41+01
príspevok od: Cyril
Ved daj temu a do nazvu sa supne nazov temy. Budeme troska improvizovat ;)
A ti si to ako myslel ? dame napr temu sutaz na temu: Jesen a sami si budeme pridavat ??
 
Cyril
2010-11-20 17:22:40+01
Ked sa inak neda, preco nie? Len kolko ludi sa zapoji neodhadnes. Moze to skoncit peknym fiaskom. Ak to bude recesia na Azet, tak sa ich z prce zapoji strasne vela :D Ale to by bolo asi dobre az na Silvestra :)
 
vlcimak
2010-11-20 17:38:21+01
Pred niekolkymi rokmi prebehla podobna fotograficka sutaz na digineff, pruzne tam na to zareagovali a vznikla specialna kolonka na sutaze, mozno sa to casom ujme aj tu, napad vitam... Zo zaciatku sa do popisu k fotografii davala informacia, ze fotka patri k sutazi s nazvom xy. Vypisal sa termin kedy je uzavierka pre vkladanie fotografii.
 
sokoliar.bobor
2010-11-20 17:43:33+01
No presne tak som to mal na mysli ako vlcimak mozno bi to aj stou kolonkou vislo neviem ako je to tu s adminmy....
 
PeCh
2010-11-20 17:58:33+01
príspevok od: Cyril
Ked sa inak neda, preco nie? Len kolko ludi sa zapoji neodhadnes. Moze to skoncit peknym fiaskom. Ak to bude recesia na Azet, tak sa ich z prce zapoji strasne vela :D Ale to by bolo asi dobre az na Silvestra :)
Prečo? Ja si myslím, že takéto minisúťaže by mohli byť aj bez cien. Veľa ľudí poteší aj to, že sa ich fotky objavia medzi top vybranými. Určite by to bolo lepšie a spravodlivejšie ako súčasné foto dňa a mesiaca. Každý mesiac by sa vybrala téma a po mesiaci by redaktori vybrali povedzme 10 najlepších fotiek tejto témy. Na fotoradce.cz majú niečo podobné.
 
Cerberus
2010-11-20 18:00:52+01
Nejaká súťaž v súčinnosti s e-photo tu beží:

http://www.ephoto.sk/lumix-travel-photo-2010/

A ešte bík, bilyna, bistrýi, abi, bi, Bitsxa.
To len abi som zapadol. Troshka. Do kolektývu.
 
vlcimak
2010-11-20 18:20:19+01
Jedna vec je oficialna sutaz s vecnymi cenami, druha je zdrave sutazenie, sice bez cien, ale zato ohodnotena ostatnymi zucastnenymi kde si mozu fotografie navzajom porovnavat a vyjadrovat sa k nim. Osobne mam tak trochu nedoveru k tym sutaziam, kde ide o nieco viac ako o to moralne ohodnotenie, pred casom tu prebiehala sutaz s cenami, kde hodnotili samotni ucastnici pridelovanim bodov. Takmer cely cas som sa drzal na 2. az 4. mieste, vzdy som dostaval takmer maximalne pocty bodov, tesne pred uzavierkou mi nejaky dobrak pridelil minimalny pocet, cim mi znizil priemer, asi mi on alebo jeho znamy sliapal na paty a potreboval sa posunut na rebricku...
Myslim, ze je dobry napad pokusit sa o to, nie je co stratit, neviem, ake fiasko tu moze hrozit. Dolezite vsak je zadat, ze ide o tematicku sutaz, v tej na digineff bolo viac fotografii, ktore mali svoju hodnotu len v suvislosti s vypisanou temou, nie ze by neboli dobre, ale samy o sebe az tak vela nevypovedali... Ak to bude nieco, k comu sa budem moct pripojit, urcite tuto myslienku podporim svojou ucastou... Uz si presne nespominam, myslim, ze sa tam vypisovala tema na jeden tyzden (alebo to boli dva?)
 
beholder
2010-11-20 19:10:48+01
...mať taký pravopis ako Ty máš nápady?!...(sem tam sa ruka šm´i´kne po klávesnici každému, no u Teba to ja ako naschvál)...

...taká tá ´metodická´ súťaž by sa páčila aj mne:)
 
KESKOSENI
2010-11-20 19:23:16+01
HM...hm...-http://www.ephoto.sk/uzivatelska-sekcia/forum/?action=showComments&id=3902
 
sokoliar.bobor
2010-11-20 19:40:26+01
Tak mame dve moznosti ako citam:

1. Nepravdepodobnejsia ze sa admin poziada oto abi sa sptavila kolonka

2. ze si to spravime sami s temou ...

Moj navrh bi bol viskusat tu 2. moznos a kedze uz sa blizi ta zima mohla bi bot prva tema zima (zzvierata krajina atd..)
 
sokoliar.bobor
2010-11-20 19:41:51+01
Add: este co pisal vlcimak ktim cenam ceni mozeme dat napr ja mozem hodit zadarmo vtupenku na sokoliarsky dvor na vistupenie bud na slovensku alebo v nemecku :D
 
vlcimak
2010-11-20 20:02:16+01
príspevok od: sokoliar.bobor
Add: este co pisal vlcimak ktim cenam ceni mozeme dat napr ja mozem hodit zadarmo vtupenku na sokoliarsky dvor na vistupenie bud na slovensku alebo v nemecku :D
Ale ja som aj pripojil moju negativnu skusenost so sutazami, kde ide o vecne ceny, niekedy su skor na skodu, predpokladam, ze tu ide skor o to, ako kto vie zareagovat na zadanu temu, podelit sa s ostatnymi, navzajom sa takto lepsie spoznat v inom, zdravsom duchu ako je mozne na niektorych vlaknach, kde osocovanie je skor pravidlom ako vynimkou...
 
sokoliar.bobor
2010-11-20 20:06:31+01
To my je samozrejme jasne preto neponukam Novi fotoaparat ta vstupenka neni nikto kto si nemoze dovolit sa bol to iba taki navrh ... samozrejme to nemusime urobit tak ja osobne bi som bol tiez radsej ked mi fotku niekto ohodnoti dobre a paci sa vela ludom ...
 
vlcimak
2010-11-20 20:22:02+01
Nechcem propagovat konkurencnu stranku, ale aspon na ukazku pre motivaciu...
http://www.digineff.cz/galerie/showgallery.php?cat=527&password=
 
Strana 1 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()