Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

Duševne chorí jedinci na fóre

bonifacko
2011-04-16 11:08:10+02
Už dávnejsie som navrhoval (niekde v inej teme), aby ludia, čo nemaju žiadnu svoju fotografiu nemohli pripomienkovať inym fotografie. Pýtym sa redakcie, toto je akože v poriadku?
www.ephoto.sk/moje-ephoto/fotografie/192968/pomnik-snp/
jedna sa o uživateľa Linda Von Bergeraque
 
VonXxX
2011-04-16 11:33:24+02
príspevok od: bonifacko
Už dávnejsie som navrhoval (niekde v inej teme), aby ludia, čo nemaju žiadnu svoju fotografiu nemohli pripomienkovať inym fotografie. Pýtym sa redakcie, toto je akože v poriadku?
www.ephoto.sk/moje-ephoto/fotografie/192968/pomnik-snp/
jedna sa o uživateľa Linda Von Bergeraque
som rad ze niesom jediny kto to tiez vidi.
prikladam kommenty takeho podobneho jedinca a href="http://www.ephoto.sk/uzivatel/uzivatel-13102475454563/komentare/moje-komentare/" class="link">www.ephoto.sk/uzivatel/uzivatel-13102475454563/komentare/moje-komentare/
GRYPE je kral alebo zeby to bol Joel Grimes....
podla tej kritiky ktoru dava je to dost mozne!!
takze som za
 
Cako
ocenenie redakciou 2011-04-16 11:33:25+02
Stranku sa nepodarilo najst...
 
Cako
ocenenie redakciou 2011-04-16 11:33:50+02
inak som si vsimol ze ked niekomu dam odkaz na fotku, nechce ju zobrazit ako aj teraz. Neda sa s tym nieco robit?
 
Cako
ocenenie redakciou 2011-04-16 11:35:37+02
To by inak ani granko nemohol nic pisat
A naco je to dobre? Ci ked ti da kritiku tak aby si mu mohol napisat ze tvoje fotky nie su o nic lepsie?
 
NemesiS
2011-04-16 11:41:24+02
a granko je výnimka?
resp. chránenec fóra?

ale späť k veci, aby si sa dostal k duvesovej fotke, prečítaj si link.
moje-ephoto/fotografie -> z toho usudzujem že je to jeho album
pomnik-snp -> asi názov fotky. dá sa to určiť z názvu a našiel som tú fotku..len áno, je to blbosť lebo linky sú použiteľné len pre autora. takto je bohužiaľ kód napísaný.
skôr by to malo byť niečo na štýl www.ephoto.sk/userID (alebo unikátny nick)/fotografie/názov fotky
t.j. rovnaká adresa pre užívateľa aj pre zvyšok fóra.
 
haplo602
2011-04-16 11:56:54+02
co mate za problem ? sak ten typek napisal priamo ze sa snazi o permanentne zmazanie uctu ... kedze je negramotny a nevie napisat adminovi ziadost tak sa rozhodol takto ...

 
Marcel Rebro
2011-04-16 12:20:51+02
príspevok od: bonifacko
Už dávnejsie som navrhoval (niekde v inej teme), aby ludia, čo nemaju žiadnu svoju fotografiu nemohli pripomienkovať inym fotografie. Pýtym sa redakcie, toto je akože v poriadku?
www.ephoto.sk/moje-ephoto/fotografie/192968/pomnik-snp/
jedna sa o uživateľa Linda Von Bergeraque
tvoje ephoto nie je nase ephoto

www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/192968/pomnik-snp/

ku komentu sa radsej nevyjadrujem ...
 
Crazy41
2011-04-16 12:47:22+02
ze sa nad tym vobec pozastavujete ludia, miesto toho casu co to riesite chodte radsej produkovat zmysluplne fotografie, to je to co zenie tento portal
 
seifi
2011-04-16 12:50:57+02
príspevok od: Cako
To by inak ani granko nemohol nic pisat
A naco je to dobre? Ci ked ti da kritiku tak aby si mu mohol napisat ze tvoje fotky nie su o nic lepsie?
Súhlas. Myslím si, že nie je podstatné, či má alebo nemá kritik foto v galérii. Možno fotí / možno nie, nevystavuje svoje diela. Kritik ale môže byť dobrý, dokonca vynikajúci. Koľkí majú fotky a ich prínos sú hlášky typu skvele, fajn, apod a za tým 3x7, a to aj napriek tomu, že desiati hodnotitelia predtým napísali, aké chyby autor fotky urobil a ten si ich priznal. Tak akou cestou ísť ?
Pozrite sa na debaty chlapov v hospode pri hokeji. Koľkí hrali z nich hokej ? Ale podebatujú, pobavia sa, vyslovia názory a oddýchnutí idú domov. Výslovných provokatérov si nevšímajú a je to vybavené.
Predsa na výstavy umeleckých diel nechodia len ľudia, ktorí tvoria. A pritom si o tých dielach niečo myslia a s najbližším okolím sa o svoj názor na dielo aj podelia. Na voľby chodíme všetci, aj tí, čo sa výslovne o politiku nezaujímajú, alebo len okrajovo.
Ono to po prijatí obmedzení potom bude pokračovať ďalej. Napríklad môžme vylúčiť tých, čo v galérke foto majú, ale nezískali ani bod, sú slabí, potom môžme vylúčiť tých, čo foto majú, ale nemajú ich Na kritiku, a podobne.
Obyčajne mať foto slúži skutočne len na to, ako napísal Cako - aby tam urazený nabehol a napsypal hodnotiacemu 1 a 2.
 
conan7
2011-04-16 13:24:11+02
a kde je ten hrôzostrašný koment?
 
Cyril
2011-04-16 13:26:22+02
príspevok od: bonifacko
Už dávnejsie som navrhoval (niekde v inej teme), aby ludia, čo nemaju žiadnu svoju fotografiu nemohli pripomienkovať inym fotografie. Pýtym sa redakcie, toto je akože v poriadku?
www.ephoto.sk/moje-ephoto/fotografie/192968/pomnik-snp/
jedna sa o uživateľa Linda Von Bergeraque

Zial, padol si jej do oka ako prvy
Tu by som sa skor opytal admina: Preco nie je v profile gombik s nazvom "Zrusenie konta"?
Nazov temy, vzhladom k Tvojmu problemu, je podla mna nespravny.


Srandy kopec
 
Cyril
2011-04-16 13:33:46+02
príspevok od: conan7
a kde je ten hrôzostrašný koment?
 
Cyril
2011-04-16 13:34:52+02
príspevok od: conan7
a kde je ten hrôzostrašný koment?
Ups..... uz je fuc
 
bonifacko
2011-04-16 13:42:45+02
Už to velky brat vymazal
 
conan7
2011-04-16 13:44:46+02
príspevok od: Cyril

Zial, padol si jej do oka ako prvy
Tu by som sa skor opytal admina: Preco nie je v profile gombik s nazvom "Zrusenie konta"?
Nazov temy, vzhladom k Tvojmu problemu, je podla mna nespravny.


Srandy kopec
ved to, už som bol zvedavý kto ma zas spomína......
 
Trevor
2011-04-16 14:32:17+02
Podľa mňa, sem prispievajú niektorý "jedinci" dosť zaujímavými a dobrými radami a nemajú v galérii fotky...aj ja som rozmýšľal, že si ich vymažem (netvrdím, že mám dobré a zaujímavé rady) pretože tu len málo ľudí vie fotku ohodnotiť skutočne objektívne a dobre, aspoň podľa mňa...komentár typu fajn, dobre, atď nikoho vpred neposunie a aj o to by tu malo asi ísť.
Skôr by som navrhol, aby sa opatrenia robili pri zjavne vyrívačných a vulgárnych "jedincoch".
PS: áno, aj ja som neraz ohodnotil fotku jedným slovom...aspoň myslím, pardón, ale zrejme som bol v práci a rýchlo som preklikával a chcel som aspoň niečo napísať, lebo sa mi fotka páčila

 
Fatty
2011-04-16 16:04:38+02
a to akože človek ktorý tu neukazuje fotky nemôže ohodnotiť fotky iných???
lebo dosť lahko je možné že ten človek má napozeraných 1000x viac fotiek než pán autor a vie rozoznať čo je kvalitné...

a ešte k velkému EGU niektorých sebaistých fotografov tu na ephoto: prechádzam si rôzne zahr. fóra a často obyč. testovacie zábery sú ďaleko kvalitnejšie a krajšie než to čím sa tu mnohí "profi wannabe" prezentujú...
takže urazené egá, smejem sa vám nahlas
 
inkubbus
2011-04-16 16:11:24+02
príspevok od: Fatty
a to akože človek ktorý tu neukazuje fotky nemôže ohodnotiť fotky iných???
lebo dosť lahko je možné že ten človek má napozeraných 1000x viac fotiek než pán autor a vie rozoznať čo je kvalitné...

a ešte k velkému EGU niektorých sebaistých fotografov tu na ephoto: prechádzam si rôzne zahr. fóra a často obyč. testovacie zábery sú ďaleko kvalitnejšie a krajšie než to čím sa tu mnohí "profi wannabe" prezentujú...
takže urazené egá, smejem sa vám nahlas
tiez si fanusikom sedmickarskeho kruzku?
 
Fatty
2011-04-16 16:22:37+02
príspevok od: inkubbus
tiez si fanusikom sedmickarskeho kruzku?
nie som, je mi to jedno, ja skoro nehodnotím, za celú dobu som tu hodnotil dokopy asi tak 5 fotiek

ale zaujal ma tu nadpis témy že - duševne chorí jedinci...a pritom sa len jedná o zranené ego ach jaj...
 
Strana 1 z 5
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()