Hore
Fórum » Právna poradňa
 

Zaciatocnik

daniel94
daniel94 2008-04-09 12:18:21+02
Dobry den, neviem na koho sa mozem obratit, ale potrebovala by som niekolko rad. Mam syna, ktory je osmakom na ZS a velmi ho bavi fotografovanie. Potrebovala by som poradit vyber strednej skoly so zameranim na fotografovanie, zaroven nejaky fotoaparat (asi digitalnu zrkadlovku, zn. Canon). Rada by som ho prihlasila aj na kurz fotografovania pre zaciatocnikov, ale termin v marci sme presvihli. Viete o nejakom inom termine? Budem velmi vdacna ak mi niekto poradi najma s vyberom skoly a zaroven fotoaparatu. Prajem pekny den a vopred dakujem za uzitocne rady. Simoncikova Alzbeta
 
SHoDaN
2008-06-27 13:33:31+02
príspevok od: myreska
uz som si objednala 450d so set objek.is -kovym.ta sigma sa mi nezdala.dakujem za rady.tesim sa na fotecky prve rozmazane ale dufam ze to pojde.tesim sa aj na upravu v adobe lan riesim dilemu ci aj nedoobjednat clonu a nejaky filtrik pre zaciatok.
na ten setak si rozhodne dokup slnecnu clonu a aspon CIR-PL filter.

Info o takychto veciach najdes v sekcii O TECHNIKE.
 
rezen
2008-06-28 14:44:23+02
podla mna na zaciatok by ti stacilo aj NikonD40,jednoduche ale staci
 
Kat_Erdelyi
2008-06-28 19:53:05+02
no tento problem so skolou mam aj ja, mierne som to prepásla ôO bude to velice zaujimave dostat sa zo vseob. gympla na nejaku vysku co sa tyka fotograovania, ale chcela by som sa zlepsovat a ucit sa od velkych no a ked sa ucim sama, tak to ide ovela pomalsie. ma niekto skusenosti s podobnou situaciou?
 
quintes
2008-07-02 14:27:08+02
príspevok od: Kat_Erdelyi
no tento problem so skolou mam aj ja, mierne som to prepásla ôO bude to velice zaujimave dostat sa zo vseob. gympla na nejaku vysku co sa tyka fotograovania, ale chcela by som sa zlepsovat a ucit sa od velkych no a ked sa ucim sama, tak to ide ovela pomalsie. ma niekto skusenosti s podobnou situaciou?
zaujimalo by ma,preco mas s uzivatelom minko rovnaku foto.a ja ze preco mam potom vo vasej debate chaos.. Skola?ano,ak sa podari,chod.ale poznam jednu zenu,ktora ukoncila vs fotograficku,a doma nemaju ani kompakt.a za dalsie,www.fotoroman.cz,a pod.stranky,a netreba ti ani skolu,len fotit a fotit a az budes chciet rady ohladom photoshopu,uprav foto, Karol Srnec a vsetci ti radi pomozu (povacsina)
 
spongy36
2008-07-02 19:06:58+02
Zdravím ja tiež zvažujem že si kúpim canon a som overoval ceny a najlacnešie som našiel toto http://www.bestcena.sk/canon-eos-450d-1855-is-55250-is-twin-kit-Slovensko-BestCena-To-je-dobre-NAJlacnejsie-p-102.html

http://www.bestcena.sk/canon-eos-450d-1855-is-f3556-kit-Slovensko-BestCena-To-je-dobre-NAJlacnejsie-p-101.html

.... tie ceny sedia mám to overene
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()