Hore
Fórum » Právna poradňa
 

Uzivatelia bez fotiek, profilovej fotky.....

StanleyH
2010-03-15 21:56:46+01
Zdravim vas fotography....mam vas takuto zaludnu otazku..viete mi povedat co je to za uzivatelov ktory nemaju v galerii ziadne fotky, ziadne udaje o sebe absolutne nic a iba hodnotia fotky,,,dakujem za vysvetlenie:)...Zdar a veela svetla
 
Marcel Rebro
2010-03-15 22:02:55+01
a co si sa presne spytal?
 
StanleyH
2010-03-15 22:08:15+01
príspevok od: Marcel Rebro
a co si sa presne spytal?
na co su tu taky uzivatelia ktory nemaju ziadne galerie profilovu fotky a nemaju ani udaje o sebe vyplene..
 
2010-03-15 22:16:15+01
príspevok od: StanleyH
na co su tu taky uzivatelia ktory nemaju ziadne galerie profilovu fotky a nemaju ani udaje o sebe vyplene..
..aby mohli hodnotit :-)) ..pytat sa vo fore.. anonymne ..
 
Cako
ocenenie redakciou 2010-03-15 22:17:07+01
mne zase trosku vadi ked niektory kritizuju osto sest a popritom v galerii nemaju ziadne fotky...ale niektorych nastastie poznam a viem ako fotia ale niektory nie...
A ty co nemaju vyplnene mozu byt aj ti co sa zapajaju do sutazi a regnu sa aby si mohli pridat foto
 
Martin Brojo
ocenenie redakciou 2010-03-15 22:17:56+01
no sú to užívatelia. tento server nevyžaduje, aby mal o sebe vyplnené niečo, alebo aby mal pridanú fotku aby mohol hodnotiť iných fotky. ja v tom problém nevidím. ale tiež mi nie je jasné, čo presne sa chceš opýtať, resp. povedať.
 
StanleyH
2010-03-15 22:19:43+01
príspevok od: Cako
mne zase trosku vadi ked niektory kritizuju osto sest a popritom v galerii nemaju ziadne fotky...ale niektorych nastastie poznam a viem ako fotia ale niektory nie...
A ty co nemaju vyplnene mozu byt aj ti co sa zapajaju do sutazi a regnu sa aby si mohli pridat foto
taak to ma teda nenapadlo na tu sutaz..mozno jedna z veci na co su tu...
 
Strhak
2010-03-15 22:21:51+01
Poznám pár takých čo nemajú žiadne fotky ale profily majú vyplnené podrobne a viem o nich že sú veľmi dobrí vo fotení. Menovať nejdem. A potom poznám alterega čo veľmi dobre bodujú ( väčšinou známkami 7 7 7 ) len jedného užívateľa, seba pod iným profilom. Nerieš, je to jedno aj v jednom prípade aj v druhom ;-)))
 
Bubak
2010-03-15 22:22:30+01
Ahojte, volám sa Rudolf, som z Nitry, vlastním Sony Alfu 300 a pár rárohov a som anonymný užívateľ. :) A ak sa chcete pozerať na moju tvoru tak nech sa páči sem: http://www.flickr.com/photos/bubakslovakia/ Máte s tým ešte nejaký problém? :)
 
StanleyH
2010-03-15 22:22:55+01
príspevok od: Martin Brojo
no sú to užívatelia. tento server nevyžaduje, aby mal o sebe vyplnené niečo, alebo aby mal pridanú fotku aby mohol hodnotiť iných fotky. ja v tom problém nevidím. ale tiež mi nie je jasné, čo presne sa chceš opýtať, resp. povedať.
ako mam potom brat ich komentare ked nevidim ich foto cinnost..u mna vacsiu vahu ma koment aj ked napise ´pekne´ od uzivatela ktory ma galeriu a viem si spravit obraz...
 
StanleyH
2010-03-15 22:25:56+01
príspevok od: Strhak
Poznám pár takých čo nemajú žiadne fotky ale profily majú vyplnené podrobne a viem o nich že sú veľmi dobrí vo fotení. Menovať nejdem. A potom poznám alterega čo veľmi dobre bodujú ( väčšinou známkami 7 7 7 ) len jedného užívateľa, seba pod iným profilom. Nerieš, je to jedno aj v jednom prípade aj v druhom ;-)))
oki :)..dakujem za vystizny vyklad :)
 
Martin Brojo
ocenenie redakciou 2010-03-15 22:27:36+01
nikdy nevieš kto sa za nickom skrýva (aspoň nie vždy). takže ja si každý komentár prečítam a následne si z toho spravím vlastnú analýzu - či s ním súhlasím, alebo nesúhlasím. prípadne si pozriem aj iné komentáre od daného nicku a podľa toho si spravím názor.
 
kenny438
2010-03-15 22:38:39+01
ja nemam ani foto, ani galeriu. ale slubujem ze pridam:-) mozno dam foto nejakeho fantomasa ako tu ma polovica uzivatelov:-D (nejaky svoj idol). fotky ktore hodnotim sa mi pacia alebo ma zaujali. kritiku nemozem pisat lebo nemam tolko praxe a take fotograficke oko takze hodnotenim fotkam nic nevycitam.
 
slavmiro
2010-03-15 22:53:17+01
príspevok od: Martin Brojo
nikdy nevieš kto sa za nickom skrýva (aspoň nie vždy). takže ja si každý komentár prečítam a následne si z toho spravím vlastnú analýzu - či s ním súhlasím, alebo nesúhlasím. prípadne si pozriem aj iné komentáre od daného nicku a podľa toho si spravím názor.
apropo, neber (si) komentare ani od tich co tu nieco maju, to je uplne najsamfasa, a to doporucuje aj desat aktivistov z deviatich z Ligy za dusevne zdravie.. :)

Pobavila ma tvoja formulacia, hoc mozno si to tak nemyslel: ´u mna ma vacsiu vahu koment /PEKNE/ od uzivatela ktory ma galeriu..´ To je teda vazny koment, a ja dodam, ze hoc odpoved je 42, treba zistit co je otazka. PEKNE NA CHUJA ci PEKNE DOBRE? :)
 
jarosujo
2010-03-15 23:01:55+01
Hodnotit fotky moze aj ten, co sa foteniu nevenuje. Na tom nevidim nic zle. Nemusi mat sajnu o tom, co je to napr. kompozicia, proste sa mu fotka paci alebo nie.
 
Kveto
2010-03-15 23:01:58+01
príspevok od: Martin Brojo
nikdy nevieš kto sa za nickom skrýva (aspoň nie vždy). takže ja si každý komentár prečítam a následne si z toho spravím vlastnú analýzu - či s ním súhlasím, alebo nesúhlasím. prípadne si pozriem aj iné komentáre od daného nicku a podľa toho si spravím názor.
je to na tebe
 
kralik_j
2010-03-15 23:03:32+01
príspevok od: jarosujo
Hodnotit fotky moze aj ten, co sa foteniu nevenuje. Na tom nevidim nic zle. Nemusi mat sajnu o tom, co je to napr. kompozicia, proste sa mu fotka paci alebo nie.
uf, a toho sa bojim najviac :D
 
soulfly
2010-03-15 23:08:15+01
Hlavne by som to nebral cele tak vazne. Ludia co nemaju foto a vyplnene profily tu su, pretoze im to pravidla portalu umoznuju, ergo je to tym padom vporiadku, tak ako aj tvoje rpavo tychto uzivatelov blokovat, pripadne ich komentare a hodnotenia ignorovat:)
 
seifi
2010-03-15 23:56:45+01
No ktoré vysvetlenie sa ti zapáčilo najviac ? Mne sa páčia všetky, nemám výhrady voči žiadnemu. Chcel si čítať niečo iné, však. Ja som jeden z užívateľov...; mám 54; fotím 18 rokov, pár foto mám na photoposte, rád chodím na fotoaparát a ďalšie servery s tematikou foto. Čím viacej fotím, tým je to viac na prd. Fotím a čakám, až sa to preklopí, :). Už si chytrejší ?
 
olike
2010-03-16 00:21:21+01
príspevok od: seifi
No ktoré vysvetlenie sa ti zapáčilo najviac ? Mne sa páčia všetky, nemám výhrady voči žiadnemu. Chcel si čítať niečo iné, však. Ja som jeden z užívateľov...; mám 54; fotím 18 rokov, pár foto mám na photoposte, rád chodím na fotoaparát a ďalšie servery s tematikou foto. Čím viacej fotím, tým je to viac na prd. Fotím a čakám, až sa to preklopí, :). Už si chytrejší ?
pekne povedané, škoda že každý ma tú SVOJU! pravdu,:)
 
Strana 1 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()