Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

Sony a6400, alebo Blackmagic pocket cinema 4K, či iný?

marky_marks
2020-06-11 12:40:43+02
Zdravím, v oblasti fotografii a videa som nováčik. Väčšinou som bol pred kamerou ako za ňou. V poslednej dobe pracujem na tom aby sa to zmenilo a vyberám si kvalitnú kameru, na ktorú by sa točili prioritne hudobné videoklipy a sem tam aj DJ aftermovies z nočných akcií. Z toho čo som si zisťoval vychádzam, že najlepšou alternatívou v mojej cenovej možnosti je buď SONY Alpha a6400 , alebo Blackmagic Pocket cinema 4K. Lumix gh5 veľmi riešiť nechcem. Vedeli by ste mi prosím poradiť? Do čoho by ste na mojom mieste išli vy? Ďakujem.
 
blahoslav J B Art
2020-06-11 20:59:46+02
príspevok od: marky_marks
Zdravím, v oblasti fotografii a videa som nováčik. Väčšinou som bol pred kamerou ako za ňou. V poslednej dobe pracujem na tom aby sa to zmenilo a vyberám si kvalitnú kameru, na ktorú by sa točili prioritne hudobné videoklipy a sem tam aj DJ aftermovies z nočných akcií. Z toho čo som si zisťoval vychádzam, že najlepšou alternatívou v mojej cenovej možnosti je buď SONY Alpha a6400 , alebo Blackmagic Pocket cinema 4K. Lumix gh5 veľmi riešiť nechcem. Vedeli by ste mi prosím poradiť? Do čoho by ste na mojom mieste išli vy? Ďakujem.
pozri si toto video ... a pripadne mu napis o radu

https://www.youtube.com/watch?v=f8ScoftZRZc
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2020-06-12 08:58:06+02
Sony je predovsetkym fotoaparat, ktory aj dobre toci video. Blôackmagic je kamera optimalizovana vo vsetkom pre video. Ponuka aj CInema DNG RAW. Asi zalezi na tom, co chces robit v postprocesingu. Ci ti staci LOG, alebo RAW.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()