Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

Dilema s výberom.

JozefC
JozefC 2020-10-29 18:31:31+01
Pekne zdravím na fóre. Som tu nový a po prečítaní všetkých možných recenzií mám hlavu viac popletenú, ako na začiatku Potrebujem poradiť ohľadom kúpi fotoaparátu a rozhodujem sa medzi Canon EOS M50, alebo Nikon D5600. Podľa rád skúsenejších by bolo lepšie čo a prečo. Resp. rada od vás na niečo iné, vhodné. Začínam s fotografovaním, čiže aj toto je v podstate viac ako dosť, ale zase nechcem úplne minimum. Chcem sa venovať hlavne foteniu portrétov po získaní skúseností a praxe. Ďakujem za info. S pozdravom Jozef.
 
jozef84
2020-11-02 08:49:38+01
príspevok od: kevo7
Čo si mu teraz múdro poradil? Uč sa techniku, ale nepozeraj články a videá ktoré ti "poniektorí mesuge" posielajú a neexperimentuj. Čo má teda chudák robiť?
Photox ty si po každom návrate pod iným nicom väčší magor.
Rukopis je jasný . To bude zas zábava...Ale myslím, že sa bohužiaľ nemýliš.
 
ISOmaniak
2020-11-02 09:07:04+01
príspevok od: kevo7
Čo si mu teraz múdro poradil? Uč sa techniku, ale nepozeraj články a videá ktoré ti "poniektorí mesuge" posielajú a neexperimentuj. Čo má teda chudák robiť?
Photox ty si po každom návrate pod iným nicom väčší magor.
Spametaj sa, davas rady cloveku ktory ma nainstalovany photoshop s ktorym nevie pracovat aby si nainstaloval zoner s ktorym tiez nevie pracovat. Ten zoner co sa tyka ucenia nie je jednoduchsi a co sa kvality tyka je horsi. Tvoje fotky nedosahuju kvality fotografii ktore on dal ako priklad ani zdaleka ale radis...
A co je to photox?
 
ISOmaniak
2020-11-02 09:24:27+01
príspevok od: kevo7
Čo si mu teraz múdro poradil? Uč sa techniku, ale nepozeraj články a videá ktoré ti "poniektorí mesuge" posielajú a neexperimentuj. Čo má teda chudák robiť?
Photox ty si po každom návrate pod iným nicom väčší magor.
Z vlastnej praxe a fotografickych skusenosti radis niekomu aby presli z Ps na zoner? Ovladas zoner aj Ps? Pozres sa obcas na svoje fotografie?
 
kevo7
2020-11-02 09:40:10+01
príspevok od: ISOmaniak
Z vlastnej praxe a fotografickych skusenosti radis niekomu aby presli z Ps na zoner? Ovladas zoner aj Ps? Pozres sa obcas na svoje fotografie?
Stačí keď vidím tvoje, majstre.
 
ISOmaniak
2020-11-02 09:45:35+01
príspevok od: kevo7
Stačí keď vidím tvoje, majstre.
a mame vymalovane
 
fatality
2020-11-02 10:58:23+01
príspevok od: kevo7
Čo si mu teraz múdro poradil? Uč sa techniku, ale nepozeraj články a videá ktoré ti "poniektorí mesuge" posielajú a neexperimentuj. Čo má teda chudák robiť?
Photox ty si po každom návrate pod iným nicom väčší magor.
a tak sa snazil byt zo zaciatku slusny a uz sme doma
a vyzera
 
fatality
2020-11-02 11:08:49+01
príspevok od: fatality
a tak sa snazil byt zo zaciatku slusny a uz sme doma
a vyzera
a vyzera to tak,ze ani fuj fuj bezzrkadlovky mu uz nevadia
ale druhym bude radit stare sroty
inak..celkom by ma zaujimalo,co cloveka vedie k tomu,ze
sa na 5ty krat vrati tam,odkial ho uz 4x vyhodili
a este sa bude tvarit,ze nevie o koho ide
 
ISOmaniak
2020-11-02 11:12:05+01
príspevok od: fatality
a tak sa snazil byt zo zaciatku slusny a uz sme doma
a vyzera
Snazil som sa byt slusny?
 
kevo7
2020-11-02 11:18:03+01
nadradenosť, arogancia, osobné útoky, neschopnosť čítať s porozumením... málokto má to tak pekne všetko spolu. Ale zas možné je všetko, len málo pravdepodobné.
 
ISOmaniak
2020-11-02 11:23:26+01
príspevok od: kevo7
nadradenosť, arogancia, osobné útoky, neschopnosť čítať s porozumením... málokto má to tak pekne všetko spolu. Ale zas možné je všetko, len málo pravdepodobné.
Iba som napisal, ze neovladas ani jeden z tych programov pritom radis o nich, pripada ti, ze som viac ako ty alebo arogantny?
 
kevo7
2020-11-02 11:36:56+01
Však práve o tom som písal. Odkiaľ máš takú informáciu keď o mne nič nevieš? Nemôžem radiť čo chcem, lebo sa ti to nepáči? Radím preto lebo mám Zoner aj Ps aj LRC a viem že po Zoneri som sa veľmi ľahko zorientoval v tých zložitejších programoch. Navyše nie každý môže alebo chce platiť mesačne 11,88 Eur. Zoner je na rok za 29,88 Eur.
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()