Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

Koniec EGLOBALCENTRAL EU (?)

marcus_labeo
marcus_labeo 2021-07-20 08:32:29+02
Po určitej dobe som chcel pozrieť nový foťák na eglobalcentral eu a s prekvapením som zistil, že stránka neexistuje. Táto hlási: We regrettably inform that we have closed down eGlobal Central EU.
Detto rakúska stránka eglobalcentral at: Wir müssen leider mitteilen, dass wir eGlobal Central AT geschlossen haben.
Viete niekto, čo je dôvodom? Je za tým nová európska úprava DPH a cla pri dovoze z tretích krajín? Alebo niečo iné?
 
blahoslav J B Art
2021-07-30 10:43:34+02
príspevok od: marcus_labeo
Tak pre mňa majú moje skúsenosti stonásobne väčšiu hodnotu ako anonymné hodnotenie spoľahlivosti. A naviac mám taký poznatok, že hodnotenie dávajú hlavne tí nespokojní; ja som nikdy nič nehodnotil, dostal som tovar, ktorý som si objednal a tým to pre mňa skončilo. Takže napr. moja pozitívna skúsenosť nie je nikde zaregistrovaná.
pripajam sa, asi 6 nakupov cez EGC, vsetko bolo OK
 
2022-01-25 10:10:11+01
VIAC AKO POISTENIE Riešenie všetkých vašich financných problémov na dosah ruky(olgaelena0001@gmail.com)

Ponuka pôžičky vážnym ľuďom: olgaelena0001@gmail.com
ODPORÚČAME Európska únia Tri veľké ekonomiky EÚ čakajú politické zmeny zadarmo propagovať rýchle a spoľahlivé financovanie. Poskytujeme služby v nasledujúcich oblastiach - úver na auto - Obchodné pôžičky - osobné pôžičky - úverové financovanie - hypotekárny úver - úvery na nehnuteľnosti - odkup úveru - konsolidácia dlhu kontaktujte nás prosím pre viac informácií:olgaelena0001@gmail.com

Súkromné pôžičky --- Online CETELEM olgaelena0001@gmail.com
(Riešenie všetkých vašich financných problémov na dosah )

Potrebujete požičať peniaze a v bankách ste napriek sľubom z reklám o jednoduchých a skvelých pôžičkách, ktoré vyriešia finančné problémy, neuspeli?V takom prípade môžete vyhľadať finančnú pomoc u súkromnej osoby. Výška pôžičky nie je limitovaná.

Inzeráty súkromných osôb poskytujúcich finančné pôžičky nájdete nižšie.

Dobrý deň, volám sa Ol'ga Elena
Potrebujete požičať peniaze a v bankách ste napriek sľubom z reklám o jednoduchých a skvelých pôžičkách, ktoré vyriešia finančné problémy, neuspeli?V takom prípade môžete vyhľadať finančnú pomoc u súkromnej osoby. Výška pôžičky nie je limitovaná: olgaelena0001@gmail.com
* * * Privyrobte si z domu na počítači a internete * * *
 
kamik
2022-01-25 11:20:57+01
príspevok od:
VIAC AKO POISTENIE Riešenie všetkých vašich financných problémov na dosah ruky(olgaelena0001@gmail.com)

Ponuka pôžičky vážnym ľuďom: olgaelena0001@gmail.com
ODPORÚČAME Európska únia Tri veľké ekonomiky EÚ čakajú politické zmeny zadarmo propagovať rýchle a spoľahlivé financovanie. Poskytujeme služby v nasledujúcich oblastiach - úver na auto - Obchodné pôžičky - osobné pôžičky - úverové financovanie - hypotekárny úver - úvery na nehnuteľnosti - odkup úveru - konsolidácia dlhu kontaktujte nás prosím pre viac informácií:olgaelena0001@gmail.com

Súkromné pôžičky --- Online CETELEM olgaelena0001@gmail.com
(Riešenie všetkých vašich financných problémov na dosah )

Potrebujete požičať peniaze a v bankách ste napriek sľubom z reklám o jednoduchých a skvelých pôžičkách, ktoré vyriešia finančné problémy, neuspeli?V takom prípade môžete vyhľadať finančnú pomoc u súkromnej osoby. Výška pôžičky nie je limitovaná.

Inzeráty súkromných osôb poskytujúcich finančné pôžičky nájdete nižšie.

Dobrý deň, volám sa Ol'ga Elena
Potrebujete požičať peniaze a v bankách ste napriek sľubom z reklám o jednoduchých a skvelých pôžičkách, ktoré vyriešia finančné problémy, neuspeli?V takom prípade môžete vyhľadať finančnú pomoc u súkromnej osoby. Výška pôžičky nie je limitovaná: olgaelena0001@gmail.com
* * * Privyrobte si z domu na počítači a internete * * *
Ol'ga Elena úžernícka štetka!
 
pittoo
2022-01-26 18:54:02+01
HNUS
 
Strana 4 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()