Hore

Autor: Canon

Canon predstavuje prvú kompaktnú kameru, navrhnutú na vlogovanie

Canon Europe predstavuje PowerShot V10, komaktnú a ľahko použiteľnú vlogovaciu kameru pre tých, ktorí chcú vziať priateľov a followerov na svoje dobrodružstvá bez toho, aby museli nosiť veľa vybavenia. PowerShot V10 váži niečo málo cez 211g a pohodlne sa zmestí do vrecka. Tvorcom z oblastí ako lifestyle a cestovanie ponúka komplexné riešenie vrátane kvalitných mikrofónov a integrovaného statívu. Umožňuje vytvárať pôsobivý obsah pre vašu komunitu s neroztraseným záznamom v kvalite 4K UHD a profesionálne rozostreným pozadím.

Robustné vertikálne telo je úplne novým dizajnom Canon – zariadenie je tak prenosné a nenápadné, takže tvorcovia môžu pohodlne splynúť pri nahrávaní seba samého aj na rušných miestach. Nenechajte si ujsť spontánne okamihy a úprimné reakcie – stredové tlačidlo záznamu je šité na mieru rýchlemu a svižnému ovládaniu kamery jednou rukou.

Neuveriteľná kvalita videa vo vašej dlani

Kamera PowerShot V10 je vybavená veľkým 1-palcovým snímačom CMOS umožňujúcim zhotovovať videozáznam v ohromujúcej kvalite 4K. Je tu aj možnosť zhotovovania fotografií . Tvorcovia môžu rýchlo zmeniť atmosféru zhotovovaného videa použitím ktoréhokoľvek zo 14 integrovaných farebných filtrov a režimu Smooth Skin. Režim stabilizácie obrazu IS Movie Digital je ideálny na vytváranie videozáznamov z ruky, pretože čiastočne eliminuje chvenie kamery a produkuje ostrejší, čistejší a jasnejší záznam s viacerými detailmi.

PowerShot V10 vychádza v ústrety širokým možnostiam rôznych platforiem sociálnych médií, dokáže natáčať na výšku aj na šírku a nepretržite je možné nahrávať jednu hodinu . Okrem toho môže funkcia automatickej vodováhy pomôcť udržať vaše video rovné a vyhnúť sa skoseným nahrávkam , čo skracuje čas potrebný na postprodukciu.

Vysoko kvalitný zvuk

PowerShot V10 je ideálny do prírody aj do mesta. Je vybavený dvoma veľkými stereofónnymi mikrofónmi na záznam hovoreného slova a tretím mikrofónom na potlačenie okolitého hluku. Okrem vstavaného veterného filtra je možné ako súčasť sady voliteľného pokročilého príslušenstva dokúpiť veternú clonu , ktorá ďalej zlepšuje kvalitu zvuku v exteriéri.

Navrhnutá tak, aby zachytila všetky aspekty života

Kameru PowerShot V10 vo vertikálnom tele a navrhnutú s dôrazom na jednoduchosť, je možné takmer kompletne ovládať jednou rukou. Je vybavená 2,0-palcovým dotykovým LCD displejom, ktorý je možné preklopiť dopredu, čo je ideálne pre natáčanie samého seba pri vlogovaní, aj pri natáčaní ostatných z ruky, keď chcete ľahko zachytiť emócie a navodiť intímnejšiu atmosféru medzi vami a divákmi. Integrovaný statív vám umožní nahrávať viac obsahu z pevného pohľadu, ako sú návody na varenie a ďalšie obľúbené formáty ako „Get Ready With Me“, „Unboxing“ alebo „AMA“.

Spojenie s followermi bez ohľadu na to, kde sa nachádzate

PowerShot V10 je plne kompatibilný s aplikáciou Canon Camera Connect, takže svoje videá môžete ľahko preniesť do smartfónu alebo tabletu cez Wi-Fi. Práca s obrazom a spracovaním videa nebola nikdy jednoduchšia, a to vďaka vstavanej integrácii dočasného cloudového úložiska image.canon, z ktorého môžete snímky priamo prenášať na platformu, ktorú si zvolíte. Inteligentný a intuitívny dizajn zahŕňa porty HDMI a USB na jednoduché prenosy do notebooku alebo PC alebo na použitie ako webkamery. Používatelia, ktorí sú neustále v pohybe, ocenia možnosť nabíjania cez USB-C.

Prenášajte obsah z kamery priamo divákom zjednodušenými funkciami živého streamovania , ktoré sú súčasťou PowerShot V10 – umožní vám naživo vysielať pre followerov s využitím vyhradených možností ponuky pre živé vysielanie na YouTube a Facebooku .

Príslušenstvo vhodné na každú cestu

Canon PowerShot V10 je možné zakúpiť ako súčasť dvoch rôznych balíčkov. Štandardná sada s napájacím káblom, mäkkým puzdrom, krytkou objektívu, veternou clonou a pútkom na zápästie sa predáva za 449 EUR. Pre tých, ktorí chcú viac kreatívnych možností, je k dispozícii pokročilá sada navrhnutá v spolupráci so SmallRig, ktorá obsahuje klietku na pripevnenie kruhového svetla alebo externého mikrofónu.

Kľúčové vlastnosti kamery Canon PowerShot V10:

• Kompaktné a ľahké vertikálne telo
• Ohnisková vzdialenosť širokouhlého objektívu 6,6 mm (čo zodpovedá ohniskovej vzdialenosti 18 mm pre fotografie a 19 mm v režime videa pri 35mm snímači), svetelnosť f/2,8
• Záznam videa v 4K UHD pri 29,97/25,00 fps a Full HD pri 59,94/50,00 fps
• AF so sledovaním tváre
• Režim videozáznamu Smooth Skin
• Veľký stereo mikrofón
• Výklopný displej
• Integrovaný statív (ľahké nastavenie sklonu až o 30 stupňov)
• 14 farebných filtrov
• Záznam statických snímok do formátu JPG zodpovedajúci režimu Scene Intelligent Auto
• Konektivita: Wi-Fi, Bluetooth, webová kamera [UVC/UAC]Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok
fatality
2023-05-16 21:53:53
zabudli spomenut zasadnu "klucovu vlastnost"..vstavanu bateriu.. ..
 
Deane
2023-05-21 07:10:49
Batérie
Zabudovaná nabíjateľná lítiovo-iónová batéria
Výdrž batérie
Počet možných záberov: pribl. 29014
Doba snímania videozáznamu 4K: pribl. 55 min
Doba snímania videozáznamu Full HD: pribl. 1 h 20 min
Čas prehrávania 4K: pribl. 2 h 40 min.
 
Deane
2023-05-21 07:11:22
https://www.canon.sk/cameras/powershot-v10/specifications/
 
fatality
2023-05-21 12:11:02
príspevok od: Deane
Batérie
Zabudovaná nabíjateľná lítiovo-iónová batéria
Výdrž batérie
Počet možných záberov: pribl. 29014
Doba snímania videozáznamu 4K: pribl. 55 min
Doba snímania videozáznamu Full HD: pribl. 1 h 20 min
Čas prehrávania 4K: pribl. 2 h 40 min.
asi si to nepochopil..ide o to, ze je VSTAVANA a nie o jej parametre
 
Porubo
2023-05-21 13:10:51
príspevok od: fatality
asi si to nepochopil..ide o to, ze je VSTAVANA a nie o jej parametre
Asi to navrhli pre v-logerov takych, co radi nosia nahradne zariadenia miesto nahradnych baterii...
Este by ma zaujimalo ako je to s tzv. power-bankami. Ci treba cakat na nabijanie alebo to dokaze zrat energiu priamo z toho.
Cim sa dostavam k dalsiemu bodu, co takto lahky jarny dazdik? Vazne, ako je to utesnene?
Nie je na prenosne zariadenie lepsie ist na bazar a kupit stare gopro alebo dji, ktore ma menitelne baterie, a je to utesnene?
Sice nema mikro, pardon nano-stativ ale stativceky pre tie zariadenia aj tak su lahucke a je ich plno, vratane roznych drzadiel, madiel, popruhov atd.

Asi treba za kazdu cenu vyrabat rozne novinky, aby zarabali na ludskej hluposti a ludia mali co opat (ako zbytocnosti) kupovat a vyhadzovat...
 
Deane
2023-05-21 18:29:02
príspevok od: fatality
asi si to nepochopil..ide o to, ze je VSTAVANA a nie o jej parametre
Máš pravdu, nečítal som pozorne Tvoju poznámku. Ja by som ju určite nekúpil.
 

Ďalší článok z kategórie

Inzercia