Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

Prosim poradte,kupa fotaku

Swifty50s
Swifty50s 2008-11-19 23:25:27+01
som zaciatocnik a chcem nejaky lacneisi schopny fotak chcem fotit hlavne ludi skorej nejake modne foto a pod.,pripadne krajinu. cena by mala byt okolo 5 tis. ja viem ze to nie je moc no snad to doladim vo photoshope :))) mam obmedzene moznosti. pozeral som tieto fotoaparaty no nemam s nimi ziadne skusenosti takze : Panasonic Lumix DMC-FZ8 čierny (5600sk) alebo FUJI FinePix S5800 čierny (3600sk) alebo EasyShare Z8612 IS (3900sk)alebo FinePix S1000fd (5500sk) alebo na inzerat jeden typek predaval Canon EOS 350D za 5000sk nafotenych asi 28000 zaberov ale to bude asi bez zaruky a vobec sa v tom nevyznam takze prosim poradte kludne aj iny fotak dik..
 
javelin
2008-11-20 18:30:34+01
Súúúúhlas , ja končím s radami na akú kolvek tému typu: Som začiatočník poradte ..... aký kompakt ...akú zrkadlovku....kolko mi to briblíži...nevycvakám si zavierku.....Canon ,alebo Nikon.....sorry mne tiež nikto neradil a žijem....zahajujem zimný relax v Rakúskych a Slovenských lyž. strediskách.....
 
Ultra TXF
2008-11-20 18:32:42+01
Díki za pochopenie... :)
 
Ultra TXF
2008-11-20 18:34:42+01
príspevok od: javelin
Súúúúhlas , ja končím s radami na akú kolvek tému typu: Som začiatočník poradte ..... aký kompakt ...akú zrkadlovku....kolko mi to briblíži...nevycvakám si zavierku.....Canon ,alebo Nikon.....sorry mne tiež nikto neradil a žijem....zahajujem zimný relax v Rakúskych a Slovenských lyž. strediskách.....
Jááááj,už sa teším na lyžovačku......možno sa stretneme,chodím do rakúska i na slovensku . Urobím ti peknú fotku :)
 
dedo Milan
2008-11-20 18:37:15+01
príspevok od: bear
Ale tymito reakciami tomu velmi nepomahas, ak potom niekto najde taketo vlakno, je lepsie, ked na neho nebude ziadna reakcia a bude hladat dalej. Ak zacne citat 20 offtopic reakcii, potom rezignuje a aj tak polozi tu istu otazku znova.
Počuj medveď potuluješ sa týmto fórom asi už dosť dlho. Sú ľudia prchkí, menej prchkí, iní rôzni a nakoniec salámisti. Mne sa zdá, že problém takýchto a tomuto podobných reakcií bude asi niekde inde. Je tu tiež fórum o návrhoch a pripomienkach. No a myslím si, že práve tam je zakopaný pes. Ak tam aj niečo napíšeš nedostaneš odozvu od kompetentnej osoby, ale akurát od naštvaných diskutujúcich. Tiež som pochodil podobne. Ja by som to riešil rozšírením fóra o technike na ďalšie 3-4 a bolo by po probléme. Do správne zvoleného fóra padne otázka na úrodnú pôdu. Tam i keď na podľa niekoho ´priblblú´ otázku odpovie ten kto má záujem odpovedať a ostatní sú ušetrení pred rozčuľovaním. Ide o to, aby !!!!!!!!!!!!!ADMIN!!!!!!!!!!!! rozšíril ceľkom bezbolestne fórum o technike na viac častí a prípadne kontroloval čo kto a kam píše. A je po probléme. Nemusíme riešiť čo kto napísal, čo tým myslel a či tým niekoho nasral, alebo nie.
 
javelin
2008-11-20 18:39:00+01
príspevok od: Ultra TXF
Jááááj,už sa teším na lyžovačku......možno sa stretneme,chodím do rakúska i na slovensku . Urobím ti peknú fotku :)
Ano , ano, ano, chcem fotku.....urobil som ich milion a ja som na každej len ako pozujuci pako v poldrepe alebo stojím v rade na vlek.....mne ešte nikto žiadnu akčnu napr. v 90 km/h nespravil.....slintám po takej.....
 
Ultra TXF
2008-11-20 18:43:11+01
príspevok od: javelin
Ano , ano, ano, chcem fotku.....urobil som ich milion a ja som na každej len ako pozujuci pako v poldrepe alebo stojím v rade na vlek.....mne ešte nikto žiadnu akčnu napr. v 90 km/h nespravil.....slintám po takej.....
Šak presne o to ide.......ja všetkých fotím a ja nie som nikde.
Všetci kamoši majú fotky z lyžovačiek´...aj ja by som chcel akčnú jednu ako sa rútim strmhlav dole francúzkou muldou v Lomnickom sedle :)
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()