Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

stretnutie priatelov ePhoto :o)

2009-06-25 18:42:06+02
takze po druznej diskusii vo vlakne O com je ephoto.sk, presuvam klebetne nicky sem, aby sme neriesili to, co je uz davno vyriesene a riesili to, co nie je vyriesene na vhodnejsom mieste :o) Sumar z povodneho vlakna - datumovo august, polohovo Stredne Slovensko (aby to mali vsetci blizko - i zo zapadu a vychodu)...predbezne obsadenie JA, Ultra, Strhak, jake, mozno i ujo duroslav i quintes... otvaram dalsiu plodnu diskusiu - TERAZ :o)))
 
2009-06-25 20:36:04+02
príspevok od: Strhak
Otázka už si to aj rozpočítal koľko by to vyšlo :-)))
taky rychly este zatial nie som :o) na to je casu dost, termin je cislo 1, cislo 2 pocet ludi a az nakoniec celkova suma...20€/2 noci+jedlo...
 
Strhak
2009-06-25 20:38:03+02
príspevok od: quintes
jasne...
idem 10-16.8.2009.. cize vtedy nemozem
no lebo DJGranko nepochopil ten tvoj termín
 
Strhak
2009-06-25 20:40:00+02
príspevok od:
taky rychly este zatial nie som :o) na to je casu dost, termin je cislo 1, cislo 2 pocet ludi a az nakoniec celkova suma...20€/2 noci+jedlo...
Takže je to tých odhadovaných 30 až 35€ aj so stravou a je to na tej chate Eden ak som to potom správne pochopil
 
2009-06-25 20:42:40+02
príspevok od:
PRE VSETKYCH - terminovo je to 31.7-2.8 alebo 14.8-16.8...kedze quintes ide od 3-9.8 na dovolenku, ten vikend je len v nutnom pripade...
REVISION No.1 :o) FOR ALL

31.7.-2.8 alebo 7.8.-9.8.

ale pokym neviem volny termin, tak nam je to naprd :o) bud sa trafime alebo budeme hladat inu chatu na Donovaloch (ta od Huga je fajn, aj ked je mimo uzemie :o)
 
2009-06-25 20:44:19+02
príspevok od: Strhak
no lebo DJGranko nepochopil ten tvoj termín
hej, ja som kukal podla vikendov, az potom mi doslo, ze prvy augustovy vikend este nie je aj augustovy tyzden :o))
 
Strhak
2009-06-25 20:45:11+02
príspevok od:
REVISION No.1 :o) FOR ALL

31.7.-2.8 alebo 7.8.-9.8.

ale pokym neviem volny termin, tak nam je to naprd :o) bud sa trafime alebo budeme hladat inu chatu na Donovaloch (ta od Huga je fajn, aj ked je mimo uzemie :o)
Mne vyhovujú oba termíny takže sa prispôsobím
 
2009-06-25 20:50:09+02
príspevok od: Strhak
Takže je to tých odhadovaných 30 až 35€ aj so stravou a je to na tej chate Eden ak som to potom správne pochopil
presne :o)
 
Kveto
2009-06-25 20:52:51+02
príspevok od: Strhak
Priatelia sa stretnú v okolí Banskej Bystrice a nepriatelia trebárs vo Zvolene :-) Lebo mi Bystričania sa vraj nemáme radi so Zvolenčanmi
hm a na to si ako prišiel ?
 
Strhak
2009-06-25 20:55:01+02
Neviem čo sa ti nepáči ja nemám nič proti ZV preto som tam napísal vraj
 
mago
2009-06-25 20:58:40+02
uff, skor 7.8 az 9.8...
 
Ultra TXF
2009-06-25 20:59:45+02
Mne vyhovujú oba termíny,na chate nezáleží,tých chát je tam a po okolí celá prdel,nakoniec to nemusí byť na donovaloch.
 
Strhak
2009-06-25 21:01:41+02
Mago sa už vyjadril prosíme ďalších záujemcov aby skúsili si vybrať termín 31.7-2.8 alebo 7.8-9.8
 
2009-06-25 21:03:46+02
príspevok od: Ultra TXF
Mne vyhovujú oba termíny,na chate nezáleží,tých chát je tam a po okolí celá prdel,nakoniec to nemusí byť na donovaloch.
zajtra bude lepsie info...
 
2009-06-25 21:05:27+02
inak sme dobri..za 2,5 hodiny cez 90 prispevkov :o))
 
Strhak
2009-06-25 21:08:09+02
príspevok od:
inak sme dobri..za 2,5 hodiny cez 90 prispevkov :o))
Skús si predstaviť že by sme pokračovali na vlákne kucerawej už by tam mala viac ako 300 sprav
 
2009-06-25 21:14:55+02
príspevok od: Strhak
Skús si predstaviť že by sme pokračovali na vlákne kucerawej už by tam mala viac ako 300 sprav
to by sa, chuda, udeletovala do bezvedomia :o)
 
Strhak
2009-06-25 21:20:14+02
To vieš dakto pred spaním počíta ovečky a tak ona by mohla delete. Len ráno to zobudenie, celá dolámaná, klávesnica o tvár otlačená. Vidíš aký si bol ohľaduplní k nej, to si určite ani sám netušil :-))
 
2009-06-25 21:30:18+02
príspevok od: Strhak
To vieš dakto pred spaním počíta ovečky a tak ona by mohla delete. Len ráno to zobudenie, celá dolámaná, klávesnica o tvár otlačená. Vidíš aký si bol ohľaduplní k nej, to si určite ani sám netušil :-))
ale tusil, som tu nejaky ten piatok, takze viem, kam to az moze dojst :o) a zvlast ku zenam som ohladuplny :o))
 
Slavo Jancisin
2009-06-25 21:31:00+02
príspevok od: Strhak
Mago sa už vyjadril prosíme ďalších záujemcov aby skúsili si vybrať termín 31.7-2.8 alebo 7.8-9.8
ľudia ja som celý deň v práci a tu je taká téma?

mne zatiaľ viac vyhovuje 7.8.-9.8.
 
kucerawa
ocenenie redakciou 2009-06-25 21:34:43+02
príspevok od:
inak sme dobri..za 2,5 hodiny cez 90 prispevkov :o))
Bože, chlapi, na vás sa fakt nedá spoľahnúť, napísala som, že kým sa vrátim, aby ste tu nenarobili kopec čítania a ľaľa - som mimo, neviem o čo ide ale videla som tam niekde svoj nick :)))
No nestíham z vás...
 
Strana 5 z 18
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()