Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

canon 7D nastupca 50D-cka

pe3k
pe3k 2009-08-29 21:48:06+02
tak mame neoficialne ale konecne parametre 7D-cka predstavenie 1.septembra 1. 18MP APSC CMOS 2. Dual DIGIC 4 3. 8 FPS (~14 FINE JPEG/ 15 RAW) 4. New eight-directional double cross central AF point, total 19 cross AF points 5. ISO 100-6400 (Exp 12800) 6. ~100% 1.0X magni VF with intelligent display, horizon assist 7. New iFCL metering (exposure and colour) 8. 3′ 920K Version II LCD, 160 deg viewing 9. Full HD video (w external mic input n HDMI output) 10. Live view w Face-priority AF 11. New switch for Live View/Video mode 12. Aero-dynamic body design, metallic shutter sound, 150K shutter life 13. New 24mm built-in flash, supports EOS intelligent speedlite system 14. A.L.O 15. P.I.C 16. Picture style 17. EOS Integrated Dust Removal system este neviem ci bude APS-C (1.6x Crop) alebo APS-H 1,3x ja by som radsej to APS-H na druhej strane.. ked bude dobry snimac tak crop 1,6x vyhovuje na sport :))
 
Strhak
2009-09-01 20:49:30+02
príspevok od:
akych bojovnikov? ja ked nic nekupim, tak si zoberiem aspon igelitky z tesca...na fotovybavu a tak :o)))
To je ten nový druh bojovníkov, že proti obchodu ;-)))
 
Strhak
2009-09-01 20:50:49+02
príspevok od: Daniel.U
mne teda handry radost neurobia. Musi to byt nieco technicke :-)
Ja som skromný človek mne aj ponožky spravia radosť ;-)
 
Daniel.U
2009-09-01 20:52:50+02
príspevok od: Strhak
Ja som skromný človek mne aj ponožky spravia radosť ;-)
to ano, vybavu nosis v kybli, nepotrebujes 70-200 f2,8 a na D1 sa v podstate len chystas v nedohladnej dobe :-)
 
Daniel.U
2009-09-01 20:53:12+02
príspevok od: Daniel.U
to ano, vybavu nosis v kybli, nepotrebujes 70-200 f2,8 a na D1 sa v podstate len chystas v nedohladnej dobe :-)
pardon 1D :-)
 
Strhak
2009-09-01 20:57:59+02
príspevok od: Daniel.U
to ano, vybavu nosis v kybli, nepotrebujes 70-200 f2,8 a na D1 sa v podstate len chystas v nedohladnej dobe :-)
S kadiaľ vieš o mojej chystanej privatizácii D1. To som sa zatiaľ dohodoval len ja, Róbert, Vlado a Janko. Toto malo ostať neodhalené ako moja Zamedia ;-)))
 
2009-09-01 20:58:02+02
príspevok od: Strhak
To je ten nový druh bojovníkov, že proti obchodu ;-)))
oj to nie...ja rad nakupujem :o)
 
Strhak
2009-09-01 21:00:47+02
príspevok od: Daniel.U
pardon 1D :-)
No chystám a čakám aj na novú 24-70mm f/2,8 L IS USM tú by som chcel realizovať ešte tento rok alebo začiatkom nového roku. Potom mám dáke pevné sklá v oku možno aj Lkové. EOS 1D ma netlačí tá má čas ;-)))
 
Strhak
2009-09-01 21:06:15+02
príspevok od:
oj to nie...ja rad nakupujem :o)
Aj ja ale musím mať náladu a to je pomerne málo kedy ;-)
 
2009-09-01 21:12:38+02
príspevok od: Strhak
Aj ja ale musím mať náladu a to je pomerne málo kedy ;-)
ja ot mam ako dalsi konicek :o)) dnes som sa nepohol z domu a minul som zase par eur na prkotiny :o))
 
Strhak
2009-09-01 21:26:18+02
príspevok od:
ja ot mam ako dalsi konicek :o)) dnes som sa nepohol z domu a minul som zase par eur na prkotiny :o))
No ja som sa aj prešiel a nič som nekúpil, zas na druhú stranu som ušetril ;-)))
 
jake
2009-09-01 21:58:03+02
tipujem cenu novej 7D medzi 2000 az 2200 Eur. kto da viac?
 
pe3k
2009-09-01 22:24:16+02
v cesku je stanovena na 4500 cz
 
pe3k
2009-09-01 22:24:26+02
sorry 45 000 cz
 
jake
2009-09-01 23:01:16+02
príspevok od: pe3k
sorry 45 000 cz
aha, uz som si myslem ze sa canon zblaznil
 
wolfino
2009-09-01 23:16:41+02
http://www.aqt.sk/foto-video/action/productdetail/oc/1071/product/fotoparat-canon-eos-7d-telo.xhtml skuste tu nieco na tom bude ale az v oktobry
 
wolfino
2009-09-01 23:17:11+02
http://www.aqt.sk/foto-video/action/productdetail/oc/1071/product/fotoparat-canon-eos-7d-telo.xhtml

blbo to skopcilo
 
tomino070
2009-09-02 07:08:46+02
Take peniaze za hento??? No trosku prehnane...
 
Bofo
2009-09-02 11:07:45+02
Dalsie informacie o 7D:
http://robgalbraith.com/bins/multi_page.asp?cid=7-10042-10239
 
drummer54
2009-12-02 08:28:43+01
moc sa mi to nepozdava, vcera som nafotil Canonom 7D koncert, takmer vsetko na ISO 6400, a toho sumu tam bolo viditelne viac, ale i tak je to slusne na tak vysoke ISO, pri 18 MP APSC
 
pe3k
2009-12-02 09:07:19+01
príspevok od: drummer54
moc sa mi to nepozdava, vcera som nafotil Canonom 7D koncert, takmer vsetko na ISO 6400, a toho sumu tam bolo viditelne viac, ale i tak je to slusne na tak vysoke ISO, pri 18 MP APSC
toto je docela stare vlakno... ked sme tu teoretizovali 7D este ani predstaveny nebol :P
 
Strana 11 z 12
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()