Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

servis prolaika

rasty
rasty 2009-09-16 10:00:09+02
chcem sa opytat aky mate vy s nimi skusenosti, lebo mna tak nastvali... mal som tam svij canon v zarucnej oprave, oprava prebehla rychlo a fotacik fungoval, lenze po par fotkach som zistil ze mi dali snimac nenormalne zapraseny, a prach dokonca aj v hladaciku resp. na matnici asi, lebo v hladaciku vidim cierne bodky. fotak skoro novy a ziadny prach som tam predtym urcite nemal. Ked dam auto do servisu tak tiez mi ho nevratia so zaspinenim interierom. Teraz hladam kde to dat vycistit a zistil som ze asi jedine to zas k nim poslat. Alebo dajte tip kde na vychode sa to da vycistit, ale sa mam sam do toho pustat?
 
PARTAKUS
2017-11-22 23:15:25+01
Presne tento objektiv som mal v Prolaike. Polamalo sa vo vnutri plastove koliesko, co beha v drazke pri zoomovani. To sice vymenili, ale vratili mi ho s mastnym otlackom prsta na prvej VNUTORNEJ sosovke z prednej strany. Tvrdili, ze oni to vedia rozobrat len do polky od bajonetu. Teda v tej casti s otlackom az neboli. Nemaju na to meracie zariadenie, muselo by to ist do nemecka, atd… Tak sa divim, ze niekomu isli robit focus. Teda rozumej: ten moj otlacok som si musel podla nich spravit nejak sam skrz jedno predne sklo. Zial bola to moja prva skusenost s ich servisom a teda aj posledna. "Odporucam" kazdemu.
 
bonifacko
2017-11-23 10:49:57+01
príspevok od: PARTAKUS
Presne tento objektiv som mal v Prolaike. Polamalo sa vo vnutri plastove koliesko, co beha v drazke pri zoomovani. To sice vymenili, ale vratili mi ho s mastnym otlackom prsta na prvej VNUTORNEJ sosovke z prednej strany. Tvrdili, ze oni to vedia rozobrat len do polky od bajonetu. Teda v tej casti s otlackom az neboli. Nemaju na to meracie zariadenie, muselo by to ist do nemecka, atd… Tak sa divim, ze niekomu isli robit focus. Teda rozumej: ten moj otlacok som si musel podla nich spravit nejak sam skrz jedno predne sklo. Zial bola to moja prva skusenost s ich servisom a teda aj posledna. "Odporucam" kazdemu.
robia to tam na "kolene"
 
tomáš.slávik
2017-11-28 10:49:40+01
včera mi objektív prišiel (27.11.17). bez odtlačku prstu a plne funčný. aj by som povedal, že je ako nový. takže, AWH Praha si svoju prácu urobilo dobre.
 
tomáš.slávik
2017-12-29 11:54:54+01
Ja som si toto všimol az dnes, čo myslíte, dobre to zložili v AWH?....
 
tomáš.slávik
2017-12-30 10:11:53+01
Tu je lepší záber. Ako,funguje, riešiť to nebudem,lebo sa bojím,ze by to nedopadlo dobre
 
Tibor78
2017-12-30 12:41:14+01
To co za expertov tam robia? Moje vyzera takto (ziaden servis)...
 
Paulie
2017-12-30 14:05:48+01
príspevok od: tomáš.slávik
Tu je lepší záber. Ako,funguje, riešiť to nebudem,lebo sa bojím,ze by to nedopadlo dobre
Širokouhlý teleobjektív.
 
tomáš.slávik
2017-12-30 14:48:17+01
príspevok od: Tibor78
To co za expertov tam robia? Moje vyzera takto (ziaden servis)...
Presne tak, čo za expertov.teraz neviem, riešiť, či nechať tak? Mam už strach, že ako by to mohlo do tretice dopadnúť
 
Jan1
2017-12-30 15:49:31+01
Prosím, vysvetlite mi čo je na tom objektíve zle?
 
tomáš.slávik
2017-12-30 15:58:26+01
príspevok od: Jan1
Prosím, vysvetlite mi čo je na tom objektíve zle?
V AWH Praha mi ho zle zložili. Ohniskova stupnica má byť hore a nie z boku.
 
Tibor78
2017-12-30 17:28:48+01
príspevok od: tomáš.slávik
Presne tak, čo za expertov.teraz neviem, riešiť, či nechať tak? Mam už strach, že ako by to mohlo do tretice dopadnúť
No ak Ti to foti v poriadku tak asi by si si to mal radsej nechat, co ak sa na Tvojom skle bude zaucat tentoraz dalsi "expert". Smutne, ze takyto suflikanti tam robia...
 
JakubH
2017-12-30 17:31:11+01
príspevok od: tomáš.slávik
V AWH Praha mi ho zle zložili. Ohniskova stupnica má byť hore a nie z boku.
Daj normálne na reklamáciu AWH, keď do tretice sa nepodarí, máš právo na odstúpenie od zmluvy...
 
tomáš.slávik
2017-12-30 20:57:02+01
príspevok od: JakubH
Daj normálne na reklamáciu AWH, keď do tretice sa nepodarí, máš právo na odstúpenie od zmluvy...
Počkám na vyjadrenie z AWH. Budem to musieť riešiť,lebo, keď ho budem chcieť predať,tak toto nevysvetlim nijako.
 
babieca
2018-01-01 11:11:39+01
príspevok od: tomáš.slávik
Tu je lepší záber. Ako,funguje, riešiť to nebudem,lebo sa bojím,ze by to nedopadlo dobre
kokos, to čo je?! "fantázia."!!! samí odborník zdá sa... zrejme vymreli jemnomechanici a hlavne nikomu na ničom nezáleží...kde kapitalisti z NSR urobili chybu?
 
tomáš.slávik
2018-01-01 16:13:59+01
príspevok od: babieca
kokos, to čo je?! "fantázia."!!! samí odborník zdá sa... zrejme vymreli jemnomechanici a hlavne nikomu na ničom nezáleží...kde kapitalisti z NSR urobili chybu?
Len aby mi nezačali trepať že som si to spôsobil ja sám. Moja chyba,ze som to nezistil skorej, ale pravdu? Ja na stupnicu mm nepozerám. Pre mna je to len optická záležitosť
 
babieca
2018-01-01 16:53:46+01
príspevok od: tomáš.slávik
Len aby mi nezačali trepať že som si to spôsobil ja sám. Moja chyba,ze som to nezistil skorej, ale pravdu? Ja na stupnicu mm nepozerám. Pre mna je to len optická záležitosť
nezávidenia hodná situácia. verím, že to dobre dopadne v Tvoj prospech.
 
tomáš.slávik
2018-01-02 10:06:07+01
príspevok od: babieca
nezávidenia hodná situácia. verím, že to dobre dopadne v Tvoj prospech.
Práve odpísali: Dobrý den,



ano, Váš mail nám přišel, už třikrát…. Než Vám odpovím musím případ konzultovat s technikem který tu v pátek nebyl. V sobotu nepracujeme (to Vám odpověď na druhý mail přijít nemohla) a včera byl státní svátek (tak odpověď na třetí posílám až dnes).



Dám Vám vědět jak postupovat
 
babieca
2018-01-06 11:10:24+01
príspevok od: tomáš.slávik
Práve odpísali: Dobrý den,



ano, Váš mail nám přišel, už třikrát…. Než Vám odpovím musím případ konzultovat s technikem který tu v pátek nebyl. V sobotu nepracujeme (to Vám odpověď na druhý mail přijít nemohla) a včera byl státní svátek (tak odpověď na třetí posílám až dnes).



Dám Vám vědět jak postupovat
"ukážkový" prístup k veci reklamácie
 
tomáš.slávik
2018-01-09 13:35:11+01
A objektív práve išiel naspäť do AWH Praha. Dúfam, že ho uz kvôli chybe prolaika a chybe AWH nebudem reklamovať tretí krát. Vracať ho nebudem, zbytočne by som sa s nimi naťahoval a ten objektív 70-200 is usm II je hriech predať
 
tomáš.slávik
2018-01-18 11:21:01+01
A uz je doma. práve prišiel. Ešte som ho nevyskúšal nakoľko sa mi po vybaleni krabice hneď zaparil
 
Strana 6 z 7
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()