Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

nakup z amazonu

srni
2010-01-16 18:57:25+01
Viem ze uz tu nieco bolo pisane o ebayi a taktiez som hladal o amazone ale nenasiel som tak dufam ze nebude nikto proti ked zalozim tuto temu. Chcem sa spytat ci niekto kupoval uz z amazonu a ci je cena napisana tam konecna lebo viem ze americania maju dan zvlast (GST, PST ) a takisto by bodla info ci sa tieto veci este nejako preclievaju. Dakujem
 
iiii
2010-01-16 19:09:16+01
z amazonu (us) ti poslu akurat tak knihy a CD a DVD... techniku nie...len z europskeho amazonu...
 
SHoDaN
2010-01-16 19:40:15+01
z https://www.amazon.co.uk (aalebo .de) sa nemusis bat, ze ti colnici nieco pripocitaju... ale nezabudni si k cene tovaru pripocitat cenu balneho (postovne).
 
Anena
2010-01-16 20:09:33+01
Velmi casto nakupujem cez AMAZON a mam s tym velmi dobre skusenosti.
Naposledy v decembri som si dala z USA poslat najnovsi model eBook KINDLE a neplatila som ani velke clo a dorucenie bolo rychle.
Objednavam si bud cez amazon.de , dorucenie do troch az siestich dni bez cla bez balneho.
Amazon.uk treba platit postovne
Amazon.com plati sa postovne aj clo
Kupujem bezne oblecenie, knihy a objektivy a fotoaparaty uz niekolko rokov.
 
iiii
2010-01-16 20:28:13+01
A akym sposobom kupujes z amazon.com techniku ? Mne to teda vzdy vyhodilo ze tovar posielaju len do US prip. Kanady. Porad mi (nam) ako na to, dost ma to zaujima.
 
Anena
2010-01-16 21:34:12+01
Dodaju aj do SR, zaplatis kreditkou, dodaciu adresu udas a ked to pride na letisko do BA zavola kurier z DHL, posle mailom formulare na preclenie, vyplnis a pri dodani tovaru kurierom zaplatis tovar aj clo.
 
kooratko
2010-01-16 22:00:14+01
príspevok od: Anena
Velmi casto nakupujem cez AMAZON a mam s tym velmi dobre skusenosti.
Naposledy v decembri som si dala z USA poslat najnovsi model eBook KINDLE a neplatila som ani velke clo a dorucenie bolo rychle.
Objednavam si bud cez amazon.de , dorucenie do troch az siestich dni bez cla bez balneho.
Amazon.uk treba platit postovne
Amazon.com plati sa postovne aj clo
Kupujem bezne oblecenie, knihy a objektivy a fotoaparaty uz niekolko rokov.
Prosim Ta aky rozdiel vidis v nakupe amazon.de a amazon.uk? Cca kolko eur za postovne treba priratat pri objednavke na Slovensko? Vsetky veci co si si objednala boli v 100% stave a nove? dakujem za info :)
 
SHoDaN
2010-01-16 22:26:49+01
príspevok od: kooratko
Prosim Ta aky rozdiel vidis v nakupe amazon.de a amazon.uk? Cca kolko eur za postovne treba priratat pri objednavke na Slovensko? Vsetky veci co si si objednala boli v 100% stave a nove? dakujem za info :)
oredavaju aj new aj used... musis pozriet na konkretnom tovare... pri postovnom je to o5 individualne... amazon je nieco ako ebay alebo onetwosold.sk ...
 
iiii
2010-01-16 22:48:55+01
príspevok od: Anena
Dodaju aj do SR, zaplatis kreditkou, dodaciu adresu udas a ked to pride na letisko do BA zavola kurier z DHL, posle mailom formulare na preclenie, vyplnis a pri dodani tovaru kurierom zaplatis tovar aj clo.
Vsetko co si popisala je mi naprosto jasne. Len mi nie je jasne ako mozes kupit z amazon.com napr. fototechniku, ked mna to jednoznacne nepusti a napise mi : ´cannot be shipped to the selected address´ a este je tam aj toto :
http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?nodeId=537804&#payments
Tak neviem teda, ale ty asi nebyvas na Slovensku, ked ti to posielaju...
 
Anena
2010-01-16 22:58:08+01
Techniku kupujem z amazon.de
Kindly som objednala z amazon.com .Byvam v Ba.
A pustilo ma to bez problemov. Idem pozriet na stranku.
 
iiii
2010-01-16 23:05:09+01
tak...neviem čo je Kindly, ale asi to teda nespadá pod ten zoznam...fototechniku ani software (a ani vselico ine) z amazon.com na Slovensko priamo nedostanes...
 
iiii
2010-01-16 23:08:20+01
aaaa... už to tam vidím...pri tom ebooku máš špeciálnu poznámku že posielajú všelikde...aj k nám...nejaká obchodná výnimka... žiaľ len pri tejto veci...
Škoda, som myslel, že poznáš nejaký spôsob ako na amazon.com nakupovať...
 
Anena
2010-01-16 23:10:44+01
No super, musi tam byt to international version inac Ta to nepusti.
Ale ved super sa nakupuje cez amazon.de, bez cla a je tam vela noviniek
 
Anena
2010-01-16 23:17:47+01
príspevok od: kooratko
Prosim Ta aky rozdiel vidis v nakupe amazon.de a amazon.uk? Cca kolko eur za postovne treba priratat pri objednavke na Slovensko? Vsetky veci co si si objednala boli v 100% stave a nove? dakujem za info :)
Z amazon.uk nakupujem len veci, ktore velmi potrebujem alebo chcem, pretoze postovne je niekedy dost velka suma zavisi to od velkosti tovaru, vahy a zelkoveho objemu financii nakupu.
Amazon. de je lepsie.Vsetky veci co si objednam su v 100% stave perfekne zabalene chranene proti narazom aj knihy napr.
Ked je zavada napr. v zarucnej lehote napr. mne sa po roku pokazil CANON D40 tak mi ho vymenili.
Ked je mensia zavada v servisnych predajniach opravia.Canon som reklamovala v Canon vo Viedni lebo na Slovensku by to trvelo rok a tam mi to spravia za tri dni.
 
Anena
2010-01-16 23:23:12+01
príspevok od: iiii
tak...neviem čo je Kindly, ale asi to teda nespadá pod ten zoznam...fototechniku ani software (a ani vselico ine) z amazon.com na Slovensko priamo nedostanes...
Kindly je elektronicka kniha je to taky minipocitac, mozes si tam ulozit knihy v elektronickej verzii a nemusis vlacit tie kila so sebou, daju sa tam citat zahranicne casopisy, predplaca sa to za smiesnu sumu na cely rok, myslim pristup k dennikom a casopisom. A ma to aj ine funkcie.Cize nemas nic v printovej podobe ale v elektronickej, je to lahke spratne super!
 
kooratko
2010-01-17 09:16:58+01
príspevok od: Anena
Z amazon.uk nakupujem len veci, ktore velmi potrebujem alebo chcem, pretoze postovne je niekedy dost velka suma zavisi to od velkosti tovaru, vahy a zelkoveho objemu financii nakupu.
Amazon. de je lepsie.Vsetky veci co si objednam su v 100% stave perfekne zabalene chranene proti narazom aj knihy napr.
Ked je zavada napr. v zarucnej lehote napr. mne sa po roku pokazil CANON D40 tak mi ho vymenili.
Ked je mensia zavada v servisnych predajniach opravia.Canon som reklamovala v Canon vo Viedni lebo na Slovensku by to trvelo rok a tam mi to spravia za tri dni.
Dakujem. Skoda, ze v moznosti platby nie je aj PayPal (aspon to na stranke nevidim), bolo by to istejsie
 
pe3k
2010-01-17 10:02:09+01
príspevok od: Anena
Kindly je elektronicka kniha je to taky minipocitac, mozes si tam ulozit knihy v elektronickej verzii a nemusis vlacit tie kila so sebou, daju sa tam citat zahranicne casopisy, predplaca sa to za smiesnu sumu na cely rok, myslim pristup k dennikom a casopisom. A ma to aj ine funkcie.Cize nemas nic v printovej podobe ale v elektronickej, je to lahke spratne super!
tak pekne si to tu popisala :)) inak pozeram ze rada citas knihy :)))
 
Anena
2010-01-17 11:56:25+01
príspevok od: pe3k
tak pekne si to tu popisala :)) inak pozeram ze rada citas knihy :)))
Ano velmi rada a rozne zanre.Momentalne studujem vsetko o foteni, tak ma to chytilo ;-)))
 
Anena
2010-01-17 11:57:29+01
príspevok od: kooratko
Dakujem. Skoda, ze v moznosti platby nie je aj PayPal (aspon to na stranke nevidim), bolo by to istejsie
No, co uz preferuju platby kreditkami.
Peknu nedelu.
 
ma.to
2010-01-17 12:49:10+01
vyskusaj adorama.com, oni posielaju aj na slovensko. Ja som odtial kupoval celu vybavu aj fotak. Su spolahlivi, vsetko prislo dobre zabalene. Ku kupenemu tovaru si treba pripocitat 19% DPH, ktoru zuctuje colnica na slovensku. Clo sa neplati, ak je tovar pre vlastne pouzitie a nie na dalsi predaj.
 
Strana 1 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()